Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Syn Wiśniewskiego poszedł w ślady ojca i po całości zaszalał z włosami. Wybrał dwa kolory, ale na tym nie koniec
Michał Fitz
Michał Fitz 31.05.2023 08:31

Syn Wiśniewskiego poszedł w ślady ojca i po całości zaszalał z włosami. Wybrał dwa kolory, ale na tym nie koniec

Xavier Wiśniewski
instagram.com/x.wisniewski

Xavier Wiśniewski pod wieloma względami wdał się w swoich rodziców. Po mamie odziedziczył pasję do tańca, a po ojcu umiejętności wokalne, dzięki którym teraz próbuje sił jako raper. Z tatą, jak widać po ostatniej fotce, łączy go też pasja do kombinowania z fryzurą.

Lider “Ich Troje” zasłynął bowiem ze swoich krwistoczerwonych włosów. Jego syn wybrał inny, ale nie mniej szalony kolor.

Xavier Wiśniewski przeszedł metamorfozę

Xavier pokazywał się już w kompletnie odmiennych fryzurach. Kilkanaście miesięcy temu chodził z ogoloną na jeża głową, a później stopniowo zapuszczał włosy, które ostatecznie ewoluowały w nieco chaotyczną blond grzywkę, której nie powstydziłyby się gwiazdy punk rocka.

Teraz jednak początkujący wokalista postanowił pójść o krok dalej. Odświeżył fryzurę dzięki przedziałkowi. Ta jest z jednej strony schludniejsza, a z drugiej bardziej szalona, bo Xavier przefarbował włosy tak, że te tworzą efekt panterki. Trzeba przyznać, że zaskakująco dobrze mu w tak ekstrawaganckiej fryzurze.

Kacper Tekieli został pochowany w grobie obok małego dziecka. Ujawniono kulisy rodzinnej tragedii

Xavier Wiśniewski wydaje nową muzykę

Niewykluczone, że zmiana fryzury jest bezpośrednio związana z promocją nowej twórczości Xaviera. W opisie fotki przedstawiającej go po metamorfozie wspomniał bowiem o premierze utworu pod tytułem “Zielona szkoła”, która miała miejsce dziś.

Wszystko wskazuje na to, że Xavier w tym momencie swojego życia faktycznie skupi się na muzyce. W końcu miesiąc temu wyszedł inny kawałek jego autorstwa o nazwie “Presja”. Póki co jednak młody artysta nie zebrał wokół siebie zbyt dużej publiki.

Nie tylko rodzice wspierają Xaviera Wiśniewskiego

Trudno dziwić się, że Xavier chciał spróbować swoich sił w branży artystycznej, skoro ma takich rodziców. Ci oczywiście bardzo wspierają go w tym, o czym mówiła chociażby Mandaryna w rozmowie z “Jastrząb Post”. Młody raper z pewnością może liczyć na ich pomoc. 

Co ciekawe, nie tylko od nich otrzymuje wsparcie. Pomaga mu także inna, dobrze znana w show-biznesie osoba - Sebastian Fabijański. Xavier jest bowiem związany z jego siostrą, dlatego aktor, który też jakiś czas temu spróbował swoich sił w rapie, zaangażował się nieco w jego twórczość.

Zobacz post:

Tagi: Wiśniewski