Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Mieli powiedzieć słowa przysięgi, wtedy do kościoła wbiegła była dziewczyna pana młodego w sukni ślubnej
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 15.11.2019 09:35

Mieli powiedzieć słowa przysięgi, wtedy do kościoła wbiegła była dziewczyna pana młodego w sukni ślubnej

Ślub został doszczętnie zniszczony przez byłą partnerkę Pana młodego. Kiedy nieproszona kobieta zjawiła się w kościele w sukni ślubnej… to musiało zakończyć się katastrofą. W chwili, gdy nagranie dokumentujące jej poczynania pojawiło się w sieci, Internauci nie potrafili ukryć oburzenia. Zachowanie porzuconej dziewczyny zaszokowało wszystkich.

Ślub z założenia ma być jednym tych momentów, które w pamięci Państwa młodych, a także zaproszonych gości pozostanie na długie lata. W przypadku tych zaślubin z pewnością tak będzie. Poczynania ex partnerki Pana młodego przeszły najśmielsze oczekiwania wszystkich, a ich wielki dzień został zrujnowany.

Ślub został przerwany przez ex pana młodego

O tej ceremonii zaślubin przez pewien czas w Chinach było naprawdę głośno. Kiedy filmik z udziałem zdesperowanej kobiety pojawił się w sieci, Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. To przerażające, do jakich czynów zdolne są porzucone kobiety. Na nagraniu zobaczyć możemy moment wypowiadania przysięgi przez Parę młodą. Lada moment sakramentalne TAK wypowiedziane na ołtarzu sprawi, że staną się jednością. Tak przynajmniej powinno to wyglądać.

Ślub

Ślub zrujnowała była partnerka Pana młodego.

Tymczasem do miejsca ceremonii wbiega była partnerka Pana Młodego przebrana w suknię ślubną. Klęka na kolanach i prosi ukochanego o przebaczenie. Okazuje się, że mężczyzna zostawił ją jakiś czas temu. Powodem było niedopasowanie charakterów. Zrozpaczona krzyczy i próbuje łapać za rękę zszokowanego mężczyznę.

Gołym okiem widać, że ma ogromną nadzieję, iż ten do niej wróci. Zażenowana Panna młoda postanowiła opuścić przedstawienie jeszcze przed końcem. Nie mogla patrzeć na to, jak ta rujnuje jej wielki dzień.

Internauci byli zażenowani

Zachowanie, którego dopuściła się kobieta, było dla nich niedopuszczalne i karygodne. Osoby, które natrafiły na filmik, nie zamierzały kryć swojego oburzenia.

– Żenada. Czegoś takiego nie widziałam jeszcze nigdy – napisała jedna z kobiet.

Czasami myślę, że ludzie są zupełnie pozbawieni mózgu- dodała inna Internautka.

– Jak kobieta kobiecie może robić takie rzeczy? To skandal- dodała ostatnia.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM KOBIETY:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. Gorzka, mleczna, biała czy z orzechami? Rodzaj czekolady, którą uwielbia twój facet zdradzi jego sekrety
  3. Kup balsam, będziesz mieć bazylię. Niezwykła akcja w drogeriach Rossmann
  4. To już pewne, Primark pojawi się w Polsce. Znamy datę otwarcia pierwszego sklepu Primark
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg