Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Siostry bliźniaczki przeszły metamorfozę. Internauci: „Jedna z nich wygląda teraz jak brzydsza siostra”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 25.09.2019 13:47

Siostry bliźniaczki przeszły metamorfozę. Internauci: „Jedna z nich wygląda teraz jak brzydsza siostra”

siostry
TODAY, youtube.com

Siostry zawsze mają skomplikowaną relację. We wczesnym dzieciństwie dzieci często chcą wyglądać tak samo, bo w ten sposób nie mają poczucia, że jedno dostaje coś niesprawiedliwie. Te bliźniaczki czuły tak przez większość życia. To zmieniło się, kiedy obie przeszły metamorfozę. Niestety, dla jednej z nich nie była ona zbyt udana. Teraz wygląda dużo gorzej od siostry!

Zazwyczaj rodzeństwo zaczyna w pewnym momencie odczuwać potrzebę wyróżnienia się za pomocą wyglądu. Nie jest tak jednak w każdym przypadku. Czasami bardzo związane ze sobą rodzeństwo może chcieć wciąż wyglądać podobnie, nawet jeśli emocjonalnie czy z charakteru jest bardzo różne. Tak właśnie było z tymi siostrami, które wyglądały podobnie jak dwie krople wody do czasu nieudanej metamorfozy.

Identyczne siostry już nie takie podobne

Pennie i Candie to identyczne bliźniaczki. Zostały wybrane do metamorfozy z zaskoczenia w australijskiej telewizji TODAY. Siostry mają 52 lata i przez całe życie ubierały i czesały się praktycznie tak samo. Naprawdę ciężko je od siebie odróżnić. Kobiety, chociaż wyglądają tak samo, mają zupełnie inne charaktery i chciały to móc w końcu podkreślić.

siostry

Kobiety przed metamorfozą.

Siostry twierdzą, że zbieżność ich wyglądu wynika z przypadku. Mieszkają daleko od siebie i jak mówią, często zdarza im się, że widzą się po raz pierwszy na lotnisku i są ubrane identycznie, chociaż wcześniej tego nie zaplanowały. Również ich zawody są podobne — obie pracują jako księgowe. Chcą w końcu zmiany, chociaż same do końca nie wiedzą, jak ta zmiana powinna wyglądać.

Nieudana metamorfoza

Na początku obie bliźniaczki rzeczywiście są praktycznie nie do rozróżnienia. To zmienia się po metamorfozie. Niestety, tak naprawdę działa ona tylko dla jednej siostry. Pennie, w krótszych włosach o jednolitym kolorze, rzeczywiście wygląda bardzo dobrze. Candie, niestety nie prezentuje się tak korzystnie. Jej włosy są zbyt długie i zbyt pokręcone, mają też postarzające ją pasemka.

Komentujące są zgodni. Ta metamorfoza poprawiła wygląd tylko jednej siostry.

Co oni zrobili z włosami pierwszej bliźniaczki? Ten gościu powinien zostać zwolniony — ostro skomentował pracę stylisty jeden z widzów.

— Druga bliźniaczka wyglądała o wiele lepiej… — napisał ktoś inny.

siostry

Metamorfoza Candie nie spowodowała efektu WOW.

siostry

Jej siostra wyglądała dużo lepiej!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ananasy masowo wycofywane. GIS ostrzega przed ich jedzeniem
  2. Rodzice wstydzili się swojej chorej córki. Dziadek postanowił, że to on się nią zajmie i otoczy miłością
  3. Ciąża czy niefortunna kreacja? Barbara Kurdej-Szatan pokazała zaokrąglony brzuszek na ściance
  4. Agata Duda zadaje szyku w USA. Pokazała się w dwóch wystrzałowych kreacjach i podkreśliła długie nogi
  5. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  6. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

źródła: youtube.com