Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Skandal w „Klanie”! Gwiazda zdradza męża z… CEBULĄ!
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 27.03.2018 18:47

Skandal w „Klanie”! Gwiazda zdradza męża z… CEBULĄ!

Klan Czesia
pixabay.com

Klan to najdłuższa polska produkcja pod względem lat nieprzerwanej emisji. Serial opowiada o życiu Lubiczów, którzy są wielopokoleniową rodziną, zamieszkującą Warszawę. Ku zaskoczeniu fanów serialu, jedna z głównych bohaterek dopuściła się zdrady! 

Niedawno w Klanie pojawiła się nowa postać, którą jest Brajan Cebula. Bohater jest kolegą z wojska Darka – serialowego męża Czesi. Brajanowi od początku spodobała się partnerka kolegi. Żeby zdobyć jej serce, uknuł podłą intrygę i w końcu Czesia oddała się w ramiona Cebuli.

Czy związek Czesi przetrwa intrygę Cebuli?

Przez wiele lat serialu Dariusz nie był wiernym mężem. Kilka razy dopuścił się zdrady, nie zważając na uczucia Czesławy. Tym razem los spłatał figla Darkowi i jego kolega postanowił zagrać na uczuciach małżeństwa, zdobywając tym samym złamane serce Czesi. Cebula przekonał Czesię, że Darek znów okazał się niewierny jej uczuciom. Te fakty załamały bohaterkę i w rozpaczy oddała się Brajanowi. Plan Cebuli został zrealizowany całkowicie, a żeby tego było mało, Czesława podjęła decyzję o rozwodzie z Dariuszem. Myślicie, że wieloletni związek małżeństwa przetrwa kolejną próbę, czy może Czesia ułoży sobie życie z Brajanem?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Linkiewicz NOKATUJE Tede: „Jest p*zdą i mu nie staje”
  2. Stuhr żałośnie żartuje: „Nawet Urubko NIE MÓGŁ WYTRZYMAĆ W POLSKIM OBOZIE”
  3. Wszyscy robimy to podczas snu. Szkodzimy sobie i naszemu zdrowiu

Źródło: pudelek.pl