Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 4 powody, przez które wciąż nie możesz stworzyć szczęśliwego związku
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 06.09.2018 17:03

4 powody, przez które wciąż nie możesz stworzyć szczęśliwego związku

szczęśliwy związek
unsplash.com Pablo Heimplatz

Szczęśliwy związek to coś, czego pragnie każdy z nas. Wszyscy marzymy o miłości, bo to uczucie uskrzydla i sprawia, że jesteśmy radośni. Masz wrażenie, że od dłuższego czasu ciągnie się za Tobą pech i nie możesz stworzyć udanej relacji? Zastanawiasz się, co robisz źle? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na to nurtujące pytanie!

Szczęśliwy związek nie opiera się jedynie na pięknych chwilach. W każdym związku zdarzają się kłótnie. Istotnym elementem budowania relacji będzie Twoje nastawienie. To jest podstawa do stworzenia szczęśliwego związku. Co jeszcze jest ważne w budowaniu udanej relacji z partnerem lub partnerką? Nie będziemy Was już dłużej trzymać w niepewności!

Jak stworzyć szczęśliwy związek?

Przede wszystkim powinnaś się zastanowić nad tym, czy nie wchodzisz w relację, tylko dlatego, że nie lubisz być sama. Jeśli wiążesz się z kimś, bo samotność sprawia, że czujesz się przytłoczona i zagubiona, nigdy nie stworzysz udanego związku. Dlaczego? Twój związek będzie sztuczny, bo tkwisz w nim tylko dlatego, że lubisz mieć kogoś obok siebie. Na tym nie opiera się szczęśliwy związek!

Poznałaś super faceta. On jest czuły, miły i dobrze wiesz, że go interesujesz? Przez chwilę czujesz się przy nim dobrze, ale po jakimś czasie po prostu się nudzisz i zrywasz z facetem? Być może nie przywykłaś do tego, że związek może być spokojny i równie spokojnie się rozwijać. Spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano! W związku nie tylko ważna jest szczerość. Cierpliwość jest równie istotnym elementem.

Lubisz być zakochana? Podoba Ci się sama idea miłości? Jesteś w związku, któremu poświęcasz swój wolny czas, zapominasz o hobby, a Twój chłopak staje się jedynym życiowym celem? Nawet jeśli on jest w stosunku Ciebie nie fair, to przymykasz na to oko, bo w końcu to miłość? Jeśli tak, to możesz spokojnie zapomnieć o szczęśliwym związku. Ta relacja może okazać się toksyczna.

Twoje nastawienie od początku nowego związku było beznadziejne? Brakuje Ci nadziei, że ta relacja okaże się wyjątkowa? To błąd! Już na samym początku skazujesz ten związek na niepowodzenie. Dlaczego? Zwróć uwagę na swoje podejście! Musisz mieć bardziej optymistyczny stosunek, a wtedy wszystko się inaczej potoczy! Gwarantuję Ci!

A Wy, jak myślicie? Co jeszcze uniemożliwia stworzenie szczęśliwego związku?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Renata Kaczoruk SZCZERZE o Wojewódzkim. „Zabronił mi robić to, co uwielbiam”
  2. Najinteligentniejsze znaki zodiaku. Sprawdź, o które chodzi
  3. Dzień urodzenia. Będziesz zszokowany, jak wiele o tobie mówi

źródła: joy.pl