Ddtvn

Widzowie DDTVN wpadli w furię
11.11.2023 17:16 "Przerażające", "Chore". Widzowie DDTVN wpadli w furię. Nie mieści się w głowie, co wypisują o matkach

Program “Dzień dobry TVN” od dłuższego czasu spotyka się z nieprzychylnymi komentarzami internautów. Po gwałtownej zmianie kadry przyszedł czas na kolejny skandal, który rzucił cień na popularne poranne show. Tym razem fani są oburzeni materiałem, który wyemitowano w ostatnim odcinku DDTVN.

Szokujący transfer z DDTVN do PnŚ
18.09.2023 15:13 Ogłoszono szokujący transfer z "DDTVN" do "PnŚ". Gwiazdor zrobił to dla Katarzyny Cichopek?

Na jaw wyszły szokujące informacje zza kulis popularnych programów śniadaniowych. Ekspert “Dzień dobry TVN” od dzisiaj będzie współpracował z “Pytaniem na śniadanie”. To znany kolega Katarzyny Cichopek. Czy to ona załatwiła mu tę pracę?

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN
18.08.2023 12:27 Długo na to czekaliśmy. Radosne wieści o Dorocie Wellman i Marcinie Prokopie, w końcu razem na ekranie!

Twórcy programu “Dzień dobry TVN” pokusili się ostatnio o poważne zmiany w składzie prowadzących kultowego porannego show. Wielu znanych prezenterów z dnia na dzień straciło pracę. Teraz przekazano wieści na temat dwóch ulubionych gospodarzy - Doroty Wellman oraz Marcina Prokopa.

Małgorzata Rozenek-Majdan
26.06.2023 15:35 Ujawniono zarobki zwolnionych gwiazd "DDTVN". Porównanie kwot Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Woźniak-Starak rozkłada na łopatki

Nie milkną głosy wokół zamieszania i zwolnień za kulisami programu “Dzień Dobry TVN”. Teraz ujawniono, ile tak naprawdę zarabiały największe gwiazdy porannego show. Wynagrodzenie Agnieszki Woźniak-Starak i Małgorzaty Rozenek-Majdan naprawdę może szokować.

Anna Kalczyńska
26.06.2023 09:26 Mama Anny Kalczyńskiej jest zdruzgotana. Aktorka nie chce milczeć po tym, jak zwolniono jej córkę z pracy

Nie milkną głosy wokół nagłego i niespodziewanego zwolnienia Anny Kalczyńskiej z programu “Dzień Dobry TVN”. Teraz na temat przykrego incydentu wypowiedziała się mama dziennikarki - Helena Rowicka za pomocą wzruszającego wpisu w sieci.

Anna Kalczyńska
24.06.2023 22:02 Anna Kalczyńska pokazuje siostrę i pisze o zwolnieniu z TVN. Internauta nie wytrzymał, dosadne słowa

Anna Kalczyńska zamieściła zdjęcie z siostrą. W opisie nie omieszkała nawiązać do swojego niedawnego zwolnienia. W komentarzach natychmiast posypały się słowa krytyki pod jej adresem.

Anna Kalczyńska DDTVN
23.06.2023 21:20 Anna Kalczyńska nie wytrzymała. Wyznała przez co przechodziła w ciągu 8 lat w DDTVN. W komentarzach burza

Anna Kalczyńska zaskoczyła wszystkich internautów. Dziennikarka poinformowała, że po ośmiu latach żegna się z programem “Dzień Dobry TVN”. Jej wpis daje nieźle do myślenia.

DDTVN
21.03.2023 13:43 Dziennikarz "DDTVN" zna Martę Kubacką. "Wydarzyło się coś dramatycznego", ujawnił kulisy

W śniadaniówce TVNu - “DDTVN” Krzysztof Skórzyński wspomniał chwilę, w której Dawid Kubacki dowiedział się o tym, że jego żona Marta trafiła do szpitala. Był wtedy pod skocznią w Vikersund wraz z innymi dziennikarzami.Skórzyński przyznał, że od razu wiedzieli, że wydarzyło się coś dramatycznego. On sam zna rodzinę Kubackich od wielu lat i traktuje całą sprawę mocno osobiście.

DDTVN
24.01.2023 18:05 Niecodzienne sceny w „DDTVN”. Z okna studia widać było, co robi widzka na balkonie

Oglądający wtorkowe „DDTVN” byli świadkami niecodziennej sytuacji. W pewnym momencie kamera pokazała, co na balkonie robiła jedna z widzek. Nawet gospodarze nie mogli ukryć zdumienia. Paulina Krupińska i Damian Michałowski nie potrafili ukryć zdumienia, kiedy okazało się, że ich słowa wywołały natychmiastową reakcję „sąsiadki”. Z okien studia było widać, jak na balkon w bloku obok wychodzi jedna z widzek.

DDTVN
09.01.2023 11:06 Klaudia i Alena stworzyły tęczową rodzinę i doczekały się córeczki. Powiedziały, jak ludzie reagują

Klaudia i Alena na co dzień prowadzą w mediach społecznościowych profil „Tęczowe Szyszki”, w ramach którego pokazują, jak wygląda życie homoseksualnej pary wychowującej dziecko. Panie doczekały się bowiem córeczki, której dały na imię Daliana. O swoim rodzicielstwie opowiedziały w „DDTVN”. Panie wyjaśniły chociażby, w jaki sposób została poczęta dziewczynka i jaką relację będzie miała ze swoim biologicznym ojcem.

