Rozrywka.Lelum.pl > Chłopak

Chłopak

mąż
20.06.2021 19:14 Zerwała z chłopakiem po wspólnym obiedzie z rodzicami. Wszytko przez pytanie, które im zadał

Związki, nawet te wieloletnie często kończą się z przedziwnych powodów. Tak było też w przypadku pewnej kobiety, która zerwała ze swoim chłopakiem po wspólnym obiedzie z jej rodzicami. Wszystko przez pytanie, które im zadał podczas posiłku: –Kroplą, która przelała czarę goryczy był obiad w domu moich rodziców – relacjonowała. Na łamach portalu papilot.pl opisano dość osobliwą historię kobiety, która zerwała ze swoim chłopakiem po wspólnym obiedzie z rodzicami. Okazało się, że przyczyną rozstania był…ketchup.

chłopak
06.06.2021 19:34 17-latek był martwy przez 20 minut, przeżył śmierć kliniczną. Wyznał, co zobaczył po drugiej stronie

17-latek stracił przytomność i przez 20 minut jego puls nie był wyczuwalny. Z medycznego punktu widzenia chłopak już nie żył, jego serce jakby przestało pracować. Po upływie 20 minut powrócił jednak do żywych i opowiedział, czego doświadczył po drugiej stronie. Historia 17-latka została opisana na kanale „Prowadzi mnie Jezus” na platformie YouTube. Niezwykła sytuacja miała miejsce w maju 2015 roku, wówczas Zack Clements na 20 minut opuścił ziemski świat.

Chłopak
02.03.2021 19:08 Schowała się pod łóżkiem, żeby sprawdzić, czy chłopak ją zdradza. Usłyszała jego reakcję i zalała się łzami

Pewna kobieta, która mieszka ze swoim partnerem podejrzewała go o zdradę. Wobec tego postanowiła napisać kartkę z wyjaśnieniem, że już go nie kocha, zostawić w sypialni, po czym schować się pod łóżkiem i zaczekać na jego reakcję. Kiedy chłopak znalazł kartkę zrobił coś, co doprowadziło podejrzliwą partnerkę do łez. Jego reakcja była niespodziewana. Historia pojawiła się na portalu kowbojki.pl. Zaufanie w związku to podstawa, a budowanie go z pewnymi podejrzeniami mija się z celem. Pewna dziewczyna podejrzewała, że jej chłopak ją zdradza, wobec czego postanowiła zrobić pewien eksperyment, który zakończył się całkowicie inaczej niż się tego spodziewała.

kobieta
25.01.2021 23:35 Nagrał jak tańczy w mieszkaniu, za jego plecami pojawiła się postać, która zaintrygowała widzów

Nagranie, które ukazało się w sieci, ujawniło pewien niepokojący szczegół. Chłopak, który pochwalił się swoim tańcem w jednej z popularnych aplikacji, przeżył prawdziwe chwile grozy. Użytkownicy szybko uświadomili mu, co zauważyli na nagraniu. TikTok to jedna z najpopularniejszych mobilnych aplikacji, za pomocą której internauci dzielą się swoimi filmikami, najczęściej, z tanecznych wyzwań. Tym razem ich uwagę przykuło coś więcej, niż wybitne poczucie rytmu. Nagranie, które zamieścił pewien chłopak, zaniepokoiło użytkowników, którzy dostrzegli budzący grozę szczegół. Młody mężczyzna nie był niczego świadomy. Niepokojące nagranie Kwarantanna sprzyja kreatywności. Chłopak, który nudził się w domu, postanowił nauczyć się układu tanecznego i pochwalić się efektami swojej pracy na łamach popularnej wśród młodzieży aplikacji TikTok. Filmik obejrzało ponad dwa miliony internautów, ale do jego sławy przyczyniło się coś więcej, niż sam występ. Pod filmikiem szybko pojawiły się niepokojące komentarze. – Ktoś wystawia głowę, by na ciebie spojrzeć! – napisał użytkownik aplikacji. Okazało się, że nie była to jedyna osoba, która dostrzegła niepokojący szczegół. -Czy wy to widzicie? To coś w tle? – dodał inny. Kiedy autor filmiku odkrył, o co chodzi internautom, nie mógł ukryć przerażenia. Co takiego uwieczniło nagranie?

matka
15.06.2020 17:41 Miał zostać ojcem w bardzo młodym wieku. Prawda okazała się inna, nikt nie mógł uwierzyć

