Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu „Surowi rodzice”, TVN

Słynny program TVN nie wróci na ekrany. Stacja podjęła nieoczekiwaną decyzję w ostatniej chwili

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Widzów czeka niemałe rozczarowanie. W ostatniej chwili TVN podjął nieoczekiwaną decyzję, ikoniczny program, na który wszyscy czekali nie wróci na antenę.

Widzów czeka niemałe rozczarowanie. W ostatniej chwili TVN podjął nieoczekiwaną decyzję, ikoniczny program, na który wszyscy czekali nie wróci na antenę.

Latem ubiegłego roku media obiegła zaskakująca informacja. Popularny program, który niemal 10 lat temu regularnie gromadził przed ekranami ponad milionową publiczność. Producenci rozpoczęli już pracę, widzowie zaś mieli nadzieję, że już w 2023 roku zobaczą nowe odcinki. Niestety, oczekiwania okazały się płonne.

„Surowi rodzice” jednak nie wrócą na antenę. TVN podjął nagłą decyzję

Emisja kontrowersyjnego show przypadła na lata 2012-2014. Format okazał się godziwym następcą kultowej „Superniani”, choć pod jego adresem nie brakowało krytyki, nie brakowało skarg do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Nawet Dorota Zawadzka, wówczas naczelny autorytet w kwestii wychowania dzieci w Polsce wyrażała się o nim krytycznie.

Producentom programu zarzucano m.in. propagowanie szkodliwych wzorców, opartych na zastraszaniu i „tresurze”. Druzgocąca opinia nie była jednak w stanie zahamować popularności i „Surowi rodzice” gościli na antenie TVN jeszcze przez kolejne dwa sezony.

Tym większą satysfakcję wywołała informacja, jaką po ośmiu latach przerwy podano do mediów. W sierpniu „Presserwis” informował o trwających castingach do programu. Earl Grey Film, który niemal dekadę wcześniej wyprodukował trzy sezony formatu podjął pracę nad czwartą odsłoną.

Fani mieli nadzieję, że kolejne historie zbuntowanych nastolatków, oparte na scenariuszu przysłowiowej „kosy, która trafiła na kamień” trafią na ekrany najpóźniej w jesiennej ramówce. Tak się jednak nie stało.

Jak podają Witrualne Media, Grupa TVN Warner Bros. Discovery wycofała się z reaktywacji cyklu. Nie podano przyczyny, w żaden sposób nie skomentowano też powodów tej nagłej decyzji. Wygląda na to, że wyczekujący kolejnej dawki emocji będą musieli obejść się smakiem.

Oglądaliście „Surowych rodziców”? A może również oczekiwaliście na nowy sezon?

TVN
TVN
TVN

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Źródło: WP Teleshow, Wirtualne Media

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

"The Voice Kids": dwa potężne talenty w drużynie Kwiatkowskiego, na wizji zrobili coś wielkiego
Czytaj więcej >

Programy

Agustin Egurrola najpierw nadał córce niespotykane imię. Teraz w "PnŚ" pochwalił się synem
Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": pani Ania oszołomiła Urbańskiego, imponujące co zrobiła
Czytaj więcej >

Programy

Prowadził transmisję na żywo i płakał. Robert Uziel z "Chłopaków do wzięcia" przeżywa trudny czas
Czytaj więcej >

Programy

Pogodynka nagle zdjęta z anteny "Pytania na śniadanie". W tle kiełbasa, co tam się wydarzyło?
Czytaj więcej >

Programy

Po słowach gościni "Pytania na śniadanie" Iza Krzan wygoniła Kammela z planu. "Panowie, wychodzimy"
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]