Rozrywka.Lelum.pl

fot. KAPiF

Skiba rozwiódł się i już planuje ślub z 26 lat młodszą. Wyszło na jaw, dlaczego tak im się spieszy

25 Marca 2023

Autor tekstu:

Michał Fitz

Krzysztof Skiba, pomimo bycia szalonym rockmanem, przez lata miał bardzo ułożone życie osobiste. Jakiś czas temu jego uczucia zostały jednak wywrócone do góry nogami przez 26 lat młodszą modelkę, Karolinę Kempińską. Artysta nie zamierza marnować z nią czasu.

Całkiem niedawno otrzymał od sądu oficjalny rozwód ze swoją byłą partnerką, a już przymierza się do poważnych kroków z kolejną.

Krzysztof Skiba planuje ślub

Wokalista zespołu “Big Cyc” opowiedział ostatnio “Super Expressowi” o swoich planach na nadchodzący rok. Te są naprawdę bardzo ambitne i tyczą się nie tylko sfery osobistej, ale też i tej zawodowej. Muzyk zapowiedział bowiem nową płytę zespołu, trasę koncertową i ogłosił nawet wydanie zbioru opowiadań satyrycznych.

To brzmi jak masa pracy, a Skiba będzie musiał w tym wszystkim znaleźć jeszcze czas na najważniejsze wydarzenie. Swój ślub! We wspomnianej rozmowie poinformował, że chce pobrać się z Karoliną.

Nasz nowy dom

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Skiba ukrywał swoją relację

Muzyk już od jakiegoś czasu przebywał w separacji ze swoją byłą małżonką. W międzyczasie nawiązał relację z Kempińską, do której jednak para nie przyznała się od razu. Najpierw media wywnioskowały ją na podstawie ich relacji w mediach społecznościowych. Te sugerowały bowiem, że są na wspólnym urlopie.

Dopiero po czasie Krzysztof Skiba zdecydował się oficjalnie potwierdzić w mediach swój nowy związek, przy okazji zaznaczając, że nie zdradzał swojej byłej żony, co sugerowali niektórzy internauci.

- Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku — informował wówczas.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska naprawdę się kochają

Biorąc pod uwagę niemałą różnicę wieku między zakochanymi, trudno się dziwić, że część opinii publicznej podważała szczerość łączącego ich uczucia. Sugerowano, że modelka zainteresowała się Skibą z uwagi na jego popularność i pieniądze, a on po prostu dał się uwieść. Sama zainteresowana postanowiła umieścić w sieci długi wpis, w którym wyjaśniła, że naprawdę się kochają, a ona wcale nie potrzebuje sponsora, bo sama świetnie sobie radzi.

- Myślę, że nie ma nic bardziej "czystego", niż uczucie wywodząca się z pięknej przyjaźni i dbania o drugą osobę. Największe wpatrzenie, gdzie inni faceci dosłownie przestają istnieć. Wcześniej nigdy tak nie miałam i wiem, że nigdy już mieć nie będę napisała na Instagramie.

Zobacz post:

Magda Narożna

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie

CZYTAJ DALEJ
Dawid Kubacki

Wiadomo, gdzie teraz przebywa Marta Kubacka. Żona Dawida Kubackiego jest pod opieką najlepszych lekarzy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Maciej Orłoś zapozował z 22 lata młodszą partnerką. Brylują razem na wakacjach
Czytaj więcej >

Nowości

Polsat SuperHit Festiwal: Maciej Dowbor zwrócił się ze sceny do swojej mamy. Poruszający gest
Czytaj więcej >

Nowości

Beata Kozidrak wyszła na scenę a widownia oszalała. To wielki dzień dla ikonicznej gwiazdy
Czytaj więcej >

Nowości

Zamieszanie po Telekamerach, poszło o suknię Cichopek. "Kontrowersyjna" część stroju podzieliła ekspertów
Czytaj więcej >

Nowości

Justyna Kowalczyk apeluje przed pogrzebem ukochanego. Ma dwie prośby do żałobników
Czytaj więcej >

Nowości

Polsat SuperHit: Dawid Kwiatkowski nagle zbiegł ze sceny i wpadł prosto w jej objęcia. Polały się łzy
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]