Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Szymona Hołownię zaczepił bezdomny na ulicy. Nie miał pojęcia, że wszystko się nagrywa. Na jaw wyszedł nieznany fakt
Karina Sulich
Karina Sulich 20.05.2020 09:30

Szymona Hołownię zaczepił bezdomny na ulicy. Nie miał pojęcia, że wszystko się nagrywa. Na jaw wyszedł nieznany fakt

Szymon Hołownia
Fot. Piotr Molecki/East News

Szymon Hołownia został przyłapany przez fotoreporterów Faktu podczas nietypowej sytuacji. Kandydat na prezydenta jadąc swoją limuzyną, został zatrzymany na ulicy przez bezdomnego mężczyznę, któremu wręczył przez otwarte okno samochodu plik pieniędzy. Na jaw wyszło, że bezdomny to bardzo bliska osoba dla kandydata na fotel prezydenta Polski.

Szymon Hołownia, który lata dał się poznać szerszemu gronie odbiorców jako prowadzący popularne talent show, dziś kandyduje o fotel prezydenta. Teraz na jaw wychodzą nieznane fakty na temat publicysty. Po tym, jak znany dziennikarz wręczył pieniądze bezdomnemu, okazało się, że mężczyźni wcale nie byli sobie obcy.

Szymon Hołownia dał pieniądze bezdomnemu

Po tym jak Szymon Hołownia wręczył bezdomnemu, przez okno swojego samochodu, pieniądze sprawą zainteresowali się dziennikarze Faktu, którzy szybko odkryli, co stoi za nietypowym spotkaniem dwójki mężczyzn, którzy jak się okazało, znali się już wcześniej.

Tak, ten człowiek to mój znajomy, jest w kryzysie bezdomności. Rozmawiamy od wielu tygodni, orientuję się trochę w jego sytuacji – potwierdził w rozmowie z dziennikiem Szymon Hołownia – Stąd wiem, kiedy potrzebna jest mu przysłowiowa wędka, a kiedy ryba. Zawsze też powtarzałem, że skuteczne pomaganie polega na tym, by umieć rozróżnić te dwie sytuacje – wyjaśnił dziennikarz i kandydat na prezydenta.

  1. Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z wizyty u fryzjera. Fani są wzburzeni, złamała zasady sanitarne
  2. Katarzyna W. cierpiała na poważną chorobę? Słowa lekarza mogą rzucić nowe światło na sprawę mamy Madzi
  3. Kiedy rekrutacje do liceum? MEN podał terminy, spore zmiany, wielu nie będzie zadowolonych

Szymon Hołownia pomaga bezdomnym

W rozmowie z dziennikiem działacz zwrócił uwagę na sytuację osób bezdomnych w trakcie epidemii koronawirusa w Polsce. Jak stwierdził niezależny kandydat na prezydenta, jest ona dramatyczna, a nie każdy chce skorzystać z pomocy. Według resortu pracy i polityki społecznej w Polsce obecnie jest ponad 30 tys. osób bezdomnych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Szymon Hołownia

Na łamach Fakt.pl pojawiło się zdjęcie bezdomnego, który zatrzymał samochód Szymona Hołowni. Jak dowiedzieli się dziennikarze, mężczyźni znali się już wcześniej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Ciężarówka potrąciła mężczyznę, nie udało się go uratować
  2. Możliwe wielkie zmiany w urlopach. Polacy mają powód do złości
  3. Nikt nie dawał im żadnych szans. Małżeństwo z zespołem Downa po 25 latach, niesłychane, jak się zmienili
  4. Ważna informacja dla rodziców najmłodszych. Premier Morawiecki wyjawił, co czeka nas w najbliższych tygodniach
  5. Test, który ujawnia nasze największe pragnienia. Jedna rzecz zdradzi twój najwstydliwszy sekret
  6. Nagle Jacek Kurski usunął tweeta. Niewyobrażalne tłumaczenia, sytuacja jakiej nie było

źródło: fakt.pl