Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Synek Małgorzaty Opczowskiej gościł w "Pytaniu na śniadanie". Nagle wypalił do mikrofonu takie słowa, że oszołomił Annę Popek i Tomasza Wolnego
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.06.2023 21:32

Synek Małgorzaty Opczowskiej gościł w "Pytaniu na śniadanie". Nagle wypalił do mikrofonu takie słowa, że oszołomił Annę Popek i Tomasza Wolnego

Anna Popek Tomasz Wolny
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Małgorzata Opczowska została zaproszona do studia TVP, by w programie “Pytanie na Śniadanie” podzielić się przeżyciami z pięknej Sycylii. Towarzyszył jej syn Max. Okazuje się, że był to telewizyjny debiut chłopca.

Syn Opczowskiej opowiedział o swoich najpiękniejszych wspomnieniach z Sycylii. Prowadzący Anna Popek oraz Tomasz Wolny nie spodziewali się, co takiego wypali wprost do mikrofonu! W programie emitowanym na żywo doszło do zabawnej wymiany zdań.

"Pytanie na śniadanie": Małgorzata Opczowska i jej syn Max pojawili się w studiu jako goście

Małgorzata Opczowska to bardzo dobrze znana wszystkim widzom telewizji publicznej dziennikarka, a także prowadząca program “Pytanie na Śniadanie”. Jednak tym razem została zaproszona do studia TVP w charakterze gościa razem ze swoim synkiem Maxem. Na długo zapamiętamy ten debiut!

W sobotnim wydaniu “Pytania na Śniadanie” poruszono temat zagranicznych podróży. Pod lupę wzięto popularną wśród Polaków destynację — Sycylię. O swoich wrażeniach opowiedzieli Stefano Terrazzino, a także Małgosia Opczowska z synkiem Maxem. 

Justyna Kowalczyk pokazała syna. Poruszające zdjęcie obiega sieć

"Pytanie na śniadanie": Małgorzata Opczowska i Max opowiedzieli o swoich wrażeniach z Sycylii

Na początku o swoich wrażeniach z Sycylii opowiedział Stefano Terrazzino, który jest rodowitym Sycylijczykiem. Zaznaczył, że wyspa ta jest wyjątkowa ze względu na specyficzny misz-masz kulturowy. Jego zachwyt podzielali Małgorzata Opczowska z synem. Dziennikarka przyznała, że kochają i regularnie odwiedzają Włochy, jednak na Sycylii byli pierwszy raz. 

W pewnym momencie Opczowska poprosiła, by syn opowiedział o swoich doświadczeniach z wyspy. W głosie chłopca w ogóle nie było słychać tremy!

"Pytanie na śniadanie": Syn Małgorzaty Opczowskiej skradł całe show!

Syn Małgorzaty Opczowskiej bez zająknięcia opowiedział o tym, co najbardziej podobało mu się na Sycylii.

– Najbardziej mi się podobała wycieczka łodzią podwodną. Widziałem bardzo dużo gatunków ryb, ale bardzo smaczne też były pizze i makarony. –  Powiedział Max i to stwierdzenie oszołomiło, ale i rozbawiło prowadzących. W pierwszej chwili byli oni bowiem przekonani, że to te ryby które widział mu tak smakowały.

– Max oczywiście przeszedł do rzeczy jak typowy facet — Sycylijczyk nawet bym powiedziała – odparła ze śmiechem Anna Popek.

Syn Opczowskiej urzekł nie tylko prowadzących, ale i widzów “Pytania na Śniadanie”. Po zakończonej emisji odcinka nie szczędzili pozytywnych słów o występie Maxa.

– Wspaniały syn, gratuluję Pani serdecznie – pisali internauci pod postem Małgorzaty Opczowskiej na Instagramie.