Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Syn i synowa Katarzyny Dowbor weszli w tłum ludzi na marszu. Zakpili z TVP, nagle złapali za kamerę, pokazali co tam się działo
Michał Fitz
Michał Fitz 04.06.2023 19:28

Syn i synowa Katarzyny Dowbor weszli w tłum ludzi na marszu. Zakpili z TVP, nagle złapali za kamerę, pokazali co tam się działo

Maciej Dowbor
instagram.com/joannakoroniewska

Dzisiaj miał miejsce marsz organizowany przez opozycję. Szacuje się, że ulicami Warszawy przeszło aż pół miliona protestujących. Wśród nich nie brakuje śmietanki polskiego show-biznesu, w tym syna i synowej Katarzyny Dowbor.

Joanna Koroniewska opublikowała nagranie, które dobrze pokazuje, jak naprawdę wyglądał marsz od wewnątrz.

Syn i synowa Katarzyny Dowbor na marszu

Co prawda Katarzyna Dowbor sama nie chwaliła się swoją obecnością na marszu, ale jej rodzina wysłała delegację na to wydarzenie w postaci Macieja i jego żony, Joanny Koroniewskiej. Ta zresztą, jak sama prezenterka niedawno podkreślała, jest dla niej jak rodzona córka.

Dowborowie, podobnie jak dziesiątki, a może i nawet setki tysięcy innych Polaków zebrali się około południa w stolicy, by maszerować jej ulicami. Jak to wszystko wyglądało z ich perspektywy?

Martyna Kupczyk nie wytrzymała, nie mogła już milczeć o Elżbiecie Romanowskiej. Ujawniła jej prawdziwe oblicze

Jak wyglądał marsz z perspektywy Dowborów?

Koroniewska nagrała filmik akurat jak wraz z mężem stała na rondzie de Gaulle'a. Absolutnie nie byli tam sami. Telefon był podniesiony dosyć wysoko, a i tak kadr nie był stanie chwycić końca tłumu zebranych protestujących. Niektórzy nawet machali do ich kamery.

Przy okazji małżeństwo, które znane jest ze swojego poczucia humoru, postanowiła zażartować z relacji TVP, w trakcie której wspomniano na przykład, że część zebranych to apolityczni spacerowicze, którzy po prostu korzystają z pogody.

- Taka piękna pogoda, widać, że Polacy kochają spacery — czytamy w opisie nagrania.

Nie tylko rodzina Katarzyny Dowbor. Kto jeszcze był na marszu?

Dziś media społecznościowe większości osób zainteresowanych polskim show-biznesem były zalane materiałami z marszu. Wydawać by się mogło, że pojawił się tam w zasadzie każdy celebryta, która jest niezwiązany z Telewizją Polską.

Wśród maszerujących znaleźli się chociażby: Kuba Wojewódzki, Monika Richardson, Marcin Meller czy Karolina Korwin-Piotrowska. Szczególną uwagę warto zwrócić na fakt, że Kinga Rusin specjalnie przyleciała z powrotem do Polski, by stawić się na tym wydarzeniu.

Zobacz post: