Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Świąteczna oferta Pepco. Już od poniedziałku 29 listopada hitowe produkty w obniżonej cenie
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 28.11.2021 18:58

Świąteczna oferta Pepco. Już od poniedziałku 29 listopada hitowe produkty w obniżonej cenie

Pepco
fot. materiały własne

Pepco to jeden z najpopularniejszych dyskontów w Polsce, który co jakiś czas zaskakuje swoich klientów atrakcyjnymi cenami. Najnowsza świąteczna oferta to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić do swoich wnętrz jeszcze więcej klimatycznych dodatków.

Pepco przygotowało specjalną promocję na wnętrzarskie gadżety. Już od 29 listopada najmodniejsze dodatki sezonu będą dostępne w wyjątkowo niskich cenach.

Pepco ze świąteczną promocją. Już od 29 listopada

Jakimi produktami tym razem zaskoczy nas popularna sieć? W ofercie, która obowiązywać będzie od 29 listopada do 4 grudnia, znajdziemy m.in. ozdobną klimatyczną latarenkę w stylu boho w cenie 80 zł, a także czarną industrialną lampkę na biurko za jedyne 70 zł.

Wszystkich pasjonatów urządzania wnętrz zainteresują na pewno piękne zapachowe świece w szkle, których cena zwykle sięga około 50 zł, a teraz dostaniemy je za 30 zł. Sporym zainteresowaniem może cieszyć się także ozdobna bawełniana narzuta w cenie 80 zł.

W ostatnim czasie bardzo modne stały się wnętrza skandynawskie ocieplone nutą dalekiego wschodu. To tzw. styl Japandi, który coraz częściej obecny jest w polskich domach. W jego ramy idealnie wpisze się beżowy wiklinowy kosz dostępny w sklepach za jedyne 60 zł.

Zobacz zdjęcia:

Pepco
Pepco

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Fryzjerka miała już dość. Na drzwiach salonu wywiesiła kartkę z pilną prośbą
  2. Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
  3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

Tagi: pepco