Rozrywka.Lelum.pl

Facebook/Sanatorium miłości

„Sanatorium miłości”: poruszające wspomnienie o Busk, Mocku, Szustorowskim i Hulewiczu

31 Października 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Już jutro Dzień Wszystkich Świętych. Z tej okazji na oficjalnym profilu programu „Sanatorium miłości” postanowiono zamieścić wspomnienia o uczestnikach reality show, których niedawno pożegnaliśmy. Na Facebooku pojawiły się czarno-białe fotografie.

Już jutro Dzień Wszystkich Świętych. Z tej okazji na oficjalnym profilu programu „Sanatorium miłości” postanowiono zamieścić wspomnienia o uczestnikach reality show, których niedawno pożegnaliśmy. Na Facebooku pojawiły się czarno-białe fotografie.

Nie da się ukryć, że pierwsze kilka dni listopada to czas największej zadumy w ciągu roku. Właśnie te dni wykorzystywane są najczęściej na wspominanie naszych bliskich zmarłych i spędzonych wspólnie chwil.

Teraz kultowy program TVP postanowiły w dokładnie ten sam sposób przypomnieć nam o zmarłych uczestnikach, których mieliśmy okazję oglądać w minionych edycjach reality show. Kogo wspominamy?

„Sanatorium miłości”: Wspominamy zmarłych uczestników

Na profilu reality show „Sanatorium miłości” pojawiły się czarno-białe zdjęcia, które przypominają nam związanych z show seniorów, których niestety nie ma już wśród nas. Twórcy podzielili się z nami wzruszającymi fotografiami Niny Busk, Cezarego Mocka, Władysława Szustorowskiego oraz muzyka i kompozytora Edwarda Hulewicza, którego utwór mamy okazję słyszeć w każdej czołówce programu.

Jeszcze kilka miesięcy temu wszyscy zatrzymaliśmy się na chwilę, słysząc o śmierci Niny Busk . Seniorka odeszła 16 lipca 2022 roku, a ostatnie kilka dni spędziła w hospicjum. Uczestniczka pierwszej edycji „Sanatorium miłości” przez długi czas walczyła z nowotworem.

„Sanatorium miłości” nie zapomniało o zmarłych uczestnikach. Twórcy pokazali wzruszające zdjęcia

Cezary Mocek zmarł ponad trzy lata temu. Charyzmatyczny uczestnik reality show odszedł niespodziewanie w wieku 67 lat. W pogrzebie seniora, który miał miejsce 26 lutego 2019 roku w jego rodzinnej Łodzi, uczestniczyło wiele kolegów z planu show, prowadząca Marta Manowska, a nawet ówczesny prezes TVP Jacek Kurski. Co ciekawe, nie zabrakło tam również zmarłej kilka lat później Niny Busk.

Uczestnik trzeciej edycji programu – Władysław Szustorowski zmarł 9 kwietnia 2021 roku, o czym poinformowała fanów osobiście produkcja show. Wcześniej mężczyzna przez dłuższy czas pozostawał w śpiączce, a lekarze walczyli wówczas o jego życie. Pochodzący ze stolicy senior odszedł w wieku 72 lat.

Produkcja reality show wspomniała również zmarłego piosenkarza Edwarda Hulewicz a, który stworzył tytułową piosenkę programu TVP. Muzyk zmarł 4 września 2022 roku w wieku 84 lat. Był również rysownikiem, dziennikarzem muzycznym oraz założycielem grupy Tarpany.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Przykre słowa o Julii Kamińskiej po jej wygranej w "Twoja twarz brzmi znajomo"
Czytaj więcej >

Programy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Widzowie oburzeni zachowaniem jurorów wobec uczestnika, po ostatnim występie nie wytrzymali
Czytaj więcej >

Programy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kultowa postać dołączyła do obsady, Kasia Kołeczek ma powód do obaw?
Czytaj więcej >

Programy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała zdjęcie, fani oniemieli. Powinna wrócić do tej fryzury?
Czytaj więcej >

Programy

Mieszkał w samochodzie i szukał miłości. Co się stało z Mariuszem z "Chłopaków do wzięcia"?
Czytaj więcej >

Programy

"Nie było tak nigdy!" Nowicki aż się obruszył. Marta Surnik nagle przytoczyła jego podsłuchaną rozmowę z Kurzajewskim
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]