Chłopiec został ojcem w wieku 13 lat – a przynajmniej tak mu się wydawało. Sytuacja miała miejsce 10 lat temu. Wówczas cały świat był oszołomiony, żyjąc historią Alfie Patten. Alfie w tak młodym wieku, został zmuszony do zmierzeniem się z rolą ojca. W historii tej jednak nie możemy liczyć na happy end. Dziewczyna Alfie – Chantelle, była starsza od chłopca, wówczas miała 15 lat. Na świat przyszła córka – Macy. Mama nowo narodzonego dziecka zapewniała wtedy, że zarówno ona, jak i Alfie, będą wspaniałymi rodzicami. Tak się jednak nie stało. Dziś chłopiec uważa, ze związek z Chantelle był jego największym błędem.

mąż
02.05.2020 19:37 Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

Paulina, 23-letnia dziewczyna stała się ofiarą bliskiej osoby. Zbrodnia ma charakter makabryczny. Trudno wytłumaczyć zachowanie jej chłopaka, to co zrobił jest straszne. Służby prowadzą śledztwo oraz sprawdzają poczytalność zatrzymanego chłopca.Paulina, młoda dziewczyna pochodząca z Łomży prawdopodobnie nie żyje. Stała się ofiarą swojej własnej miłości. Jej chłopak postanowił wykorzystać jej uczucie i zaufanie, by dokonać strasznej rzeczy. Mężczyzna zamordował ją, a później zrobił z jej ciałem to, co czynią bohaterzy z najmocniejszych kryminałów czy thrillerów.

chłopak
26.04.2020 16:01 Chłopak ją rzucił, bo była za gruba. W rok schudła 80 kg, teraz wygląda jak spełnienie marzeń wielu facetów

Faceci w większości na pierwszym miejscu stawiają wygląd. Ich lista wymagań jest bardzo często dosyć długa, a charakter i osobowość niekiedy zajmują ostatnie pozycje. Chłopak pewnej dziewczyny rzucił ją, twierdząc, że jest za gruba. Ona natomiast, zamiast płakać, pokazała mu, co stracił. Chłopak rzucił swoją dziewczynę, bo jak twierdził, była dla niego za gruba. Dziewczyna jednak nie załamała się rozstaniem, tylko postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. W przeciągu 1 roku schudła 80 kg, faceci na ulicy wciąż się za nią oglądają.

dziewczyna
22.03.2020 09:48 Dziewczyna go zostawiła. Chłopak na wizji odebrał sobie życie

Miłość to bardzo silne uczucie, które czasem sprawia, że nie myślimy racjonalnie. Kierowanie się sercem nie zawsze prowadzi do właściwych decyzji, a złamane serce także nie jest dobrym doradcą. W tym wypadku doprowadziło do śmierci młodego mężczyzny. Jego była dziewczyna nie spodziewała się, że ich rozstanie zakończy się śmiercią. Dziewczyna 22-letniego chłopaka poinformowała go przez telefon o tym, że już nie chce z nim być. Młodzieniec nie spodziewał się takiego przebiegu wydarzeń. Ta wiadomość złamała mu serce. Natychmiast postanowił skończyć ze swoim życiem. Wszystko zostało przez niego udokumentowane.

07.03.2020 17:19 Wiadomość, którą otrzymała od chłopaka nią wstrząsnęła. Wystarczyło, że odmówiła mu randki

Wiadomość, którą otrzymała dziewczyna po odmówieniu koledze randki, mocno ją poruszyła. Postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami z innymi nastolatkami, które jak się okazało, mają podobne doświadczenia. Z takimi zachowaniami muszą mierzyć się młode dziewczyny codziennie! Wiadomość wbrew pierwszym skojarzeniom nie zawierała wulgaryzmów i nie była niegrzeczna. Natomiast obnażyła ogromną słabość chłopca, która jak się okazało, jest powszechna u młodych mężczyzn. Dziewczyna podzieliła się treścią w sieci.

