Rozrywka.Lelum.pl > Dzień Dobry Tvn

Dzień Dobry Tvn

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński
08.11.2023 17:13 Ewa Drzyzga zalała się łzami przed kamerą w "DDTVN". Chwilę wcześniej wszyscy usłyszeli TĘ wieść

Podczas środowego wydania programu “Dzień Dobry TVN” doszło do niespodziewanych scen. W pewnym momencie doszło do sytuacji, w której Ewa Drzyzga nie była w stanie powstrzymać łez. Wszystko działo się na wizji! W odpowiedzi na zachowanie ekranowej partnerki Krzysztof Skórzyński opuścił plan. Tego na pewno nie było w scenariuszu…

prowadzący "Dzień Dobry TVN"
12.10.2023 11:15 Właśnie przekazano wieści o prowadzących "Dzień Dobry TVN". Widzowie są wściekli. "Zła zmiana"

Zwolnienia prowadzących “Dzień Dobry TVN”, do których doszło jeszcze przed wakacjami, wywołały wśród widzów wiele emocji. Fani śniadaniówki mieli jednak nadzieję, że produkcja wie, co robi, a program ostatecznie zyska na jakości. Jednak po kilku miesiącach od wprowadzenia zmian, nie mogli już dłużej wytrzymać. Nowy post na Instagramie “Dzień Dobry TVN” właśnie przelał szalę goryczy.

Najpierw Anna Lewandowska, teraz program TVN, fot. Instagram/annalewandowska, kadr z programu „Dzień Dobry TVN”
04.10.2023 08:55 Przez to mocno przejechali się po Annie Lewandowskiej. Teraz w TVN pokazano skandaliczne sceny! Body shaming?

Kilka lat temu Anna Lewandowska opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym tańczy w kostiumie pogrubiającym. Choć chciała w ten sposób odnieść się do krytyki jej wyglądu i zwrócić uwagę na szerszy problem związany z nieprzychylnym komentowaniem cudzych ciał w sieci, na influencerkę spadły gromy. Teraz niesławny kostium znalazł drogę na kanapę śniadaniówki stacji TVN.  

Magda Gessler
28.09.2023 15:17 Pod siedzibą "Dzień Dobry TVN" rzucają talerzami! Przechodzi ludzkie pojęcie, co tam się dzieje

Magda Gessler jest znaną w całej Polsce restauratorką. Za jej popularność w dużej mierze odpowiada program „Kuchenne rewolucje”, który doczekał się 26 sezonów i ma swoje miejsce w ramówce nieprzerwanie od 2010 roku. Ciężko wyobrazić sobie jednak ten format bez jej twarzy.  

Filip Chajzer ujawnia kulisy odejścia z TVN-u
31.08.2023 13:38 Ujawnił kulisy odejścia Filipa Chajzera z TVN. Został wrobiony? Lepiej usiądźcie

W środę Filip Chajzer zaskoczył wszystkich niecodziennym ogłoszeniem na swoim profilu na Instagramie. Fani “Dzień dobry TVN” od dłuższego czasu zastanawiali się, czy zobaczą go jeszcze w roli prowadzącego. Teraz dziennikarz wyznał, że pożegnał się ze stacją. Kulisy odejścia naprawdę szokują!

Anna Kalczyńska w rozpaczy
30.08.2023 10:02 Anna Kalczyńska w rozpaczy. Spotkał ją dramat, nie chce milczeć o powodach smutku

W ostatnich miesiącach stacje telewizyjne co rusz ogłaszają gruntowne zmiany w swoich ramówkach i kluczowych programach. Na przestrzeni ostatnich miesięcy największym echem odbiło się zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom” i pożegnanie TVN nie z jednym, ale aż z kilkoma prowadzącymi program „Dzień Dobry TVN”.

Andrzej Sołtysik
08.08.2023 17:41 Najpierw stracił pracę w "DDTVN", teraz jego mały Staś trafił do szpitala. Pogarszał się jego stan, wieści od żony prezentera

W życiu Andrzeja Sołtysika trwa ciężki okres. Najpierw media doniosły o jego zwolnieniu z “Dzień Dobry TVN”, teraz uwielbiany dziennikarz musiał zmierzyć się z chorobą syna. Mały Staś trafił do szpitala, gdzie poddano go hospitalizacji. 

Robert Stockinger i Ania Senkara nowym duetem prowadzących „Dzień Dobry TVN”
09.07.2023 09:58 Nowy duet w "Dzień Dobry TVN" zgarnia bezlitosne recenzje. Widzowie nie wybaczą TEGO producentom?

Programem „Dzień Dobry TVN” niedawno wstrząsnęły ogromne zmiany. Pod koniec czerwca poinformowano o zwolnieniu aż pięciu prowadzących. Wśród osób, które pożegnały się z programem można wymienić Małgorzatę Rozenek, Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Ohme, Andrzeja Sołtysika i Annę Kalczyńską. W wakacyjnych wydaniach programu pojawił się nowy duet prowadzących, widzowie mają do niego jednak pewne „ale”.

