Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Taniec z gwiazdami”: Po raz pierwszy w parze zatańczy dwóch mężczyzn. Wiemy, kto zaskoczy widzów
Michał Fitz
Michał Fitz 05.07.2022 16:01

„Taniec z gwiazdami”: Po raz pierwszy w parze zatańczy dwóch mężczyzn. Wiemy, kto zaskoczy widzów

Taniec z Gwiazdami
Jan BIELECKI/East News

„Taniec z Gwiazdami” jest od wielu lat jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że telewidzowie tak wyczekują nadchodzącej edycji. Jak się okazuje, może przy jej okazji dojść do wyjątkowej innowacji.

Według informacji pozyskanych przez portal „Pomponik” możemy być świadkami pierwszej programowej pary złożonej z dwóch mężczyzn. Kto wchodziłby w jej skład?

„Taniec z Gwiazdami”: Kto wystąpi w nowej edycji?

Wierni fani tego show mogą się już uspokoić, bo od kilku dni w mediach społecznościowych programu pojawiają się profile uczestników, którzy zatańczą w 17. już edycji programu. Dotychczasowe ogłoszenia zapowiadają naprawdę ciekawe osoby.

W gronie uczestników już mamy bowiem kontrowersyjnego, ale bardzo obytego w mediach detektywa, Krzysztofa Rutkowskiego. Oprócz niego wystąpić ma także dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, Maja Włoszczowska. Poza nim na pewno zobaczymy także Łukasza Płoszajskiego i Ilonę Krawczyńską.

Wcześniej media spekulowały także o uczestnictwie Michała Mikołajczaka, który na dodatek miałby rzekomo inkasować rekordową gażę za swój udział. On nie został jednak jeszcze potwierdzony. Podobnie jak Daria czy Maciej Orłoś, o których też pisano w mediach wcześniej. Niewykluczone jednak, że największy szum wywoła właśnie sugerowany przez „Pomponika” uczestnik.

„Taniec z Gwiazdami”: Będzie pierwsza para męsko-męska?

Ma nim zostać bowiem Jacek Jelonek, znany z programu „Prince Charming”. Wspomniane show było pierwszym polskim, przeznaczonym tylko dla gejów reality show. Jego główny bohater chciałby kontynuować przełamywanie stereotypów, dlatego również w „Tańcu z Gwiazdami” życzyłby sobie partnera, a nie partnerkę.

Na tę chwilę nie wiadomo jednak, czy do stworzenia takiej pary faktycznie dojdzie. Nie wiemy też, który ze stałych tancerzy zdecydowałby się na taniec z innym mężczyzną. Nie ma wątpliwości, że byłoby to dla niego wyzwanie pod kątem choreograficznym. Uważacie, że telewidzowie przyjęliby taką innowację z sympatią?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  „Taniec z Gwiazdami”. Znamy kolejnego uczestnika nowej edycji programu. To wielkie zaskoczenie
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Źródło: Pomponik