Rozrywka.Lelum.pl > Ciąża

Ciąża

12.08.2019 14:45 Lekarz oświadczył, że ich dziecko urodzi się z poważnym defektem. To była najtrudniejsza decyzja w ich życiu

Lekarz, który prowadził ciążę Vanessy McLeod, wyznał, że dziecko, które nosi w brzuchu kobieta, jest w poważnym niebezpieczeństwie. — Położna powiedziała mi, że badanie ultrasonograficzne dało bardzo niepokojące wyniki — wyznała przerażona przyszła mama — To było w 9 miesiącu ciąży. Dziecko, które miało niedługo przyjść na świat miało urodzić się ciężko chore. Zagrażające jego zdrowiu wady genetyczne zmusiły matkę do podjęcia najtrudniejszej decyzji w jej życiu. Lekarze zasugerowali, by kobieta usunęła ciążę. Dlaczego? Życie jej nienarodzonego dziecka było poważnie zagrożone.

szczepionka
10.08.2019 16:56 Miała urodzić pięcioraczki, lekarz zalecił jej usunąć ciążę. Po latach pokazała zdjęcie

Lekarz zaproponował kobiecie dokonania aborcji. Co więcej, nie mówimy tu o jednym czy dwójce dzieci. Chodziło wówczas o pięcioraczki. Musicie wiedzieć, że taka ciąża zdarza się raz na 41 mln przypadków. Kobieta po 20 latach postanowiła podzielić się niezwykle intymnym zdjęciem, które do tej pory wywołuje u niej ogromne emocje. Aborcja jest jednym z tych tematów, które od niepamiętnych czasów wzbudza masę kontrowersji. Ile ludzi, tyle opinii i poglądów – tak jest też w tej kwestii. Szczególnie mocno dotyka kobiet, u których występuje podejrzenie ciąży wielopłodowej, która może zagrażać życiu maleństw. Tak było też w przypadku bohaterki naszego artykułu.

poród
05.08.2019 16:58 Prawdziwe kobiety rodzą bez znieczulenia? Akcja #SoProud wzbudza kontrowersje

Poród bez znieczulenia to doświadczenie, na które wciąż decyduje się spora ilość kobiet, mimo że środki znieczulające i użycie hipnozy podczas porodu są coraz bardziej popularne. Internetowa akcja #SoProud, która gloryfikuje poród metodami naturalnymi wzbudza duże kontrowersje. Jesteście ciekawi, o co chodzi i dlaczego coś tak naturalnego, jak poród może wzbudzać tyle emocji wśród internautów?

Modelka
01.08.2019 18:45 Modelka pokazała naturalne zdjęcie piersi podczas ciąży. Fanki dziękują jej w komentarzach

Modelka wrzuciła do siebie sieci niezwykłe zdjęcie, które wywołało furorę. Przedstawia ono bowiem jej piersi w czasie ciąży. Przepiękna kobieta zdecydowała się na niezwykle odważne posunięcie! Fanki są zachwycone i dziękują jej za to w komentarzach. To cudowne, że coraz więcej kobiet ma odwagę pokazywać swoje naturalne, pozbawione retuszu oblicze! 24-letnia Belle Lucia pochodzi z Australii. Jest modelką, blogerką, a także YouTuberką. Na Instagramie zasłynęła głównie za sprawą niebanalnych stylizacji oraz zdjęć z podróży, którymi chętnie dzieli się z obserwatorami. W ostatnim czasie zrobiło się o niej jeszcze głośniej. A wszystko zawdzięcza jednej fotografii, która całkowicie odmieniła jej życie!

poród
27.07.2019 17:29 12-latka z Bielska-Białej urodziła dziecko. Władze szpitala ostro zareagowały

Bielsko-Biała: 12-letnia dziewczynka została matką. To szokujące wydarzenie odbiło się głośnym echem w całym kraju. Władze szpitala ostro zareagowały i natychmiast powiadomiły odpowiednie służby. Czy noworodek czuje się dobrze? Ojcu dziecka grożą poważne konsekwencje prawne. Postawiono już pierwsze zarzuty? W szpitalu w miejscowości Bielsko-Biała doszło do wydarzenia, które wstrząsnęło polską opinią publiczną. 12-latka, która została przyjęta do jednej z miejscowych placówek medycznych, urodziła dziecko. Lekarze czym prędzej zgłosili przypadek służbom, więc zostało wszczęte dochodzenie. Jak się czuje małoletnia matka? Co się stanie z urodzonym przez nią noworodkiem? Czy są już pierwsze podejrzenia, kto może być ojcem dziecka kilkunastolatki? Co najbardziej przerażające, to nie pierwszy taki przypadek w ciągu ostatnich miesięcy.

