Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Syn Doroty Stalińskiej ma już 34 lata. Aktorka nigdy nie ujawniła, kto jest jego ojcem
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 03.06.2023 17:39

Syn Doroty Stalińskiej ma już 34 lata. Aktorka nigdy nie ujawniła, kto jest jego ojcem

Dorota Stalińska
fot. KAPiF

Dorota Stalińska ma syna w wieku 34 lat. Aktorka jest rozwiedziona i od tamtej pory nie związała się z nikim i do dziś nie ujawniła, kim jest ojciec Pawła. Przez ten czas pojawiło się wiele spekulacji, jednak dalej pozostaje to tajemnicą.

Kilka dni temu Stalińska skończyła 70 lat i od wielu lat należy do najbardziej rozpoznawalnych aktorek starszego pokolenia. Będąc jeszcze w szkole, poznała aktora Krzysztofa Kołbasiuka, z którym szybko się pokochali i skończyli na ślubnym kobiercu.

Dorota Stalińska urodziła syna, gdy miała 36 lat

Czas nie był jednak sprzymierzeńcem tego związku i po kilku latach para wzięła rozwód. Na planie jednego z filmów Kołbasiuk poznał młodszą Jolantę Żółkowską i to z nią spędził resztę życia, a Dorota Stalińska do dziś pozostała sama.

Syn aktorki urodził się 9 lat po rozwodzie.

- Paweł jest cudownie poczętym dzieckiem miłości. I nic lepszego w życiu nie mogło mnie spotkać. Nie ma dnia, bym nie dziękowała za niego Bogu. Istniała groźba, że w ogóle nie będę mogła mieć dzieci, a Paweł urodził się, gdy miałam już 36 lat - powiedziała w rozmowie z “Vivą”.

Dorota Stalińska samotnie wychowywała syna i sama pojechała do szpitala na poród. 

Justyna Kowalczyk w nocy wstawiła bardzo smutny wpis. Jak ona musi cierpieć, można tylko współczuć

Dorota Stalińska wprowadziła w Polsce modę na ćwiczenia

Niewiele osób wie o tym, że to od niej rozpoczęła się moda na ćwiczenie w Polsce.

- Mało kto wie, że to ja w Polsce wprowadziłam modę na ćwiczenia. Był to rok 1983, nie było jeszcze fitnessu, ale aerobik. I z tego powodu, że prowadziłam to w telewizji z wielkim sukcesem, znalazłam się na okładce amerykańskiego "Newsweeka" - powiedziała kiedyś aktorka w "Dzień Dobry TVN"

Dorota Stalińska działa społecznie

Aktualnie Dorota Stalińska prężnie działa społecznie. Promuje m.in. bezpieczeństwo na drodze. Od pewnego czasu działa także politycznie i znalazła się w Radzie Miasta Milanówka.

Później wystartowała z listy PSL-u do Sejmu. Mimo tego, że nie została wybrana, to w 2019 roku dostała mandat poselski, zastępując w parlamencie Dorotę Żelazowską. Jak widać aktorka to kobieta wielu talentów i w swoim życiu podjęła się wielu poważnych kwestii.

Dorota Stalińska
fot. KAPiF