Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 39-letni mężczyzna wziął ślub sam ze sobą. Podczas ceremonii trzymał w rekach swój portret
Martyna Derdak
Martyna Derdak 13.11.2019 16:09

39-letni mężczyzna wziął ślub sam ze sobą. Podczas ceremonii trzymał w rekach swój portret

mężczyzna
Fot.unsplash.com

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Chcemy, by ten dzień był dla nas wyjątkowy. Jak się okazuje do ślubu wcale nie potrzeba dwojga. Ten mężczyzna zakochał się w samym sobie – jego wytłumaczenie może szokować.

Jak się okazuje, niektórzy do tematu małżeństwa podchodzą w dość specyficzny sposób. Zdawałoby się, że do formalnego zawarcia związku potrzeba dwóch partii: kobiety i mężczyzny. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego.

Ślub w pojedynkę

Są na świecie osoby, które do tematu małżeństwa podchodzą w sposób bardzo oryginalny. Jakiś czas temu światem wstrząsnęła informacja o tym, że w niektórych krajach można sformalizować swój związek z ukochanym zwierzęciem, a nawet przedmiotem. Jak się okazuje, to już nie wystarcza. Teraz można wziąć ślub nawet z samym sobą!

ślub

Zjawisko to znane jest pod nazwą sologamia. Jest to nowy trend społeczny, w którym człowiek może sformalizować swój status życia w pojedynkę. Krótko mówiąc, jest to ślub z samym, lub samą sobą. Oczywiście na taką uroczystość można zaprosić również członków rodziny, a także przyjaciół. Na taki związek zdecydował się pewien 39-letni mężczyzna.

Ten człowiek zakochał się sam w sobie

Do niecodziennej ceremonii doszło w Chinach w 2007 roku. Wtedy właśnie Liu Ye postanowił, że ślubować będzie sobie samemu wierność i uczciwość małżeńską. Wesele odbyło się w centrum miasta. Na imprezę przyszło, także wielu zaproszonych gości, a pan młody zadbał o tradycyjny, weselny strój. Zakochany w sobie Liu Ye postanowił nawet, że podczas ceremonii będzie trzymał w objęciach swój portret.

Kiedy ślub się zakończył, pan młody postanowił odpowiedzieć na kilka pytań. Podczas rozmowy zaznaczył, że nie jest homoseksualistą, a ślub spowodowany był miłością do samego siebie. Poza tym zdecydował się na niego, by wyrazić protest przeciwko szarej rzeczywistości. Na koniec podkreślił, że dzięki sformalizowaniu małżeństwa jest nareszcie szczęśliwy i czuje w pewnym sensie jedność z samym sobą.

Czy myślicie, że Polska powinna również uznać takie związki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub

Salogamia to w dzisiejszym świecie coraz częstsze zjawisko.

ślub

Sądzicie, że mężczyzna zrobił dobrze formalizując swój ślub ze sobą?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Tata znalazł w telefonie syna zdjęcie, które go zmroziło. Wydał go policji bez wahania
  3. Znaki zodiaku i ich najlepsze cechy. Wiemy, za co uwielbiają cię inni ludzie
  4. Właśnie zniesiono wizy do USA. Top 10 miejsc w Ameryce, które warto odwiedzić
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: gazetakrakowska.pl