Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu „Taniec z Gwiazdami” TRICOLORS/East News

Taniec z Gwiazdami. Widownia zaczęła buczeć po komentarzu Iwony Pavlović. Surowo oceniła Wiesława Nowobilskiego

12 Września 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Uczestniczący w trwającej właśnie edycji programu „Taniec z Gwiazdami” Wiesław Nowobilski jest bez wątpienia jedną z ulubionych gwiazd show. Dzisiejszy występ kierownika budowy nie przypadł jednak do gustu Iwonie Pavlović. Jurorka wyraziła swoją opinię, która nie spodobała się publiczności.

Uczestniczący w trwającej właśnie edycji programu „Taniec z Gwiazdami” Wiesław Nowobilski jest bez wątpienia jedną z ulubionych gwiazd show. Dzisiejszy występ kierownika budowy nie przypadł jednak do gustu Iwonie Pavlović. Jurorka wyraziła swoją opinię, która nie spodobała się publiczności.

Program „Taniec z Gwiazdami” od początku cieszy się olbrzymią popularnością. Trwająca obecnie edycja co odcinek dostarcza widzom nowych emocji i kontrowersji . Podczas dzisiejszego wydania tanecznego formatu nie zabrakło kolejnych zaskakujących zwrotów akcji.

Fani nie kryli swojego zaskoczenia, gdy usłyszeli opinię Iwony Pavlović na temat występu kierownika budowy z programu „Nasz nowy dom”. Czy Wiesław Nowobilski wypadł słabiej niż tydzień temu?

„Taniec z Gwiazdami”: Wiesław Nowobilski skrytykowany przez Iwonę Pavlović

Dziś wieczorem byliśmy świadkami długo wyczekiwanego trzeciego odcinka programu „Taniec z Gwiazdami”. Jedną z par, na której występ najbardziej czekali telewidzowie, był Wiesław Nowobilski i jego partnerka Janja Lesar. Tym razem uczestnicy zaprezentowali się na scenie, tańcząc energicznego jive’a.

Para numer 9 wystąpiła w pięknej marynarskiej scenerii, a swój układ taneczny wykonała do jednego z największych hitów Krzysztofa Krawczyka – „Ostatni raz zatańczysz ze mną”. Mimo pięknego wystroju i kultowego przeboju występ ten nie do końca przypadł do gustu wszystkich jurorom.

Swoje niezadowolenie wyraziła między innymi Iwona Pavlović, która stwierdziła, że Wiesław Nowobilski zaprezentował się gorzej niż w poprzednim tygodniu.

-Dzisiaj było troszkę słabiej, ponieważ nie było rytmicznie. I tak jak za podskoczki łapka w górę tak za technikę jive’a i krok podstawowy łapka w dół, ale pomimo to było uroczo — powiedziała w odcinku na żywo Iwona Pavlović.

Publiczność wybuczała opinię Pavlović na temat występu Wiesława Nowobilskiego

Zgromadzona w studiu publiczność natychmiast zareagowała na słowa zasiadającej w jury ekspertki. Fani nie kryli swojego oburzenia i szybko wybuczeli wypowiedź tancerki. Iwona Pavlović postanowiła w żartobliwy sposób odnieść się do całej sytuacji.

-Wiesiu, skąd Ty jesteś? Gdzie nie mogę już jechać? – zapytała jurorka, nawiązując do tego, że po swojej wypowiedzi nie jest już mile widziana w rodzinnych stronach kierownika budowy.

Wiesław Nowobilski wyznał, że mieszka w okolicach Zakopanego, ale szybko powiedział, że mimo wszystko gorąco zaprasza Iwonę Pavlović w swoje strony.

Finalnie, kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” oraz jego partnerka Janja Lesar zakończyli ten odcinek z wynikiem 25 punktów. Pozostało nam jedynie czekać na werdykt telewidzów i trzymać kciuki za dalsze występy Wiesława w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Zobacz zdjęcia:

Wiesław Nowobilski
Wiesław Nowobilski
Wiesław Nowobilski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”. Andrzej Piaseczny drwi z dymisji Jacka Kurskiego z TVP. Odgrywa się na byłym pracodawcy?
  2. Będzie ślub, ale to nie wszystko. Uczestnicy „Sanatorium miłości” ogłosili radosną nowinę, mają wielkie plany
  3. 17 lat temu TVN wyemitował serial „Niania”. Tamara Arciuch miała z nim wielki problem

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Cudne wieści o małżeństwie Waldka z "Rolnicy. Podlasie". Niemiłe, co zrobił Andrzej z Plutycz
Czytaj więcej >

Programy

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" w jednej chwili stracił dach nad głową. Potrzebna natychmiastowa pomoc
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł
Czytaj więcej >

Programy

Przykry widok pod sklepem Więcławskiej z "Rancza". Jaki los czeka kultową ławeczkę?
Czytaj więcej >

Programy

"Rolnicy. Podlasie": nowe wieści o Emilce, Andrzeju i Gienku, pojawiły się problemy
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Słowa gościa wywołały obrzydzenie u Tomasza Kammela. "Nie chcę tego słuchać!"
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]