Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Tak ludzie podsumowali ubiór Ralpha Kaminskiego w suknię ślubną. Powalające komentarze
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.04.2023 13:18

Tak ludzie podsumowali ubiór Ralpha Kaminskiego w suknię ślubną. Powalające komentarze

Ralph Kaminski
fot. Podlewski/AKPA

Ralph Kaminski wywołał prawdziwą sensację swoim pojawieniem się na gali rozdania Fryderyków. Na ściance stanął niczym na ślubnym kobiercu. 

W sieci rozgorzała zawzięta dyskusja na temat ekscentrycznego ubioru wokalisty. Jednak niektóre komentarze zaczęły bardziej przypominać hejt niż konstruktywną krytykę. 

 

Ralph Kaminski na rozdaniu Fryderyków 2023

Ralph Kaminski to bez wątpienia jeden z bardziej utalentowanych wokalistów polskiej sceny artystycznej. Co roku pojawia się na Gali Rozdania Fryderyków - prestiżowej nagrody przyznawanej za największe muzyczne osiągnięcia. W tym roku został nominowany w aż czterech kategoriach - Album Roku Indie Pop (za album “Bal u Rafała”), Artysta Roku, Kompozytor Roku, a także Autor Roku. Za żadną z nich niestety nie udało mu się zgarnąć statuetki, ale konkurencja była naprawdę mocna. Kaminski został bowiem wyróżniony pośród takich artystów jak Dawid Podsiadło, Mrozu, Sanah czy Vito Bambino.

Mimo braku nagrody Ralphowi udało się zrobić duże wrażenie na widzach wydarzenia. Artysta postanowił pokazać się na czerwonym dywanie ubrany w… suknię ślubną! Jakiś czas później zamienił ją na kolejny biały total look, jakim był szykowny garnitur z zaskakującym, zielonym żabotem, jednak to pierwsza kreacja odbiła się szerokim echem w Internecie. 

Anna Popek pokazała córkę. Wygląda jak cud świata, "kresowe geny", wyrosła na zjawiskową kobietę

Internauci w natarciu pod zdjęciem Ralpha Kaminskiego

Ralph Kaminski nie otrzymał upragnionej statuetki, jednak udało się spełnić swój cel, którym z pewnością była promocja jego najnowszego singla. Wokalista pojawił się bowiem na czerwonym dywanie w takiej samej stylizacji jak w wypuszczonym niedawno teledysku do najnowszego kawałka zatytułowanego “Pies”. Nie uszło to uwadze jego wiernym fanom, jednak oprócz głosów zachwytu, w komentarzach rozbrzmiały również wzburzone głosy dotyczące wyboru sukni ślubnej jako jednej z kreacji.

“I tak się zachowuje dorosły mężczyzna. Dokąd zmierza ten świat."

“Tym ”artystom” już się zdrowo odkleiło. Czemu kiedyś German, Krawczyk, Jantar czy Sośnicka nie robili z siebie szczekających świrów, a z radością ich do dziś słuchamy?"

"Ja rozumiem — kostium sceniczny, zwrócenie uwagi, no ale to przeszło wszelkie granice gustu."

“Już sama nie wiem. Śmiać się, płakać. Czy jedno z drugim."

Niektóre komentarze zamiast konstruktywnej krytyki były wulgarne i zawierały jawny hejt, dlatego z jasnych przyczyn ich tu nie przytoczymy.

Ralph Kaminski
fot. Podlewski/AKPA
Ralph Kaminski
fot. KAPiF

Reakcja Ralpha Kaminskiego

Jak się okazuje, Ralph Kaminski nie pozostał obojętny na komentarze Polaków pod jednym z najnowszych postów na fanpage'u TVN-u. Artysta odpowiedział w tym samym miejscu komentarzem, który zawierał emotikon złamanego serca, na co TVN natychmiast udzieliło odpowiedzi: “Ralph Kaminski - Uwielbiamy Cię”.

Znalazły się jednak osoby, które doceniły koncepcję artysty. Również i one pozostawiły po sobie ślad w komentarzach, starając się podnieść wokalistę na duchu:

"Ralph Kaminski my Cię kochamy. Jesteś najwspanialszym artystą."

"Bardzo piękna stylizacja. To, że image sceniczny nadal szokuje Polskę, jest jednym wielkim nieporozumieniem i żenadą. Ci, którzy rozumieją przekaz, wspierają cię Ralph Kaminski całym sercem, a inni, niestety nie "nadają na tych samych falach". Przykro mi, że obrywa Ci się na każdym kroku" - wypowiedział się ktoś w komentarzach pod wpisem Ralpha.

“Mamy XXI wiek, a ludzi nadal dziwią takie stylizacje. Zabrakłoby mi życia, gdybym analizowała takie rzeczy. Jeśli o mnie chodzi, to mógłby przejść obok mnie w tej kiecce i nie zrobiłoby to na mnie wrażenia, niech każdy się ubiera, jak chce, nie zmieni to nic w moim życiu. Myślałam że faceci w kieckach, makijażu i na obcasach przestali budzić kontrowersje jakieś 20 lat temu" - wyznała inna komentująca. 

"Widzę, że wielu nie wie, dlaczego Ralph był tak ubrany. 3 dni temu premierę miał teledysk do jego piosenki "Pies", gdzie jest właśnie przebrany w suknię ślubną. Promocja teledysku krótko mówiąc. I przeraża mnie, że w dobie ogromnego kryzysu psychicznego wśród wielu osób, ludzie hejtują innych nawet za strój..." - wytłumaczyła jedna z internautek. 

Ralph Kaminski