Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Skandaliczne i oburzające, co zrobił "Jezus" z "Chłopaków do wzięcia". W tv nie powinni tego pokazać
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 06.06.2023 21:27

Skandaliczne i oburzające, co zrobił "Jezus" z "Chłopaków do wzięcia". W tv nie powinni tego pokazać

Jezus z Chłopaków do wzięcia
fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Program „Chłopaki do wzięcia” obfituje w charakterystycznych i nietuzinkowych bohaterów. Jednym z nich w ostatnich sezonach jest Sebastian, znany także jako „Jezus”. Od swojego pojawienia się w programie budzi wśród widzów skrajne emocje.

Ostatni odcinek prawdopodobnie przelał jednak czarę goryczy. 

„Chłopaki do wzięcia” – Sebastian jest fanem natury

Sebastian z programu „Chłopaki do wzięcia” jest miłośnikiem natury i życia w stylu eko. Także jego wygląd ma pomagać mu w połączeniu się z naturą. W telewizyjnym show uczestnik szuka partnerki, która będzie podzielać jego poglądy i chciałaby wraz z nim przebywać na łonie przyrody. 

Po ostatnim odcinku na „Jezusa” spadła fala krytyki. 

Doda właśnie ogłosiła, kto wkroczył za kulisy sceny w Opolu. Po skandalu z reżyserem wielkie zmiany

„Chłopaki do wzięcia” – Sebastian w ogniu krytyki

W 342. odcinku programu „Chłopaki do wzięcia” Sebastian zachwalał spożywanie muchomorów czerwonych, co do których powszechnie wiadomo, że są one niejadalne i mogą szkodzić ludziom w przypadku ich spożycia. 

– Zabiorę go do domu, ususzę i potem zmielę i będę mógł odpływać w swoje głębokie podróże – wyznał „chłopak do wzięcia”. 

Spora grupa widzów była zaskoczona jego wypowiedzią, przez co na Sebastiana spadła fala krytyki. 

„Chłopaki do wzięcia” – Sebastian ma wizje po spożyciu muchomorów

Sebastian z programu „Chłopaki do wzięcia” ujawnił także, że po zjedzeniu muchomorów udaje się w „podróż” przypominającą sen:

– Taka moja najgłębsza podróż z muchomorem to był moment, gdzie trafiłem do miasta aniołów. Pojawienie się w tym mieście aniołów tak mi pokazało tę energię anielską i to, że może właśnie ja też jestem tym aniołem – opowiedział o jednej z nich. 

Źródło: Telemagazyn