20.02.2020 16:28 Zatrzymał przechodzącą kobietę i przystawił jej mikrofon do ust. Chwilę później zupełnie osłupiał

Chłopak zatrzymał w metrze przypadkową kobietę. Od razu przystawił jej mikrofon do ust i poprosił, by zaśpiewała wybrany przez niego utwór. Wystarczył moment, by zaniemówił. Filmik ukazujący poczynania pięknej blondynki w sieci stał się prawdziwym hitem. Okazuje się, że nieznajoma może pochwalić się, czymś znacznie więcej niż tylko wyglądem anioła. Nie ulega wątpliwości, że tego głosu mężczyzna nie zapomni jeszcze przez długi czas. Wokal przechodzącej nieznajomej, sprawił, że ten zupełnie osłupiał. Nagranie dokumentujące jej anielski głos było odtwarzane i udostępniane tysiące razy. Okazuje się, że niekiedy zupełnie obcy ludzie są w stanie diametralnie odmienić nasze życie i zapaść w pamięci na długie lata.

Proces starzenia
15.02.2020 10:10 Chłopak miał mieć operację, zostawił na ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg dochodził do siebie 30 minut

Chłopak, który miał mieć dość poważną operację, zostawił na swoim ciele wiadomość dla lekarza przeprowadzającego zabieg. Wszystko szło po myśli specjalistów, dopóki nie odkryli, co zrobił ich pacjent. Wszystko znacznie się przedłużyło, bo chirurg potrzebował 30 minut, aby dojść do siebie. O czymś takim nigdy nawet nie słyszał. Przed operacją chłopak zrobił coś, czego nikt z pracowników szpitala jeszcze nie widział. Napisy na ciele nastolatka wprawiły wszystkich w osłupienie na dłuższy czas. Obecni na sali operacyjnej przecierali oczy ze zdumienia, a sam chirurg dosłownie nie mógł wytrzymać… ze śmiechu.

27.01.2020 22:27 Postanowiła przedstawić chłopaka rodzicom. Ojciec od razu wręczył mu dziwną kartkę

Ojciec postanowił nieco bliżej przyjrzeć się nowemu wybrankowi ukochanej córeczki. Kiedy ta zaprosiła go do mieszkania, mężczyzna wręczył mu dziwną kartkę. Gdy chłopak przeczytał jej treść, wpadł w osłupienie. Zastanawiasz się jak sprawdzić faceta? Ten rodzic znalazł niezawodny sposób. Internauci go pokochali! To właśnie tata jest pierwszym mężczyzną w życiu swojej ukochanej pociechy. O ile więź, między matką a córką od samego początku jest oczywista, w przypadku ojców wygląda to nieco inaczej. Pomimo tego, że dokładają wszelkich starań, aby dbać o bezpieczeństwo swoich małych księżniczek, relację taką należy regularnie pielęgnować. Problemy zaczynają się, kiedy córka, znajdzie sobie chłopaka. Wówczas zazdrosny tata zmuszony jest interweniować!

06.01.2020 15:09 Chłopak z zespołem Downa odwiedził brata w czasie służby. Reakcja mężczyzny jest niezwykła

Chłopak z zespołem downa dostał pozwolenie na odwiedziny swojego brata. Spotkanie było wyjątkowe, ponieważ pierwszy raz mógł zobaczyć go podczas służby. Trzeba przyznać, że jego reakcja jest wprost niesamowita. Wszystko udało się nagrać. Dla tego młodego bohatera był to jeden z najważniejszych dni w jego życiu. Czekał na niego bardzo długo, aż w końcu udało się spełnić jego marzenie. Na filmiku można zobaczyć spotkanie, które wzruszyło już niejednego internautę. Sam chłopak także był poruszony.

Była dziewczyna
23.12.2019 10:23 Przerwała wesele, by powiedzieć panu młodemu, że go kocha. Potem spoliczkowała pannę młodą WIDEO

Była dziewczyna doszczętnie zrujnowała wesele mężczyzny swojego życia. Nie mogąc pogodzić się z faktem, że ułożył sobie życie z kimś innym, zrobiła coś niewyobrażalnego. Kobieta z premedytacją przerwała wesele, by powiedzieć mu, że go kocha. To jednak nie koniec wybryków, których dopuściła się zazdrosna ex. Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu zakochanych. Od tego momentu stają się jednością. Zgodnie ze słowami przysięgi rozdzielić ich będzie w stanie tylko i wyłącznie śmierć. Chyba że na sali weselnej niepostrzeżenie pojawi się zazdrosna była dziewczyna, która dołoży wszelkich starań, by zniszczyć ceremonię.

