Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Sylwia Grzeszczak rozstała się z mężem. W sieci są nagrania z ich córką, Bogna śpiewa tak pięknie, że pojawiają się ciarki
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 21.09.2023 07:58

Sylwia Grzeszczak rozstała się z mężem. W sieci są nagrania z ich córką, Bogna śpiewa tak pięknie, że pojawiają się ciarki

Córka Sylwii Grzeszczak odziedziczyła talent po rodzicach?, fot. KAPiF, Instagram/sylwia_grzeszczak_official
Córka Sylwii Grzeszczak odziedziczyła talent po rodzicach?, fot. KAPiF, Instagram/sylwia_grzeszczak_official

Sylwia Grzeszczak i Liber za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali smutne wieści. Para poinformowała, że jakiś czas temu podjęła decyzję o rozstaniu. Byli małżeństwem od 9 lat, w tym czasie tworząc udany związek nie tylko prywatnie, ale również zawodowo.

Sylwia Grzeszczak i Liber nie są już razem

Sylwia Grzeszczak i Liber przekazali, że podjęli decyzje o rozstaniu. Wielu fanów pary jest zaskoczona takim obrotem spraw, ponieważ nic na to nie wskazywało, a jeszcze kilka tygodni temu wspólnie wystąpili podczas Festiwalu w Sopocie. Równocześnie artyści zapewnili w swoim oświadczeniu, że nadal będą się wspierać w sferze zawodowej, jak również wspólnie wychowywać córkę Bognę, która dla obojga jest niezwykle ważna

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu. Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie.

Dramat na dzisiejszym pogrzebie druhów Karoliny i Łukasza. Policja wydała komunikat

Sylwia Grzeszczak i Liber doczekali się córki

Sylwia Grzeszczak i Liber swój związek starali się trzymać z dala od blasku fleszy i raczej niechętnie mówili o sprawach pozazawodowych. W ten sam sposób starają się chronić swoją córkę Bognę, dbając o jej prywatność i nie ujawniają jej wizerunku. Artyści zdecydowali się jednak na wyjątek od tej reguły w teledysku do utworu „Prawda o nas”. Piosenka wydana w 2021 roku była zapowiedzią czwartego solowego albumu Sylwii Grzeszczak. Bogna miała wówczas 5 lat. To jednak nie wszystko – w utworze można bowiem Bognę nie tylko zobaczyć, ale także usłyszeć.

Zostały zmontowane nagrania z mojego telefonu zza kulis koncertów, podróży i efekt już po próbnych kilkunastu sekundach utwierdził mnie w przekonaniu, że taki teledysk najbardziej odda charakter tej piosenki (…) – wyjaśniła swoją decyzję wokalistka w komentarzu pod teledyskiem. 

Sylwia Grzeszczak o teledysku do utworu „Prawda o nas”, fot. YouTube.JPG
Sylwia Grzeszczak o teledysku do utworu „Prawda o nas”, fot. YouTube

Sylwia Grzeszczak zaśpiewała wspólnie z córką

Sylwia Grzeszczak zdecydowała się ponadto podzielić klipem na którym śpiewa wraz z córką także w mediach społecznościowych. Pod krótkim nagraniem nie brak komentarzy internautów wróżących Bognie wielką karierę i zachwycających się jej talentem, który odziedziczyła po rodzicach:

  • Jak pięknie śpiewa, a to po mamie, pozdrawiam.
  • Jakie vibrato.
  • Pięknie, następna wspaniała wokalistka.
  • Cudowny duet!
  • Już słychać talent… cudnie.
  • Rośnie kolejny wielki talent. Może nawet przebije mamusię…?