Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek zdradzili całą prawdę o programie. Wszyscy poznali sekret
Angelika Bielska
Angelika Bielska 05.06.2020 17:54

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek zdradzili całą prawdę o programie. Wszyscy poznali sekret

screen / Super Express / YouTube

Ślub od pierwszego wejrzenia nawet po zakończeniu emisji budzi kontrowersje, podobnie jak niektórzy jego uczestnicy. Po czwartej edycji aż dwie pary nie zdecydowały się na rozwód, w tym Agnieszka i Wojtek – jedna z ulubionych par internautów. Aktualnie robią oni karierę na YouTube. W jednym ze swoich najnowszych filmików para postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich fanów, przy okazji ujawniając kilka sekretów produkcji, na temat tego, czy jest w całości reżyserowana.

Ze względu na to, że czwarta edycja kontrowersyjnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia została wyemitowana na rok po nagraniu, uczestnicy show długo musieli ukrywać prawdę dotyczącą ich wspólnego życia. Tymczasem wiele się dzieje – Oliwia i Łukasz mają dziecko, a Agnieszka i Wojtek wyglądają na całkiem szczęśliwych. Ci ostatni postanowili zdradzić sekrety produkcji.

Ślub od pierwszego wejrzenia i kulisy programu

Agnieszka i Wojtek wykorzystują swoje pięć minut. Założyli ostatnio kanał na YouTube, który wspólnie prowadzą. Kanał nosi nazwę Życie od pierwszego wejrzenia, subskrybuje go już aż 30 tysięcy osób. Na kanale znajdują się dwa filmiki. Pierwszy jest podziękowaniem fanom za wsparcie. Drugi z kolei to odpowiedzi na nurtujące internautów pytania. Fani zapytali m.in. czy program Ślub od pierwszego wejrzenia był reżyserowany.

My nie mamy scenariusza. Nikt nam nic nie mówi, co mamy zrobić, gdzie mamy pójść, co mamy powiedzieć. Przygotowania do odcinka wyglądają tak, że producenci bardzo mało nas informują, dlatego wszystko działo się na bieżąco – wyjaśniała na kanale Agnieszka.

  1. Tajemnicza pasja Jarosława Kaczyńskiego. Nie chodzi o koty, nie mieliśmy pojęcia
  2. W Polsce już sypie grzybami. Podajemy miejscowości, w których mnożą się na potęgę i można już zbierać
  3. Wyrzucasz ogonki z czereśni? Popełniasz wielki błąd. Niesamowite, że tak mało osób zna prawdę

Ślub od pierwszego wejrzenia jest reżyserowany?

Para była bardzo przekonująca w tym co mówiła.

– Przykładem jest to, że jeździliśmy tymi autobusami jak Janusze, to nie było wyreżyserowane. Pomyliliśmy też drogi, zjeżdżaliśmy na złych autostradach, parę z tych elementów też nie zostało pokazanych – powiedział Wojtek.

Na swoim filmiku para odniosła się także do ślubu kościelnego. Jak się okazuje Agnieszka i Wojtek coraz poważniej myślą o ślubnej ceremonii. Mają jednak świadomość kosztów takiego wydarzenia. A jak twierdzą, na tę chwilę mają inne, ważniejsze wydatki. Zalicza się do nich m.in. kupno mieszkania. Para zakochanych wciąż mieszka w kawalerce w Krakowie, którą widzieliśmy w programie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ślub od pierwszego wejrzenia

Agnieszka i Wojtek są naprawdę szczęśliwi.

Ślub od pierwszego wejrzenia

Zdradzili, że program nie jest reżyserowany.

Ślub od pierwszego wejrzenia

Dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo i myślą o ślubie kościelnym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zakonnica z domu dziecka przyzwalała na wykorzystywanie i bicie malutkich dzieci. Porażające relacje ofiar tragedii doprowadzają do łez
  2. UE chce jak najszybszego zniesienia zakazów. Padł konkretny termin
  3. Prawdziwa tragedia aktorki „Barw Szczęścia”. Ojciec zmarł na rękach gwiazdy
  4. Mąż Dominiki Gwit skomentował jej zdjęcie w stroju kąpielowym. Wielu jego słowa się nie spodobają
  5. Gotujesz rosół z kurczaka? Pamiętaj o triku naszych babć, prawdziwy zapomniany hit
  6. Skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Bijatyka klientki z obsługą wstrząsnęła opinią publiczną

Źródło: pudelek.pl