Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Sieć obiega zdjęcie Elżbiety Romanowskiej całkiem bez makijażu i upiększeń. Posypały się komentarze
Michał Fitz
Michał Fitz 06.06.2023 19:43

Sieć obiega zdjęcie Elżbiety Romanowskiej całkiem bez makijażu i upiększeń. Posypały się komentarze

Elżbieta Romanowska
instagram.com/elaromanowska

Elżbieta Romanowska 4 czerwca obchodziła swoje 40. urodziny. Te były wyjątkowe, bo nowa prowadząca programu “Nasz nowy dom” świętowała je daleko poza granicami naszego kraju, w Nowym Jorku. Nie siliła się tam na poranny makijaż.

W sieci opublikowała zdjęcia z wyjazdu w zupełnie naturalnej, nieco zmęczonej zwiedzaniem odsłonie. Przy okazji podsumowała swoje dotychczasowe życie.

Elżbieta Romanowska w naturalnym wydaniu

W Nowym Jorku jest tyle do zwiedzania, że szkoda na zbytnie przejmowanie się swoim wyglądem. Z takiego założenia widocznie wyszła Elżbieta Romanowska, która w trakcie wycieczki ubierała się wygodnie i nie nakładała makijażu. 

To wcale jednak nie oznacza, że wyglądała gorzej. Wręcz przeciwnie, w naturalnej wersji z uśmiechem na twarzy wygląda kwitnąco. Podobnie uznali jej fani.

- Piękna jak zawsze i mega szczęśliwa! - podkreśla jedna z internautek.

- Naturalna, a nie sztuczna. Tak trzymać! - czytamy w kolejnym komentarzu.

Doda właśnie ogłosiła, kto wkroczył za kulisy sceny w Opolu. Po skandalu z reżyserem wielkie zmiany

Elżbieta Romanowska podsumowuje swoje życie

Czterdzieste urodziny to wyjątkowy kamień milowy w życiu każdego człowieka. Właśnie dlatego Romanowska postanowiła z tej okazji nieco podsumować swoje życie. Przyznała, że ma kilka kompleksów, ale nauczyła się kochać siebie. Dodała także, że życie wiele ją nauczyło i wciąż uczy. Jest bardzo zadowolona z tego, jakich ludzi wokół siebie udało jej się zebrać.

- Czasem się potknę, ale na szczęście mam wokół najbliższych mi ludzi - moją cudowną Rodzinę, narzeczonego, niezawodnych wspaniałych przyjaciół, którzy gdy trzeba podadzą mi pomocną dłoń — skwitowała.

Elżbieta Romanowska otrzymuje życzenia

Choć w ostatnim czasie w związku z jej angażem w programie “Nasz nowy dom” na Romanowską spadł niezasłużony hejt, aktorka i tak jest postacią szalenie lubianą w show-biznesie. Widać to szczególnie teraz, bo pod jej urodzinowym wpisem odezwało się mnóstwo gwiazd.

Życzenia złożyli jej na przykład: Michał Koterski, Julia Kamińska, Paulina Smaszcz, Joanna Moro, Marta Chodorowska oraz Marek Kaliszuk. Możemy przypuszczać, że prywatnymi kanałami odezwało się do niej jeszcze więcej znajomych z branży.

Zobacz post: