Rozrywka.Lelum.pl > Bezdomna

Bezdomna

kobieta
28.06.2021 13:15 Bezdomna ciężarna szczerze wyznała, co zrobi po urodzeniu dziecka. W głowie się nie mieści

Na kanale „Jak to ogarnąć?” istniejącym na platformie YouTube pojawiło się nagranie rozmowy z ciężarną kobietą, która jest bezdomna. Rozmówczyni w chwili rozmowy miała 26 lat i od 6 żyła na ulicy. Opowiedziała o tym, co zrobi, jak urodzi się jej dziecko. Ciężarna bezdomna opowiedziała o tym jak wygląda jej życie na ulicy, z czego się utrzymuje i co zrobi, kiedy na świecie pojawi się jej dziecko. Wszystko już zaplanowała.

dziecko
14.02.2021 18:41 Bezdomna kobieta urodziła dziecko na mrozie. Kobietę i dziecko odnalazły służby ratunkowe

Bezdomna kobieta urodziła dziecko na mrozie, kiedy temperatura na zewnątrz spadła do -15 stopni Celsjusza. Do zdarzenia doszło w Norymberdze, w Niemczech. Świeżo upieczoną mamę i noworodka odnalazły służby ratunkowe i przetransportowały ich do szpitala. Do opisywanego zdarzenia doszło w miniony piątek (12 lutego) wczesnym rankiem. Podczas porodu 20-latce towarzyszył jej partner. Kobieta próbowała chronić siebie i dziecko przed mrozem. Dlatego przebywała w śpiworze na klatce wentylacyjnej stacji metra.

agnieszka
23.11.2020 20:54 Dali bezdomnej kobiecie kopertę z pieniędzmi i zaczęli ją śledzić. Finał odebrał im mowę, nigdy się nie spodziewali podobnego zachowania

Kobieta, która od jakiegoś czasu nie ma mieszkania ani pracy została poddana pewnemu eksperymentowi przez grupę osób prowadzących kanał na platformie YouTube o nazwie K3TV. Do bezdomnej podszedł mężczyzna, który wręczył jej kopertę z pieniędzmi, w której były 283 dolary. Nie spodziewali się, że za otrzymaną gotówkę kupi ona lody oraz… adoptuje psa. Takie historie są bardzo wzruszające, ponieważ tylko udowadniają, że nie wolno oceniać człowieka po okładce. Organizatorzy nie spodziewali się takiego przebiegu spraw, jednak z uwagi na bardzo pozytywne zaskoczenie, kobieta została obdarzona przez nich jeszcze delikatną sumą pieniędzy.

metro
01.10.2019 16:05 Wszyscy myśleli, że jest bezdomna. Zaśpiewała jak operowa diva i wzruszyła miliony internautów [WIDEO]

Metro to miejsce, które raczej zaskakuje nas na minus niż plus. Ta kobieta sprawiła, że przynajmniej kilka osób miało dużo lepszy dzień. Zaskoczyła wszystkich swoim przepięknym głosem. Okazało się, że wcale nie była tym, kim wydawała się na pierwszy rzut oka. Nagranie opublikowane na Twitterze przez miejscową policję szybko zrobiło furorę w Internecie. Na pierwszy rzut oka kobieta na nagraniu to bezdomna. Ma jasne włosy upięte w kucyki, jej strój jest co prawda czysty, ale potargany, ma ze sobą wiele siatek oraz sklepowy wózek przykryty kocem. Jednak szybko okazuje się, że kobieta wcale nie jest zwykłą bezdomną.