Rozrywka.Lelum.pl

Kadr z „Sanatorium miłości”

Sanatorium miłości. Piotr klęknął z bukietem czerwonych róż przed Anią. „No i się zgodziłam”

11 Kwietnia 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Na Facebooku pojawiło się zaskakujące nagranie prosto z planu „Sanatorium miłości”. Widzowie mogli zobaczyć, jak Piotr klęka przed Anią z wielkim bukietem czerwonych róż. Komentarz wzruszonej kobiety wzbudza wiele emocji.

Na Facebooku pojawiło się zaskakujące nagranie prosto z planu „Sanatorium miłości”. Widzowie mogli zobaczyć, jak Piotr klęka przed Anią z wielkim bukietem czerwonych róż. Komentarz wzruszonej kobiety wzbudza wiele emocji.

Za nami kolejny odcinek „Sanatorium miłości”. Podczas ostatniego epizodu nie zabrakło emocji, zwłaszcza podczas wzruszającej podróży w przeszłość , podczas której mogliśmy spojrzeć na bohaterów w zupełnie nowym świetle — przez pryzmat ich młodości. Popłynęły łzy.

Także w relacjach pomiędzy uczestnikami nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji. Kuracjuszką odcinka została Zosia, która postanowiła zaprosić na randkę Marka, który nieco wcześniej znalazł się w nietypowej sytuacji.

Bukiet róż i wielkie wzruszenie w „Sanatorium miłości”. Piotr klęknie przed Anią

Już na samym początku dwóch współlokatorów — Piotra i Marka — połączył nietypowy pakt. Panowie zapytali Martę Manowską, czy mogą „porwać” Natalię i Annę, które wzbudziły ich zainteresowanie. Niestety, szybko okazało się, że piękna 64-latka nie jest zainteresowana Piotrem, który być może zbyt oczywiście okazywał jej swoje względy.

Uwaga seniora szybko zwróciła się więc ku towarzyszce swojego kolegi. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami poważnej rozmowy pomiędzy kuracjuszami na temat rywalizacji o Anię. Ku zaskoczeniu kolegi, Marek stwierdził, że kobieta jest przecież wolną osobą i nie będzie chował urazy, jeśli wybierze konkurenta.

Wszystko wskazuje na to, że Piotr od razu postanowił przejść do działania. Na Facebooku pojawiła się zaskakująca zapowiedź następnego odcinka, a w niej — niezwykła scena. Wiemy już, że Piotr na oczach kamer klęknie przed Anną z ogromnym bukietem czerwonych róż, wywołując poruszenie wśród całej ekipy. Komentarz wzruszonej kobiety nie pozostawia wątpliwości.

No i się zgodziłam – stwierdziła łamiącym głosem.

Podczas następnego odcinka „Sanatorium miłości” szykują się zatem wielkie emocje. Co zrobi Piotr i jak jego działania wpłyną na Marka? Tego dowiemy się już w Niedzielę Wielkanocną.

Sanatorium miłości
Sanatorium miłości

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Opczowska nie mogła zapanować nad emocjami w „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko tłumaczy „adrenaliną i stresem”
  2. Małgorzata Tomaszewska pokazała swoją wielką miłość. Są razem dopiero kilka miesięcy
  3. Koroniewska na łóżku szpitalnym, obok klęczy Dowbor. Do sieci trafiło poruszające zdjęcie sprzed lat

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Pogodynka w "Pytaniu na śniadanie" chyba się nie wyspała. Nagle wybiegła z kadru. "Ja uciekam"
Czytaj więcej >

Programy

Takiego występu w "The Voice Kids" jeszcze nie było. Jurorzy poderwali się z foteli, słysząc głos uczestnika
Czytaj więcej >

Programy

Widzowie w emocjach mocno podsumowali 6. edycję "The Voice Kids". "Współczuję jurorom"
Czytaj więcej >

Programy

"The Voice Kids": dwa potężne talenty w drużynie Kwiatkowskiego, na wizji zrobili coś wielkiego
Czytaj więcej >

Programy

Agustin Egurrola najpierw nadał córce niespotykane imię. Teraz w "PnŚ" pochwalił się synem
Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": pani Ania oszołomiła Urbańskiego, imponujące co zrobiła
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]