Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Syn gwiazdora disco polo trafił do aresztu! „Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę”
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 15.05.2018 11:51

Syn gwiazdora disco polo trafił do aresztu! „Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę”

Lider Bayer Full
facebook.com

Jak donosi serwis lokalny miasta Turek (woj. wielkopolskie) oraz portal Pudelek.pl, syn znanego gwiazdora disco polo spędził noc w policyjnym areszcie. Powodem aresztowania była awantura i posiadanie nielegalnej substancji. 

Artykuł zatytułowany Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę pojawił się w lokalnej gazecie Echo Turek. Tytuł może sugerować, że chodzi o najpopularniejszą polską gwiazdą disco polo.

„Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę”

Jak opisuje Echo Turek, wizyta 28-latka u dziewczyny w gminie Władysławów skończyła się awanturą. Syn znanego piosenkarza miał przyjechać do miejscowości… białym porsche. To już wzbudziło wśród mieszkańców małej miejscowości nie lada sensację. Od razu pojawiły się informację, że właścicielem białego luksusowego samochodu jest syn… znanego wokalisty disco-polo, którego przeboje notują miliony wyświetleń na YouTube.

Jak donosi lokalny dziennik, 28-latek przyjechał do miejscowości, aby odwiedzić swoją 18-letnią dziewczynę. Całym wydarzeniem nie byli zachwyceni rodzice młodej dziewczyny. W domu miało dojść do awantury, a nawet przemocy wobec domowników. Musiała interweniować policja, która przy okazji znalazła u krewkiego mężczyzny nielegalną substancję.

Próbujemy uzyskać komentarz muzyka. O sprawię będziemy informować na bieżąco.

Czy domyślacie się o kogo może chodzić? 

Zenek Martyniuk

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kasia Warnke OSTRO o polskim show-biznesie. „Pogarda ze strony środowiska”
  2. NOWY SERIAL TVN! W roli głównej Agata Kulesza. Kto jeszcze? Same gorące nazwiska
  3. Irena Santor trafiła do szpitala!