Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Szokujące doniesienia ws. śmierci Aviciiego. Odtworzono ostatnie godziny życia DJ-a
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 23.04.2018 13:40

Szokujące doniesienia ws. śmierci Aviciiego. Odtworzono ostatnie godziny życia DJ-a

DJ Avicii
instagram.com

Ta śmierć zaskoczyła cały świat. Młody DJ i producent muzyczny zmarł niespodziewanie i z niewiadomych przyczyn. Pojawiają się jednak już pierwsze ustalenia, które są szokujące. Odtworzono bowiem ostatnie godziny jego życia. 

DJ Avicii zmarł w wieku zaledwie 28 lat, co natychmiast zrodziło mnóstwo pytań i wątpliwości. Młodego muzyka znaleziono martwego w stolicy Omanu i nie podano do wiadomości publicznej przyczyn jego śmierci. Tłumaczono to dobrem zdruzgotanej rodziny.

DJ Avicii – przyczyna śmierci

Problemy zdrowotne Avicii znane były społeczeństwu już na kilka lat przed jego śmiercią. Cierpiał on na ostre zapalenie trzustki, częściowo z powodu nadmiernego picia. W 2014 r. odwołał wiele koncertów, aby powrócić do zdrowia po usunięciu pęcherzyka żółciowego.

Udana operacja miała zakończyć problemy zdrowotne popularnego producenta muzycznego. Jak donosi portal TMZ, tuż przed śmiercią… Avicii imprezował jeszcze na prywatnym jachcie. Na opublikowanym zdjęciu widać muzyka popijającego drinka w towarzystwie dwóch przyjaciół. Wygląda na zdrowego i pełnego dobrego humoru. Nic nie wskazywało, że już na następny dzień miał umrzeć.

Biorąc pod uwagę problemy zdrowotne popularnego DJ-a, drink prawdopodobnie był bezalkoholowy. Trudno jednak jednoznacznie stwierdzać, czy impreza na jachcie miała bezpośredni związek z jego zgonem – znajomi i rodzina DJ-a milczą jak zaklęci.

Przeprowadzono już dwie sekcje zwłok znanego muzyka. Nadal pozostają one tajemnicą.

DJ Avicii – kariera

W 2013 roku Avicii wydał swój debiutancki i jedyny album studyjny, True, w którym znajdował się międzynarodowy hit „Wake Me Up!” ft. Aloe Blacc. Piosenka stała się hitem numer jeden w wielu krajach i osiągnęła numer 4 na liście Billboard Hot 100.

Urodzony w Szwecji Avicii zasłynął na świecie także takimi hitami, jak: „The Days”, „Hey Brother” czy „You Make Me”. Zdobywał najbardziej prestiżowe muzyczne wyróżnienia, w tym MTV Music Awards czy Billboard Music Award.

źródło: pikio.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta kot zaprzecza operacjom plastycznym: „Nie muszę niczego udowadniać!”
  2. Wpadka Liszowskiej. „Zamiast portfela wyjęła majteczki”
  3. Co się stało?! Księżna Kate nagle w szpitalu