Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Zapowiadała pogodę, gdy nagle do pokoju wparował syn. Nie mogła przestać się śmiać, nagranie podbija sieć
Karol Osiński
Karol Osiński 31.01.2021 10:38

Zapowiadała pogodę, gdy nagle do pokoju wparował syn. Nie mogła przestać się śmiać, nagranie podbija sieć

Syn
fot. twitter.com/ABC7Brandi

Do sieci trafiło nagranie, które w błyskawicznym tempie zyskało wielką popularność na całym świecie. Prezenterka pogody amerykańskiej stacji telewizyjnej ABC7, Leslie Lopez wykonywała przed kamerą w swoim domu codzienne obowiązki, kiedy to na wizji nagle pojawił się jej syn. Dziennikarka nie mogła powstrzymać śmiechu.

Gwiazda stacji telewizyjnej zdradziła, że jej 10-miesięczny syn dopiero nauczył się chodzić i straciła nad nim kontrolę. Nagranie jest naprawdę urocze. Do tej pory obejrzało je prawie 2 miliony osób na całym świecie.

10-miesięczny syn prezenterki pogody pojawił się przed kamerami

Amerykańska aktorka i prezenterka pogody stacji telewizyjnej ABC7, Leslie Lopez z powodu pandemii koronawirusa od jakiegoś czasu zmuszona jest wykonywać swoje obowiązki zawodowe w domu. Zamieszkująca w Los Angeles prezenterka prowadziła relację na żywo, kiedy to nagle wydarzyła się wprost zadziwiająca, a przy tym urocza sytuacja.

Jej 10-miesięczny syn Nolan nagle pojawił się przed kamerami. Chłopiec początkowo podszedł do mamy, wyraźnie dając sygnały, że pragnie się do niej przytulić. Leslie w obliczu tej niecodziennej sytuacji, która zdarzyła jej się po raz pierwszy, nie mogła powstrzymać śmiechu i spełniła prośbę swojego ukochanego synka.

Prezenterka wzięła chłopca na ręce, po czym wytłumaczyła telewidzom, że Nolan właśnie nauczył się chodzić i totalnie straciła nad nim kontrolę. Niemniej syn amerykańskiej aktorki zafundował im sporą dawkę uśmiechu na twarzy, a przy tym słodyczy, ponieważ scena była naprawdę rozkoszna. Leslie opublikowała nagranie na swoim Twitterze, które podpisała:

Dziecko w ruchu! Nic już nie zatrzyma uroczego Nolana, teraz może chodzić podczas pracy mamy – czytamy na Twitterze prezenterki telewizji ABC7.

Leslie Lopez nagranie z dzieckiem

Nagranie aktorki pojawiło się na Twitterze 28 stycznia i obejrzało już prawie 2 miliony osób. To obecnie prawdziwy hit w mediach społecznościowych. Pod opublikowanym wideo pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których fani wyrażali swój zachwyt zaistniałą sytuacją.

Co więcej, wielu internautów jednoznacznie stwierdziło, że owe nagranie idealnie obrazuje prawdziwe życie podczas pandemii koronawirusa, kiedy to rodzice muszą łączyć obowiązki zawodowe z rodzicielstwem.

Tak wygląda prawdziwe życie podczas pandemii. Jaka urocza scena! Zachowała się pani profesjonalnie i jako kochająca mama – napisał jeden z internautów.

Co prawda nagrania nie można nazwać wpadką, to podczas pandemii niejednokrotnie zdarzały się sytuacje na żywo, o których dziennikarze bądź dziennikarki woleliby zapomnieć. Jedno z takich nagrań możecie obejrzeć klikając >tutaj<.

Zobacz wideo:

Baby on the move! There is no stopping adorable Nolan now that he can walk during Mommy’s (@abc7leslielopez) forecast. #Love #goodmorning #ThursdayThoughts #Babies #TheBest @ABC7 pic.twitter.com/jvUcaSMyGi

— Brandi Hitt (@ABC7Brandi) January 28, 2021

Podczas wizji na żywo 10-miesięczny synek prezenterki pogody Leslie Lopez pojawił się przed kamerami, chcąc przytulić się do swojej mamy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: twitter.com