DDTVN
28.05.2022 21:34 „DDTVN”: gdy Wendzikowska powiedziała na wizji: „trudno uznać mężczyznę o wzroście 170 cm za przystojnego”, Woźniak-Starak zareagowała

W trakcie jednej z ostatnich transmisji programu „DDTVN”, którą prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, odbyła się rozmowa na temat Toma Cruise’a, której gościem była Anna Wendzikowska. Aktorka zdecydowała się na kontrowersyjne stwierdzenie. Wprost powiedziała bowiem, jacy mężczyźni nie są według niej przystojni. Opinia publiczna oburzyła się jej słowami.

Dzień dobry TVN
23.01.2022 23:20 Barbara Bursztynowicz, Grażyna Szapołowska i Laura Łącz w DDTVN. Co je łączy?

Dziś w studiu programu „Dzień dobry TVN” gościło pięć niezwykłych aktorek: Grażyna Szapołowska, Laura Łącz, Tatiana Sosna-Sarno, Barbara Bursztynowicz i Maria Mamona. Okazuje się, że łączy je bardzo wiele. Materiał DDTVN, pod tytułem „Przyjaciółki z PWST”, poświęcony był silne niezwykłej przyjaźni między kobietami, które poznały się na studiach aktorskich i do dziś utrzymują serdeczne relacje.

kinga rusin
25.08.2021 16:05 Dlaczego Kinga Rusin zniknęła z DDTVN? Media podały powody

Minęło już trochę czasu, odkąd Kinga Rusin odeszła z programu „Dzień dobry TVN”. Od zeszłego roku nie otrzymała nowych propozycji od stacji. Reporterzy Super Expressu podzielili się swoją teorią na ten temat, a Rusin odpowiedziała im w ostrych słowach. Dlaczego więc dziennikarka zniknęła z TVN? Kiedy rok temu Kinga Rusin odchodziła z DDTVN po 15 latach pracy w programie, Edward Miszczak obiecywał, że ma już dla niej inne propozycje zawodowe. Sama dziennikarka napisała w swoich mediach społecznościowych, że planuje zająć się realizacją marzeń i cieszyć się wolnością finansową, jaką daje jej doskonale działająca firma kosmetyczna. Chciała „ruszyć do przodu”. Jednocześnie deklarowała, że nie żegna się na zawsze z telewizją, a rozmowy dotyczące nowych programów trwają. Potwierdził to Edward Miszczak, dyrektor TVN, w specjalnym oświadczeniu.

tvn
21.05.2018 14:09 Ewa Drzyzga spaliła się ze wstydu. Wpadka w programie na żywo

Podczas niedzielnego programu „Dzień dobry TVN” prowadząca zaliczyła kompromitującą wpadkę. Dziennikarka spaliła się ze wstydu podczas programu na żywo. Tego odcinka na długo nie zapomni ani ona, ani widzowie. Fani Ewy Drzyzgi długo czekali na jej debiut w „Dzień dobry TVN”. Pisaliśmy o tym tutaj. Podczas niedzielnego programu, jej i Marcina Mellera gośćmi były mentorki i prowadząca „Projekt Lady”. Do kompromitacji dziennikarki doszło w momencie, gdy przedstawiała wszystkie trzy panie. Ewa Drzyzga pomyliła nazwiska ich wszystkich.

Top Model
30.04.2018 16:45 DDTVN: Żenujący wywiad Tyszki. Kraśko i Rusin zamarli

Już jesienią rusza siódma edycja popularnego show stacji TVN: Top Model. Ruszyły już internetowe castingi do programu, jak i promocja show w mediach. Dzisiaj rano w studio Dzień Dobry TVN Marcin Tyszka udzielił krótkiego wywiadu Kindze Rusin i Piotrowi Kraśko.

wpadka w dzień dobry tvn
21.03.2018 14:04 DDTVN: Prokopa zabrakło w programie. Zastąpił go Filip Chajzer. Znamy powód

Podczas środowego wydania Dzień Dobry TVN w roli prowadzącego obok Doroty Wellman zasiadł Filip Chajzer. Czy będzie on nowym partnerem dziennikarki w śniadaniowym show? Widzowie DDTVN mogli czuć się zaskoczeni, kiedy podczas dzisiejszego programu Dorocie Wellman zaczął partnerować nie Marcin Prokop, a Filip Chajzer. Fani programu zaczęli spekulować, że ma on na stałe zastąpić Prokopa w roli prowadzącego program.

10.03.2018 18:56 Dzień Dobry TVN: Hipnoza na żywo. Udany eksperyment?

Program „Hipnoza” miał być hitem wiosennej ramówki TVN, jednak patrząc na komentarze widzów, chyba tak nie będzie. Program już został okrzyknięty największą żenadą roku. Producenci jednak się nie poddają. Do oglądania programu miała zachęcić widzów hipnoza w DDTVN w wykonaniu Artura Makieły. Udany eksperyment? Wczoraj w Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć niezwykłe widowisko. W programie wystąpił licencjonowany hipnotyzer Artur Makieła, współprowadzący program „Hipnoza” oraz Magda Sobkowicz, jedna z uczestniczek programu.