OJCZYM
09.12.2019 17:16 Dostała zaproszenie na ślub od byłego. Okazało się, że chciał ją jedynie upokorzyć w najgorszy możliwy sposób

Zaproszenie na ślub byłego partnera może się wydawać bardzo niekonwencjonalnym pomysłem, jednak z pewnością w niektórych przypadkach ludziom się to udaje. Wszystko zależy od tego, czy wyznaczymy wcześniej odpowiednie granice. Elwira tego nie zrobiła, ufając w zdroworozsądkowe podejście Janka do ich znajomości. Czekało na nią ogromne rozczarowanie. Kontakty ze swoim byłym partnerem kiedy nasz związek się już zakończył, nigdy nie są prostą sprawą. Jak się wydaje, powinny być łatwiejsze, jeśli naszą relację zakończyliśmy, pozostając w dobrych stosunkach. Tak przynajmniej założyła Elwira, kiedy otrzymała od byłego chłopaka zaproszenie na ślub. Niestety, ludzie są bardziej skomplikowani, szczególnie kiedy w grę wchodzą zrywy serca. Przekonała się o tym w bardzo bolesny sposób.

zemsta
09.12.2019 16:54 Wziął ślub z matką swojego przyjaciela. Zrobił to, żeby się na nim zemścić

Zemsta potrafi być naprawdę słodka – tak przynajmniej musiała być dla pewnego youtubera, który postanowił zemścić się na swoim przyjacielu w najgorszy (ale najbardziej wyrafinowany) sposób. By odegrać się na chłopaku youtuber… wziął ślub z jego matką. Mamy zdjęcia! Pewien urażony youtuber postanowił odegrać się na koledze i obmyślił iście diabelski plan. Zemsta była prosta: wystarczyło oświadczyć się mamie kolegi i stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Jak skończyła się ta historia? Trudno w to uwierzyć.

mąż
07.12.2019 13:23 Chłopak dowiedział się prawdy o przeszłości narzeczonej. „Nie wiem, czy po tym chce się z nią żenić”

Chłopak poznał całą prawdę na temat przeszłości swojej narzeczonej. Kiedy usłyszał, ilu facetów miała wcześniej, dosłownie zaniemówił. Czegoś podobnego nigdy nie mógłby się po niej spodziewać. – Nie wiem, czy po tym chce się z nią żenić, napisał zdezorientowany mężczyzna. Rozmowy na temat przeszłości to z reguły niewygodny temat do rozmowy z partnerem. Wspomnienia takie zwykle wywołują masę niepotrzebnych emocji, a niekiedy nawet kłótni. Na dłuższą metę wiązać się mogą z wypominaniem i docinkami ze strony jednego z kochanków. Jeszcze gorzej jest, gdy staramy się robić wszystko, aby wymazać z pamięci dawne czasy, nasze zachowania i przyzwyczajenia.

nastolatek
01.12.2019 10:13 Nastolatek po raz pierwszy widzi barwy dzięki specjalnym okularom. Płacze jak dziecko [WIDEO]

Nastolatek przez całe swoje życie nie miał szansy, by zobaczyć świat w kolorach. Chłopak cierpli na ślepotę barw, popularnie zwaną daltonizmem. Po raz pierwszy miał szansę na to, by zobaczyć świat tak, jak my widzimy go na co dzień gdy nauczyciel przyniósł mu specjalne okulary. Natychmiast się rozpłakał, to wzruszający moment. Ślepota barw dotyka ośmiu procent mężczyzn i pół procent kobiet pochodzenia Europejskiego. Chociaż większość jej skutków jej raczej drobna i nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, to wciąż ogranicza takiej osobie możliwość, by doświadczać świata w taki zakresie, jak może robić to większość z nas. Jak niesamowitym doświadczaniem może być widzenie barw, pokazuje to wideo, na którym nastolatek przeżywa to po raz pierwszy.

