Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Syn Anny Przybylskiej w "Milionerach". Trudno uwierzyć, jak on wyrósł i co tam robił. Kiedy emisja?
Michał Fitz
Michał Fitz 01.06.2023 13:19

Syn Anny Przybylskiej w "Milionerach". Trudno uwierzyć, jak on wyrósł i co tam robił. Kiedy emisja?

Syn Anny Przybylskiej
fot. KAPiF

Oliwia Bieniuk, już jakiś czas temu zaczęła próbować swoich sił w telewizji i ogólnie pojętym show-biznesie. Gdy ona występowała w “Tańcu z Gwiazdami”, jej brat był raczej w jej cieniu. Teraz jednak syn Anny Przybylskiej również pojawi się na ekranach. Wystąpił w programie “Milionerzy”.

Szymon nie zakwalifikował się jednak do gry tak, jak standardowi gracze. Jego udział miał wyjątkowy charakter.

Syn Anny Przybylskiej w "Milionerach"

Jarosław Bieniuk, czyli jego tata, dodał w mediach społecznościowych zdjęcie wprost ze studia wspomnianego wyżej programu. Obaj panowie dumnie stoją na tle loga show ubrani w eleganckie garnitury. Specjalnie zaproszono ich bowiem do programu.

Na tej fotce najlepiej widać, jak wyrósł syn Anny Przybylskiej. 17-latek dojrzewa w szybkim tempie, bo jeszcze na premierze filmu o swojej mamie wyglądał bardziej na chłopca niż młodego mężczyznę. Jest na dobrej drodze, by pod względem wzrostu dorównać swojemu ojcu, który mierzy ponad 190 centymetrów.

Katarzyna Dowbor wraca na budowę! Wyremontuje dom i spełni marzenie: "Wreszcie"

Kiedy emisja wyjątkowego odcinka "Milionerów"?

Jak dowiadujemy się z wpisu Bieniuka, wraz z Szymonem został zachęcony do udziału w charytatywnym odcinku z okazji Dnia Dziecka. Pieniądze przez nich wygrane zostaną przekazane na konto Fundacji TVN. 

Warto podkreślić, że w tym samym odcinku pojawi się jeszcze inna gwiazda ze swoją pociechą. Justyna Steczkowska zawalczy o pieniądze dla potrzebujących wraz z synem, Leonem Myszkowskim, który realizuje się jako DJ i producent muzyczny. Odcinek zostanie wyemitowany już dziś o godzinie 20.55. 

"Milionerzy": To nie pierwszy taki odcinek

Warto zaznaczyć, że program “Milionerzy” wyjątkowo sprytnie wykorzystuje święta i okazje, organizując wówczas specjalne, przeważnie charytatywne odcinki. Gwiazdy nie raz już zasiadały na fotelach i wygrywały dla Fundacji TVN setki tysięcy.

W zeszłym roku również zorganizowano odcinek z okazji Dnia Dziecka. Wówczas w studio pojawił się Cezary Pazura ze swoją córką oraz Jan Peszek z synem Błażejem.

Zobacz post:

Tagi: Milionerzy