Noworodek
27.07.2019 15:23 Noworodek został znaleziony pod drzwiami. Matka zostawiła przy nim przejmujący list

Noworodek został znaleziony pod drzwiami domu. Matka pozostawiła przy nim liścik, w którym wyjaśnia powód, przez który zdecydowała się na taki krok. Treść listu jest naprawdę wstrząsająca. Gwarantujemy, że przez długi czas nie będziecie mogli o nim zapomnieć. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co tak naprawdę przytrafiło się biednemu maleństwu! Pod jednym z mieszkań w Stanach Zjednoczonych odnaleziono porzuconego noworodka. Kiedy mieszkaniec domu usłyszał przerażający krzyk, postanowił natychmiast sprawdzić skąd dochodzi podejrzany odłos. Widok, który zastał całkowicie go zszokował. W jednym momencie wszystko stało się jasne!

kobieta
21.07.2019 14:06 Kobieta urodziła dziecko swojemu bratu. Zrobiła to z powodu pieniędzy

Kobieta urodziła dziecko swojemu bratu. Znamy powody tej decyzji. Choć sprawa jest dość nieoczywista, to zdaniem rodzeństwa nie mogli znaleźć lepszego rozwiązania. Ważną rolę odegrał czynnik finansowy, skomplikowane prawo i ich bliska relacja. Wyjaśniamy! Kobieta zdecydowała się urodzić dziecko, aby pomóc bratu. Choć brzmi to niewiarygodnie, to właśnie taka jest prawda na temat niedawnych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Kwestie prawne i finansowe spowodowały, że było to jedyne wyjście z trudnej sytuacji. Zobaczcie, jak to tego doszło!

13.09.2018 14:40 Trojaczki? Brzuch tej mamy to hit sieci, jest ogromny

Trojaczki, które były jeszcze niedawno w brzuchu Marii, wczoraj przyszły na świat. Kobieta, która nosiła pod swoim sercem wieloraczki, pochodzi z Norwegii. Jej brzuch podczas ciąży znacznie się powiększył. Chociaż nie powinno to nikogo dziwić, ten widok na prawdę szokował! Trojaczki urodziły się wczoraj i z pewnością będą jednymi z bardziej popularnych wieloraczków w internecie. Wszystko za sprawą ich mamy. Maria na swoim koncie na Instagramie zamieszczała zdjęcia ciążowego brzucha, który zmieniał się z tygodnia na tydzień. Co było takiego szokującego w ciążowym brzuchu Marii?

25.05.2018 14:14 Właśnie tak wygląda kobieta po porodzie. Dziewczyna udowadnia, że ma dość ściemy

Zdjęcie w trakcie i zaraz po porodzie to kontrowersyjny temat. Kobieta, która się na to zdecyduje, musi liczyć się z tym, że nie będą to najpiękniejsze fotki w jej życiu. Ta amerykańska celebrytka zdecydowała się na bardzo odważny ruch i odczarowała wizerunek „perfekcyjnej” mamy. Pokazała prawdę. Wyobrażacie sobie, że na porodówkę niektóre kobiety celowo wykonują sobie makijaż i układają włosy? Oczywiście w trakcie ciąży możemy, a nawet powinnyśmy o siebie dbać, ale czy to powinno być priorytetem? Mimo wszystko sesja zaraz po poradzie albo nie daj Boże, w trakcie wydaje się koszmarnym pomysłem. Podziwiamy wszystkie kobiety, które decydują się na to, w tak intymnym i powiedzmy sobie szczerze…krępującym momencie dla kobiety. Rozumiemy zrobić sobie zdjęcie, gdy przytulamy nasze maleństwo po porodzie i rozesłać do najbliższych, ale profesjonalny fotograf? Rodzenie dzieci nie należy do najprzyjemniejszych…może śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najtrudniejszych rzeczy w życiu kobiety. Ta amerykańska celebrytka, mimo że na co dzień jest zapierającą dech w piersiach modelką, pokazała swoje zdjęcie kilka dni po porodzie. Widzimy na nim dokładnie, że życie to nie bajka i żadna świeżo upieczona mama nie myśli o tym, żeby mieć ułożone włosy i wyprasowane ubrania.

19.01.2018 13:33 Dowiedziała się o ciąży… 45 minut przed porodem

35-letnia kobieta z Wielkiej Brytanii dowiedziała się, że jest w ciąży, 45 minut przed porodem. Gdy trafiła do szpitala z bólami porodowymi, była pewna, że jest chora! Lisa Leathard wraz z mężem Nickiem, nigdy nie chcieli zostać rodzicami. Kobieta po porodzie wyznała, że najwyraźniej musiała przegapić moment zapłodnienia. Teraz zostali rodzicami Toby’ego.

lalka Barbie
12.01.2018 13:46 Lalka Barbie z ciążowym brzuszkiem oburzyła rodziców

Lalka Barbie, ulubiona zabawka wszystkich małych dziewczynek. Sprzedawana w milionach egzemplarzy rocznie na całym świecie. Ma wiele wersji i jeszcze więcej dodatków. Jednak czy twórcy idealnej lalki nie przesadzili tym razem? Co sądzicie o lalce Barbie z ciążowym brzuszkiem? Po raz pierwszy firma Mattel zaprezentowała lalkę Barbie w 1959 roku. Twórcy zabawki, wciąż wymyślają coraz nowsze i pasujące do obowiązujących trendów wersje. Mamy za sobą Barbie, która sprzątała kupy po psie, Barbie w hidżabie, Barbie na wózku inwalidzkim czy też Barbie z tatuażami. Lalka imitująca prawdziwą kobietę ma setki wersji, a swoim wyglądem porusza często temat tolerancji, którą wśród dzieci powinniśmy rozwijać już od małego.