Chłopak
28.11.2019 14:32 Chciał zaskoczyć chorą na raka ukochaną. Ostatniego dnia chemioterapii zrobił dla niej coś niezapomnianego

Chłopak udowodnił swoją wierność i lojalność już wiele razy podczas tego ciężkiego czasu, a pomimo to dziewczyna nie spodziewała się tego gestu. A jednak, kiedy nadszedł ostatni dzień jej chemioterapii, ukochany miał dla niej ogromną niespodziankę. Kobieta nie mogła powstrzymać łez szczęścia! Diagnoza była przerażająca. Kiedy tylko ją usłyszała, kobieta wiedziała, że jej życie całkowicie się zmieni. Nie była pewna, czy jej chłopak będzie gotowy na to, by trwać u jej boku podczas tych niewyobrażalnie ciężkich miesięcy. On jednak naprawdę kochał swoją partnerkę i wiele razy to udowodnił.

chłopak
26.11.2019 10:30 Śledził nieznajomą dziewczynę w nocy. Potem napisał do niej anonimowy list, który mrozi krew w żyłach

Chłopak zdawał się śledzić nieznajomą dziewczynę w nocy. Szedł za nią ulicą, a następnie napisał do niej mrożący krew w żyłach list, który opublikował w Internecie. Dopiero wtedy prawda wyszła na jaw. Dlaczego obserwował nieznajomą? Uczucie bycia obserwowanym jest nieprzyjemne dla każdego. Ta kobieta musiała się z nim zmagać, gdy nieznajomy chłopak szedł za nią ulicą w środku nocy. Dopiero z jego budzącego grozę listu mogła się dowiedzieć, co się naprawdę wydarzyło.

Chłopak
22.11.2019 17:19 Nastolatek marzył o operacji plastycznej. Mama nie mogła już patrzeć, jak cierpi

Nastolatek nie mógł pogodzić się z tym, jak wygląda i jak jest z tego powodu traktowany przez rówieśników. Jego rodzicom na początku bardzo nie podobał się ten pomysł, ale ostatecznie ulegli prośbom chłopaka. Jego życie znacząco się zmieniło, od kiedy przeszedł operację. Dzieci potrafią być okrutne, wszyscy to wiemy. Liceum może więc być prawdziwą tragedią, szczególnie dla kogoś, kto ma problemy z dopasowaniem się do grona rówieśników. Samo wyśmiewanym w szkole potrafi zniszczyć życie — w końcu od tego miejsca nie możemy uciec, a żaden nastolatek nie chce dzień w dzień przebywać z ludźmi, którzy go nienawidzą.

Proces starzenia
19.11.2019 08:57 Chłopak miał mieć operację, zostawił na ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg dochodził do siebie 30 minut

Chłopak, który miał mieć dość poważną operację, zostawił na swoim ciele wiadomość dla lekarza przeprowadzającego zabieg. Wszystko szło po myśli specjalistów, dopóki nie odkryli, co zrobił ich pacjent. Wszystko znacznie się przedłużyło, bo chirurg potrzebował 30 minut, aby dojść do siebie. O czymś takim nigdy nawet nie słyszał. Przed operacją chłopak zrobił coś, czego nikt z pracowników szpitala jeszcze nie widział. Napisy na ciele nastolatka wprawiły wszystkich w osłupienie na dłuższy czas. Obecni na sali operacyjnej przecierali oczy ze zdumienia, a sam chirurg dosłownie nie mógł wytrzymać… ze śmiechu.

chłopak
16.11.2019 11:30 ”Zerwał ze mną przez SMS-a. Wcześniej pożyczyłam mu dużą sumę pieniędzy”

Chłopak był jej wielką miłością, od czterech lat tworzyli udany związek. Kasia miała nadzieję, że wkrótce zamieszkają razem i będą myśleli o powiększeniu rodziny. Pewnego dnia jej świat się zawalił, a ona została bez faceta i… bez oszczędności. Zerwał ze mną przez SMS-a. Wcześniej pożyczyłam mu dużą sumę pieniędzy – pisze zrozpaczona. Kiedy przeczytała krótką wiadomość, myślała, że to głupi żart. Chłopak nie odbierał jednak telefonu i przestał odpisywać. Pod Kasią ugięły się nogi, czuła, że cały jej świat nagle runął. Kiedy pojechała do jego mieszkania, pożałowała każdej wspólnej chwili. Wstydzi się tego, co ją spotkało, ale chce ostrzec inne kobiety.

dziewczyna
13.11.2019 09:15 Myślała, że jej chłopak wyszedł podczas seansu do toalety. Gdy wrócił na salę, polały się łzy

Dziewczyna była przekonana, że jej ukochany w trakcie sensu poszedł do toalety. Kiedy wrócił, prawda wyszła na jaw, a do jej oczu momentalnie napłynęły łzy. Dziewczyna mimo usilnych prób nie mogła powstrzymać płaczu. To, co zrobił chłopak przeszło jej najśmielsze oczekiwania! Kiedy filmik z ich udziałem trafił do sieci, Internautom trudno było uwierzyć w jego pomysłowość. Nagranie dokumentujące poczynania chłopaka niemalże natychmiast stało się viralem, a liczba ponad 10 milionów wyświetleń jest najlepszym dowodem świadczącym o prawdziwości tych słów. Wybranek przygotował dziewczynie niespodziankę, której ta nie zapomni do końca życia. Jego kłamstwo dość szybko wyszło na jaw, a na sali kinowej popłynął potok łez!

