Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Miała wziąć ślub z niepełnosprawnym mężczyzną. Przed ołtarzem przeżyła wstrząs na widok ukochanego
Karol Osiński
Karol Osiński 09.01.2021 12:30

Miała wziąć ślub z niepełnosprawnym mężczyzną. Przed ołtarzem przeżyła wstrząs na widok ukochanego

Ślub
fot. screen youtube.com@AshleyClaster

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dla wielu z nas jest to jednorazowe przeżycie, zatem myślimy o tym, by przeżyć go w wyjątkowy i zapamiętany sposób. Pewna kobieta o nazwisku Kim Didway brała ślub z Kevinem Taylorem. Niestety w wyniku nieszczęśliwego wypadku mężczyzna jest niepełnosprawny. Kiedy dotarła pod ołtarz, wydarzyło się coś, co zapamięta do końca życia.

Kilkanaście lat temu 31-letni Kevin w wyniku wypadku złamał nogę, jednak nie spodziewał się, że ta kontuzja przyczyni się do jego niepełnosprawności. Mimo tego nie poddał się i postanowił zrobić swojej żonie ogromną niespodziankę. Postarał się, by Kim zapamiętała ten ślub do końca życia.

Kobieta wzięła ślub z niepełnosprawnym mężczyzną

Kevin Taylor kilkanaście lat temu przeżył fatalną kontuzję, w wyniku której złamał nogę. Zazwyczaj tego typu urazy kończą się unieruchomieniem nogi do momentu, aż złamana kość się nie zrośnie. W przypadku tego mężczyzny sprawy obrały trochę inny przebieg zdarzeń.

Kiedy wybrał się na konieczną wizytę do lekarza i prześwietlenie nogi, medyk dostrzegł coś niepokojącego, co ostatecznie okazało się słuszną diagnozą. Kevin cierpiał na najgorszą odmianę choroby zwanej dystrofią odruchową. W 2009 roku podjęto decyzję o amputacji nogi mężczyzny.

Kevin nie poddał się i mimo swojej niepełnosprawności zdecydował, że zacznie żyć na nowo. Chciał cieszyć się z każdej chwili, którą przyniesie mu życie. Przyjaciele mężczyzny byli pełni podziwu, w jaki sposób podchodzi do choroby. Jeden z nich uznał, że nigdy nie skarży się na swój los.

Po jakimś czasie życie przyniosło mu wynagrodzenie za wszystkie przykrości. Na drodze jego życia stanęła kobieta o nazwisku Kim Didway, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia, z wzajemnością. Zdecydowali, że wezmą ślub.

Kobieta rozpłakała się ze szczęścia

Wózek inwalidzki Kevina nie stanowił dla zakochanych żadnego problemu. Kim wiedziała, że Kevin jest mężczyzną, z którym ma zamiar dzielić resztę swojego życia. Jeden z kolegów Taylora uznał, że odkąd poznał Kim, uśmiech nie schodził z jego ust. Czuł się znakomicie.

Kiedy przyszedł dzień ślubu i uroczystości, na którą zaprosili obie rodziny, Kevin postanowił przygotować dla swojej kobiety coś wyjątkowego. Kiedy Kim kroczyła w białej sukni ślubnej ku ołtarzowi, ksiądz poprosił zebranych o powstanie.

Nie mogło stać się inaczej, wstał także Kevin. Narzeczona przeżyła prawdziwy szok, którego się nie spodziewała. W jednym momencie zaczęły lecieć z jej oczu łzy szczęścia, kiedy ujrzała Kevina stojącego na własnych nogach.

Jak się okazało, mężczyzna przed ślubem w tajemnicy postanowił odbyć bolesną fizjoterapię, podczas której wykonywał mnóstwo męczących ćwiczeń, które wzmocniły mięśnie jego nóg. Nauczył się także chodzić w protezie, co nie było łatwym zadaniem.

Wszystko po to, by spełnić marzenie swoje i swojej kobiety i stanąć obok niej na ślubnym kobiercu.

Zobacz wideo i zdjęcia:

Niepełnosprawny mężczyzna poślubił swoją ukochaną.

Ślub

Mężczyzna stawił czoła swojej niepełnosprawności, by stanąć obok swojej ukochanej na ślubnym kobiercu.

Ślub

Radość Kim była całkowicie uzasadniona.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku?„Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Źródło: webniusy.com