Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej. Będzie nowy konflikt?
Marta Kulik
Marta Kulik 18.09.2019 19:11

Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej. Będzie nowy konflikt?

żora korolyov
fot. instagram.com/zorakorolyov

Taniec z Gwiazdami: Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej, która nie może zrozumieć jego krytyki skierowanej do uczestników programu. Tancerz coraz śmielej ocenia nie tylko gwiazdy, ale też profesjonalnych tancerzy.

Taniec z Gwiazdami stał się przedmiotem krytyki dawnego tancerza programu. Żora Korolyov zarzuca uczestnikom niski poziom, a jurorom nieobiektywne oceny. Brak umiejętności zarzucił też Sandrze Kubickiej, która poirytowana napisała do niego długą wiadomość.

Taniec z Gwiazdami: Żora Korolyov publikuje wiadomości od Sandry Kubickiej

Obecna edycja Tańca z Gwiazdami wzbudza wiele emocji nie tylko ze względu na uczestników czy jurorów, ale także z powodu ostrych wypowiedzi byłego tancerza programu. Żora Korolyov skrytykował już Barbarę Kurdej-Szatan i wysokie noty, które otrzymała od sędziów. Kolejny raz tancerz nie mógł się powstrzymać, gdy obejrzał występ Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa. Zasugerował, że program powinien wygrać… Krzysztof Ibisz. Sandra Kubicka nie pozostała dłużna i wysłała do tancerza długą wiadomość, w której zwróciła uwagę, że jest to program rozrywkowy, a nie zawody i biorą w nim udział osoby, które nigdy wcześniej nie tańczyły.

taniec z gwiazdami

Poirytowany Żora opublikował screeny na Facebooku. Przesadził? Modelka zauważyła, że tancerzowi może być trudno rozwijać karierę, jeśli będzie obrażał kolegów z branży. Żora Korolyov napisał, że jurorzy chwalą dwóch amatorów w jednej parze, czym obraził partnera Sandry, Adama Adamonisa, tancerza najwyższej klasy w tańcach towarzyskich.

Kim jest Sandra Kubicka?

Sandra Kubicka jest polską modelką mieszkającą w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się w 1995 roku w Łodzi. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 13 lat. Dotarła do finału jednego z najważniejszych konkursów w USA, ale została zdyskwalifikowana, bo nie zaprezentowała dowolnego talentu. Nie przeszkodziło jej to jednak w osiągnięciu kariery. Odezwała się do niej agencja Next Model Management i zaproponowała kontrakt.

taniec z gwiazdami

Dla kogo pracowała Sandra Kubicka? Sandra ma na koncie współprace z największymi światowymi markami takimi jak Guess, Victoria’s Secret, Delia, Nordstrom i Bonprix. Na koncie ma też sesje zdjęciowe tytułów takich jak: Cosmpolitan, InStyle, Glamour, Fashion Magazine, Maxim. Jako druga Polka, po Joannie Krupie, wzięła udział w sesji dla magazynu Treats!.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliard telefonów zagrożonych atakiem. Twoja komórka również
  2. Magdalena Ogórek i jej zachowanie na wizji. Widzowie TVP byli zniesmaczeni
  3. Polska gwiazda przyłapana na randce ze starszym o 44 lata, 70-letnim miliarderem
  4. Popularni gwiazdorzy disco polo mieli poważny wypadek samochodowy. Zwierzę pod kołami
  5. Doda w ostrych słowach o TVN. Zdradziła zakulisowe szczegóły, które powalają na kolana
  6. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, „Za taki żart można stracić pracę”