Paczka
11.11.2019 21:10 Jej ukochany zginął w wypadku. Dzień później dostała od niego tajemniczą paczkę

Paczka, którą pod drzwiami mieszkania znalazła kobieta, sprawiła, że jej życie rozsypało się na milion kawałków. Jej ukochany zginął w wypadku samochodowym, a ta zupełnie nie potrafiła sobie z tym poradzić. Przesyłka, którą dostała dzień później, dosłownie rozerwała jej serce. Śmierć najbliższych osób to strata, której nie da się opisać słowami. Ból, niedowierzanie i pustka to tylko nieliczne z uczuć, które towarzyszą jeszcze przez długi czas. Kobieta swoim wyznaniem sprawiła, że powstrzymanie łez wydaje się czymś niemożliwym i abstrakcyjnym. Jej słowa niezwykle mocno zapadają w pamięć.

krawat
10.11.2019 15:00 Starszy pan pomógł nastolatkowi w metrze zawiązać krawat. Jednak, to co zrobił później porusza do głębi

Staruszek był gotów do pomocy, kiedy spotkał w metrze młodego chłopaka, który wyraźnie nie radził sobie z zawiązaniem krawata. Mężczyzna bardzo mu pomógł. Szkoda, że takich scen nie widzi się częściej, bo naprawdę przywracają wiarę w ludzi. Czy takie bezinteresownie zachowania odejdą wraz ze starszymi pokoleniami? Oby nie! Mężczyzna wraz z żoną czekali na metro, gdy w oczy rzucił im się młody chłopak, pomimo chłodnej pogody ubrany jedynie w koszulę. Wyraźnie śpieszył się na jakąś ważną uroczystość, bo jego strój był bardzo elegancki, ale chłopak ewidentnie nie umiał poradzić sobie z krawatem. Staruszek postanowił pomóc.

Agata Pietras: córka Beaty Kozidrak
06.11.2019 11:25 W wyniku choroby straciła pamięć. Zakochała się w tym samym mężczyźnie, co kilka lat temu

Dziewczyna o imieniu Jessica Sharman oraz jej chłopak Richard byli szczęśliwą parą. Kilka miesięcy temu 19-latka przeszła poważny napad padaczkowy, który zakończył się utratą pamięci. Wszystkie wspomnienia związane z jej ukochanym zniknęły – na szczęście chłopak nie zamierzał się poddać. W 2010 r. U Jessiki zdiagnozowano padaczkę płata czołowego. Dziewczyna miała świadomość, że ma epilepsję od 14 roku życia, ale nie miało to większego wpływu na jej życie. Nastąpiło to po ostatnim poważnym napadzie padaczkowym, którego doznała podczas podróży, ze swoim chłopakiem. Para była ze sobą wcześniej przez siedem miesięcy.

zdrada
03.11.2019 12:50 Przejechał 2400 km, żeby zrobić niespodziankę swojej ukochanej. Gdy tylko ją zobaczył, wpadł w złość.

Zdrada to sytuacja, w której szczególnie trudno opanować złość i cierpienie. Szczególnym bólem dotknęła mężczyznę, który dla swojej ukochanej gotowy był przejechać 2400 km. Na miejscu zobaczył coś, czego z pewnością się nie spodziewał. Niespodzianka skończyła się fatalnie. W dzisiejszych czasach coraz częściej słyszymy o związkach, które na co dzień dzielą setki kilometrów. W pogoni za karierą wiele par wybiera opcję miłości na odległość, co wiąże się z długimi rozłąkami i tęsknotą za drugą osobą. Wielu z nas dla osoby, którą kocha jest stanie pokonać nawet największą odległość. Oczywiście taki związek kosztuje nas także wiele wyrzeczeń, a nieraz prowadzić może do opłakanego zakończenia.

  • 1
  • 2