Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Problem z sąsiadką z bloku. Kobieta grozi dozorcy śmiercią
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 07.02.2021 09:14

Problem z sąsiadką z bloku. Kobieta grozi dozorcy śmiercią

sąsiadka
fot. Lelum.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Sąsiadka terroryzuje sąsiadów z bloku. Kobieta robi rzeczy, które nie mieszczą się w głowie przez co mieszkanie w bloku przy pl. Dąbrowskiego stało się istnym koszmarem. Doszło do tego, że 47-latka groziła dozorcy śmiercią! – informuje Super Express. Mieszkańcy nie wiedzą, co mają robić, trudno im przewidzieć, co wydarzy się w kolejne dni.

Te z was, które od lat mieszkają w bloku wiedzą, jak bardzo uciążliwy mogą być sąsiedzi, którzy znajdują się tuż nad naszą głową lub ścianą obok. Jednak wyczyny tej kobiety przechodzą wszelkie oczekiwania, aż trudno w to uwierzyć. Mieszkańcy z pewnością nie mają z nią łatwego życia.

Sąsiadka terroryzuje mieszkańców bloku

Aneta K. od września zeszłego roku męczy mieszkańców blok, w który mieszka. Jej sąsiedzi podejrzewają, że kobieta jest chora i właśnie przez to uprzykrza innym życie. Już powoli mają dosyć.

Przypuszczam, że pije alkohol i nie bierze leków – komentuje jedna z sąsiadek, jak przekazuje Super Express.

47-latka awanturuje się, znosi okoliczne śmieci do domu i rozsypuje ziemię z doniczek. Kiedy zmęczeni po całym dniu mieszkańcy kładą się spać, również nie daje im spokoju.

W środku nocy potrafi podejść do mieszkania i zapukać do drzwi, zdarzyło się również, że wyłączyła lokatorom gaz i prąd. Pewnego razu sąsiedzi zastali klatkę schodową całą zdewastowaną i podejrzewają, że to również sprawka Anety K.

Kobiecie został odłączony prąd, gaz i woda, bo stwarza zagrożenie – informują portal sąsiedzi.

Okazuje się, że kobieta naprzykrza się nie tylko swoim sąsiadom, lecz także dozorcy. Ten skarżył się portalowi, że Aneta K. groziła mu śmiercią.

Teraz mężczyzna boi się, że 47-latka zepchnie go ze schodów albo wbije nóż. Pokazywał reporterom Super Expressu brud i szkody, które bez przerwy wyrządza irytująca lokatorka.

Sąsiadka zgłoszona na policję

W końcu mieszkańcy bloku nie wytrzymali uciążliwych poczynań sąsiadki i postanowili, że zgłoszą sprawę na policję. Lokatorzy już sami nie wiedzą, jak pomóc kobiecie, a jednocześnie uwolnić się z koszmaru.

Cały budynek ma już dość mieszkania pod jednym dachem z 47-latką. Trudno jest przewidzieć, co danego dnia wpadnie jej do głowy, co sobie zaplanuje.

Na te wszystkie informacje bardzo szybko i zdecydowanie zareagowali policjanci. Natychmiast udali się pod wskazany adres i zatrzymali 47-latkę – relacjonuje dla Super Expressu podinsp. Robert Szumiata.

Okazuje się, że kobieta już usłyszała zarzuty kierowania gróźb karalnych, za co w Kodeksie karnym przewidziane jest nawet do dwóch lat pozbawienia wolności – dodawał.

Na stronie Super Express, pod reportażem, pojawiło się wideo, na którym słychać jak dziennikarze rozmawiają z zainteresowaną. Można usłyszeć też dozorcę, który wyznał, że boi się o swoje życie i dlatego postanowił zgłosić sprawę organom ścigania.

Nie zabrakło również zdjęć uciążliwej sąsiadki oraz szkód, jakie robi. Na klatce schodowej widać górkę śmierci. Miałyście jakieś nieprzyjemne sytuacje ze swoimi sąsiadami? A może wręcz przeciwnie, udało wam się z nimi zaprzyjaźnić?

Link do oryginalnego artykułu znajdziecie >tutaj<.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Super Express