Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Skandal, jakie ubiory na komunię pokazali w "Pytaniu na śniadanie". Wstyd, stylistka się nie popisała
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 22.05.2023 08:16

Skandal, jakie ubiory na komunię pokazali w "Pytaniu na śniadanie". Wstyd, stylistka się nie popisała

Pytanie na śniadanie stylizacje komunijne plus size
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Maj tradycyjnie jest miesiącem, w którym odbywają się uroczystości pierwszej komunii świętej. Zwykle są one połączone ze świętowaniem w gronie rodziny. Poza pytaniami o to, jakimi prezentami powinno się obdarować dziecko przyjmujące ten sakrament, bardzo często pojawiają się problemy z tym, jak powinno się ubrać. 

Ten problem dotyczy szczególnie kobiet, a już zwłaszcza tych w nieco większym rozmiarze, które także chcą prezentować się pięknie. 

„Pytanie na śniadanie” – stylistka zaproponowała komunijne stylizacje

W niedzielnym odcinku programu „Pytanie na śniadanie” stylistka zaproponowała kilka komunijnych stylizacji dla kobiet plus size. Monika Andrzejewska, stylistka i projektantka odzieży plus size powiedziała, że właśnie te osoby mają największy problem ze znalezieniem kreacji. 

Na scenie śniadaniówki TVP2 zaprezentowała trzy propozycje komunijnych kreacji, nie wszystkie były jednak dobrze dobrane. 

Ma tylko 28 lat, stan Moniki Miller się pogarsza. "Pojawiły się guzy", choroba zaostrzyła przebieg

„Pytanie na śniadanie” – komunijne stylizacje w rozmiarze plus size

Stylistka w programie „Pytanie na śniadanie” zaprezentowała trzy stylizacje. Jedną z nich była żakietowa sukienka w fuksjowym kolorze, kolejną propozycją była sukienka w długości do pół łydki z kopertowym dekoltem, a trzecią liliowy garnitur. 

Do sukienek dobrano sandałki na słupku – nie dawały one jednak najlepszego efektu, ponieważ pasek zapinany wokół kostki optycznie skraca nogę i pogrubia łydkę. Buty na obcasie noszone przez modelkę w garniturze były natomiast w wyraźny sposób zdecydowanie za małe dla noszącej je kobiety. 

„Pytanie na śniadanie” – stylizacje zwracały uwagę na mankamenty sylwetki

Różowa sukienka i garnitur niestety boleśnie odsłaniały niedoskonałości modelek, co bez wątpienia nie jest celem żadnej kobiety. Marynarka garnituru miła kiepski krój dla kobiet z większym biustem, a spodnie były wyraźnie za małe, mocno opinając się na udach. Fuksjowa sukienka także była za mała i ciągnęła się przy szwach i w obszarze biustu. Niebieska sukienka natomiast choć była bardzo ładna, to niestety nie dawała dobrego połączenia z dobranymi do niej butami, które mocno odcinały się od skóry, tylko pogarszając efekt. 

Pytanie na śniadanie 21-05-2023 1.png
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie 21-05-2023 2.png
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Źródło: ludzie.fakt.pl