Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Tak naprawdę wygląda życie Agaty Rubik w USA. Nie ma taryfy ulgowej
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.09.2023 23:07

Tak naprawdę wygląda życie Agaty Rubik w USA. Nie ma taryfy ulgowej

Agata Rubik
Agata Rubik pokazała, jak wygląda jej codzienność w USA. fot. KAPiF

Pod koniec lipca Piotr i Agata Rubik z dziećmi przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Od tego czasu celebrytka regularnie pokazuje swoim fanom w mediach społecznościowych, jak wygląda życie rodziny w nowej rzeczywistości. Właśnie zdecydowała się ujawnić swoją codzienność, gdy mąż wylatuje do Polski, a ona zostaje w domu sama z dziećmi.

Piotr i Agata Rubik zadecydowali o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych

Piotr Rubik podjął decyzję o rozszerzeniu swojej działalności artystycznej o kolejne państwo. Właśnie dlatego wraz z całą rodziną zdecydował się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych, aby móc podbić amerykański rynek muzyczny. Małżeństwo pod koniec lipca przeniosło się więc do słonecznego Miami na Florydzie.

Od czasu wyprowadzki Rubikowie na bieżąco relacjonują fanom, jak wygląda ich życie za oceanem. Wśród kadrów, które obrazują ich codzienne obowiązki, nie mogło zabraknąć również takich, na których widać, jak prezentuje się ich nowy dom. Agata Rubik pokazała je internautom przy okazji relacji z zakupów do mieszkania.

Rubikowie przeprowadzili się do USA. Teraz Agata Rubik pokazała w jakich warunkach zamieszkają, zatkało nas

Agata Rubik pokazuje kulisy swojej codzienności

Agatę Rubik na Instagramie obserwuje ponad 200 tys. internautów. Celebrytka regularnie wykorzystuje więc swoją popularność, by publikować na platformie treści, które zaciekawią jej odbiorców. W ostatnim czasie tematem, który wywołuje najwięcej emocji, jest oczywiście przeprowadzka rodziny do Stanów Zjednoczonych. Żona Piotra Rubika publikuje więc na bieżąco kadry, na których zdradza, jak spędzają razem czas oraz aklimatyzują się w nowym miejscu.

Nieco ponad miesiąc temu Agata Rubik zdecydowała się, by pokazać paragon po niewielkich zakupach spożywczych w amerykańskim supermarkecie, które zakupił jej mąż przed wylotem do Polski. Zdjęcie wywołało lawinę emocji wśród fanów, którzy nie dowierzali, że życie w USA może być aż tak kosztowne. Po czasie, gdy Piotr Rubik po raz kolejny był zmuszony wyruszyć od Polski, celebrytka postanowiła pokazać, jak wygląda jej codzienność, gdy zostaje sama z dziećmi. 

Projekt bez nazwy - 2023-09-27T223006.713.png
Piotr i Agata Rubik z dziećmi. Fot. KAPiF

Agata Rubik pokazała, jak mija jej dzień, gdy mąż jest w podróży

Piotr Rubik dzieli swoją pracę pomiędzy Polskę, a Stany Zjednoczone, gdzie zamierza rozwijać karierę. W związku z tym, że jeszcze zdarza mu się wracać do ojczyzny, by dawać koncerty, jego żona zostaje wówczas sama z ich 2 dorastającymi córkami. Dziewczynki poszły do amerykańskiej szkoły i wygląda na to, że bardzo dobrze sobie w niej radzą. Tymczasem Agata Rubik ma trochę czasu dla siebie, który często gospodaruje na pracę nad swoją nienaganną sylwetką.

Jakiś czas temu celebrytka informowała, ile kosztuje wykupienie pakietu na siłownię w Miami. Okazuje się, że jest to zawrotna kwota:

Ilość zajęć grupowych jest imponująca! Członkostwo kosztuje 200$ za miesiąc. W pakiecie nieograniczony dostęp do zajęć grupowych, siłowni, w tym sali do jogi i pilatesu. Treningi personalne płatne dodatkowo 125-135$ – pisała celebrytka.

Agata Rubik często korzysta z oferty swojej siłowni, co regularnie pokazuje na swoim Instagramie. Wczoraj opublikowała kolejny kadr, na którym widać było, jak uczestniczy w zajęciach sportowych.

Słomiana wdowa dzień bonusowy – podpisała fotografię.

Można więc zakładać, iż żona Rubika nie nudzi się, gdy mąż podróżuje do Polski na kolejne koncerty.

Projekt bez nazwy - 2023-09-27T223032.816.png
Agata Rubik pokazała, jak wygląda jej codzienność w USA. fot. KAPiF
Tagi: agata rubik