Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Szaleństwo w Pepco. Za 6 zł kupisz produkt, który w wielu sklepach kosztuje znacznie więcej
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 15.04.2021 09:56

Szaleństwo w Pepco. Za 6 zł kupisz produkt, który w wielu sklepach kosztuje znacznie więcej

Pepco
fot. eastnews.pl/ARKADIUSZ ZIOLEK

Pepco to jeden ze sklepów, który oferuje wyjątkowo przystępne ceny. Przy tym oferowane produkty niczym nie odbiegają od dzisiejszych standardów. Tym razem znów najnowsza oferta przyciągnęła mnóstwo klientów.

W najnowszej ofercie Pepco m.in.: koszulki chłopięce, dziewczęce, legginsy w cenie 6 zł. Ale to nie koniec wyjątkowych okazji.

Najnowsza oferta Pepco

Tym razem wśród produktów Pepco jak zwykle znajdzie się coś dla sportowców, jak np. modne spodnie dresowe za jedyne 20 zł, czy stylowa czapka za 6 zł.

Najnowsza kolekcja dla dzieci to ubrania z wysokiej jakości bawełny, a wśród nich wygodny wiosenny strój dla dziewczynki: legginsy o długości ¾ w cenie tylko 6 zł, koszulka ze 100 proc. bawełny, z falbankami i przedłużonym tyłem za 10 zł.

Jeśli chodzi o najnowszą kolekcję dla chłopców, to również dużym zainteresowaniem cieszą się ubrania sportowe, m.in.: spodnie dresowe w cenie 20 zł z nadrukiem Spider -man oraz koszulki z nadrukiem za 6 zł.

Jak widać, Pepco wciąż poszerza nie tylko swój asortyment, ale także dba o to, by ceny oferowanych produktów były jak najniższe.

Opinie klientów

Pepco cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Wiele tzw. sieciówek sprzedaje jakościowo takie same produkty, ale niestety w dużo wyższych cenach.

Jak czytamy na jednym z forów internetowych, gdzie internauci wymieniali się swoimi opiniami na temat sklepu, możemy zauważyć, że w większości przypadków klienci są zadowoleni.

Byłam tam niedawno pierwszy raz, kupiłam szlafrok. Bardzo ładny, ciepły, mięciutki za 30 zł. Jak na razie dobrze się sprawujeocenia jedna z internautek.

Cóż, ceny mówią same za siebie. Nie dość, że Pepco podąża za najnowszymi trendami, to stara się nie zawyżać cen. To szczególnie ważne teraz gdy większość z nas odczuwa także finansowe skutki pandemii.

Zobacz zdjęcia z gazetki Pepco:

Pepco 1
Pepco 2
Pepco 3
Pepco 4

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: Se.pl

Tagi: pepco