Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Szok w "Familiadzie". "Jaki może być trójkąt?" Gdy Strasburger usłyszał o małżeństwie nie dowierzał
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.05.2023 09:39

Szok w "Familiadzie". "Jaki może być trójkąt?" Gdy Strasburger usłyszał o małżeństwie nie dowierzał

Familiada
fot. kadr z programu "Familiada"

Zaskakująca sytuacja na żywo w programie “Familiada”. Teleturniej Telewizji Polskiej to nie tylko idealne miejsce do sprawdzenia swojej wiedzy o świecie, ale też źródło zabawnych wpadek czy przejęzyczeń uczestników.

Właśnie tego typu incydent wydarzył się w jednym z odcinków kultowego show. Wszystko z powodu niewinnego pytania o rodzaj trójkąta.

Zabawna sytuacja w programie "Familiada"

Uwielbiany przez widzów Telewizji Polskiej format cieszy się olbrzymią popularnością i sympatią fanów. “Familiada” obfituje nie tylko w kultowe żarty prowadzącego Karola Strasburgera, ale również liczne zabawne sytuacje i wpadki uczestników

Teraz internauci odnaleźli kolejny kultowy fragment produkcji, w którym jeden ze śmiałków powiedział o kilka słów za dużo. Jego odpowiedź na pytanie dziennikarza rozbawiła wszystkich do łez.

Ma tylko 28 lat, stan Moniki Miller się pogarsza. "Pojawiły się guzy", choroba zaostrzyła przebieg

"Familiada": kolejna zabawna scena hitem Internetu

Teleturniej ma już do siebie to, że kiedy tylko jakiś z uczestników zaliczy wpadkę, niemal natychmiast staje się ona prawdziwym hitem sieci. Nie inaczej było w tym przypadku, gdy próbujący swoich sił w programie mężczyzna powiedział ryzykowną i zabawną odpowiedź.

Pytanie było z kategorii matematyka i dotyczyło rodzajów trójkątów. Niestety, uczestnik “Familiady” zrozumiał je trochę inaczej i sięgnął po odpowiedź, która zaskoczyła każdego.

"Familiada": Uczestnik zaskoczył wszystkich swoją zabawną odpowiedzią

W pewnym momencie prowadzący show Karol Strasburger zapytał uczestników o to, jakie znają rodzaje trójkąta. Podczas gdy zaczęło się dobrze i pierwsi śmiałkowi zaryzykowali z takimi odpowiedziami jak “prostokątny”, “równoboczny” czy nawet “drogowy”, pan Jakub zaskoczył wszystkich. 

-Jak trójkąt to może małżeński - powiedział z uśmiechem mężczyzna.

Jego odpowiedź rozbawiła wszystkich zgromadzonych, a zwłaszcza samego Karola Strasburgera. Niestety, ankietowani nie zgodzili się z panem Jakubem i tego typu odpowiedź nie pojawiła się na tablicy.

Zobacz nagranie:

Źródło: plejada.pl

Tagi: familiada