Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Tak Maciej Kurzajewski poderwał Kasię Cichopek? Wyszło na jaw, jakie ma patenty i jak szalał z kobietami
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.09.2023 12:11

Tak Maciej Kurzajewski poderwał Kasię Cichopek? Wyszło na jaw, jakie ma patenty i jak szalał z kobietami

Maciej Kurzajewski w ten sposób poderwał Kasię Cichopek?, fot. kadr z programu „Szymon Majewski Show”
Maciej Kurzajewski w ten sposób poderwał Kasię Cichopek?, fot. kadr z programu „Szymon Majewski Show”

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek od kilku miesięcy stanowią jedna z gorętszych par polskiego show-biznesu. Para ujawniła swój związek w listopadzie ubiegłego roku podczas wspólnej podróży do Izraela z okazji urodzin aktorki, której sławę przyniosła rola w serialu „M jak miłość”. 

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek od kilku miesięcy są niezwykle popularną parą

Choć dziś związek Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek jest dziś pod czujnym okiem mediów i ich fanów, nie zawsze tak było. Podczas gdy aktorka przez lata była żoną Marcina Hakiela, z którym doczekała się dwójki dzieci. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2008 roku w Zakopanem. Dziennikarz sportowy z kolei przez ponad 20 lat był związany z Pauliną Smaszcz. Wspólnie są rodzicami dwóch synów. 

Jeszcze w czasie związku z dziennikarką Maciej Kurzajewski był gościem w popularnym wówczas programie „Szymon Majewski Show”, gdzie nieco chętniej opowiadał o swoim prywatnym życiu niż dzisiaj.

"Przepadł". Nikt nie dziwi się Kurzajewskiemu po publikacji Katarzyny Cichopek, trwa ogromne poruszenie

Maciej Kurzajewski ujawnił swoje początki w telewizji

Maciej Kurzajewski wystąpił w jednym z odcinków 10. sezonu programu „Szymon Majewski Show”, który został wyemitowany w 2010 roku. Prowadzący zdołał wyciągnąć z archiwum nagranie z castingu z 1997 roku, na którym starał się o posadę w stacji TVN. 

Jak widać, musiałem dobrze wypaść na tym castingu, dlatego że dostałem tę pracę. Pracowałem w TVN-ie, pierwsze wydanie "Faktów", które prowadził Tomasz Lis – powiedział Maciej Kurzajewski.

Obecnie dziennikarz związany jest jednak z telewizją Polską, gdzie zaczynał jako researcher i informator, a nawet nosił taśmy za starszymi kolegami. Od kilku lat wraz z Katarzyną Cichopek prowadzi „Pytanie na śniadanie”, ale w tegorocznej jesiennej ramówce nie pojawił się format „Wielki test”, którego był twarzą.

Maciej Kurzajewski ujawnił swoje początki w telewizji, fot. kadr z programu „Szymon Majewski Show” 1.png
Maciej Kurzajewski ujawnił swoje początki w telewizji, fot. kadr z programu „Szymon Majewski Show”

Maciej Kurzajewski w ten sposób poderwał Kasię Cichopek?

Maciej Kurzajewski w programie „Szymon Majewski Show” ujawnił, w jaki sposób podrywał dziewczyny. Jak się okazało, jego sposób był banalnie prosty – dołączał do grup, w których przeważającą większość stanowiły dziewczyny. Najpierw grał na gitarze i śpiewał w chórze, potem był w grupie tanecznej. Nie jest tajemnicą, że taniec jest ważny także dla Katarzyny Cichopek, która wygrała niegdyś jedną z edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie poznała swojego byłego męża – Marcina Hakiela. 

Tak, tańczyłem w grupie tańca nowoczesnego. Pomysł na ten mój taniec i obecność w zespole był trochę inny, bo po prostu tam trafiały piękne dziewczyny. Kiedy poszedłem do liceum, to kilka z tych dziewczyn, które chodziły ze mną do klasy, trafiły do tego zespołu i trafiła tam jeszcze jedna koleżanka z równoległej klasy, która zawsze mi się szalenie podobała, piękna blondynka. I ja za nią poszedłem, tak.

Maciej Kurzajewski w programie „Szymon Majewski Show”, fot. kadr z programu „Szymon Majewski Show” 1.png
Maciej Kurzajewski w programie „Szymon Majewski Show”, fot. kadr z programu „Szymon Majewski Show”
Maciej Kurzajewski w programie „Szymon Majewski Show”, fot. kadr z programu „Szymon Majewski Show”.png
Maciej Kurzajewski w programie „Szymon Majewski Show”, fot. kadr z programu „Szymon Majewski Show”