Małgorzata Ohme
30.06.2023 08:03 Została zwolniona z "DDTVN". Porażające, co usłyszała o tym, jak się ubiera

Tydzień temu z DDTVN musiało pożegnać się 5 prowadzących. Dla wszystkich, szczególnie widzów, było to ogromne zaskoczenie. W wyniku przetasowań u prywatnego nadawcy posadę straciła m.in. Małgorzata Ohme. Dziennikarka właśnie otworzyła się na temat krytyki, której doświadczyła podczas pracy w śniadaniówce. Uwagi na temat jej wyglądu wydają się być bardzo nie na miejscu!

Margaret w „Dzień Dobry TVN”
26.06.2023 17:48 Nie to mieli usłyszeć widzowie. Wielka wpadka w "DDTVN"

Niedzielne wydanie programu „Dzień Dobry TVN”, które zostało wyemitowane 25 czerwca, było dość nieszczęśliwe. Ze względu na słoneczną pogodę, podjęto decyzję, by część segmentów śniadaniówki zrealizować na dachu budynku przy ulicy Wiertniczej. Jak się miało okazać, nie była to najlepsza decyzja.Już podczas pierwszego z nich widzowie usłyszeli pewne problemy techniczne. 

Anna Kalczyńska
23.06.2023 16:17 "Trochę mnie zamurowało". Kalczyńska przerwała milczenie po zwolnieniu z "Dzień dobry TVN"

Stacja TVN w ostatnim czasie dokonuje wielu zmian w swoich programach. Nie ominęły one także „Dzień Dobry TVN”, które z końcem sezonu pożegnało się w wieloma prowadzącymi. Od jesieni program poprowadzą pary w składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.Z formatem śniadaniowym pożegnała się między innymi Anna Kalczyńska. 

Anna Kalczyńska, Dzień dobry TVN
23.06.2023 08:12 Kalczyńska podsumowała wymownie pracę w „Dzień dobry TVN”. Dosadny komunikat na pożegnanie

Program “Dzień Dobry TVN” cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Wygląda jednak na to, że widzowie będą musieli pożegnać się z gromadą swoich ulubionych prowadzących. Po przejściu Edwarda Miszczaka do Polsatu, jego miejsce zajęła Lidia Kazen. Dyrektorka nie próżnuje, posypały się pierwsze wypowiedzenia.Z “Dzień Dobry TVN” musiała pożegnać się m.in. Anna Kalczyńska. Reakcja dziennikarki jest wymownie szczera!

Dzień Ddobry TVN, Małgorzata Rozenek
22.06.2023 21:13 Wielkie trzęsienie ziemi w "Dzień Dobry TVN", pięciu prowadzących traci pracę. Na liście m.in. Rozenek

Format „Dzień dobry TVN” jest jednym z najchętniej oglądanych polskich programów śniadaniowych. W stacji TVN ostatnio aż roi się od zmian. Niedawno z programu „Szkło kontaktowe” odszedł Krzysztof Dauszkiewicz, wczoraj z pracą w jednym z teleturniejów pożegnała się Dorota Wellman, dziś padło na niektórych prowadzących „Dzień Dobry TVN”. 

Dzień Dobry TVN
18.06.2023 11:14 Rozenek aż zdębiała. Wielki trzask w "Dzień Dobry TVN"! Takiej wpadki dawno nie widzieliśmy

Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami. W związku z tym, że wszystko jest emitowane natychmiast, nie ma czasu, by tuszować ewentualne wpadki, a te przecież zawsze mogą się wydarzyć. Taka miała miejsce w ostatnim wydaniu “Dzień Dobry TVN”.Małgorzata Rozenek nieźle się wystraszyła, ale później potrafiła szybko obrócić całą sprawę w żart. Co się stało?

Marcin Prokop
16.06.2023 10:01 Prokop rozpoczął „Dzień dobry TVN” nieoczekiwanym komunikatem. Doroty już nie było. "Zmiany w TVN"

Marcin Prokop i Dorota Wellman w “Dzień Dobry TVN” tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów, który przyciąga przed ekrany tysiące. Nic więc dziwnego, że nieobecność Doroty Wellman przy rozpoczęciu piątkowego wydania śniadaniówki wprawiła fanów w ogromne zdziwienie.Najnowszy odcinek “Pytania na Śniadanie” rozpoczął Marcin Prokop niespodziewanym komunikatem. Wygląda na to, że TVN zaszalało ze zmianami.

Małgorzata Rozenek
12.06.2023 19:32 W "Dzień dobry TVN" nagle wymienili Rozenek na inną. Widzowie nie mają wątpliwości: "Tak powinno zostać"

W poniedziałkowym wydaniu “Dzień dobry TVN” widzowie, którzy spodziewali się zobaczyć dotychczas nierozerwalny duet, czyli Małgorzatę Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego zostali mocno zaskoczeni. U boku prezentera pojawiła się bowiem inna prowadząca.Fani nie mają wątpliwości, że ta zmiana wyjdzie stacji na plus. W mediach społecznościowych wiele osób jest zachwyconych tym, jak został poprowadzony najświeższy odcinek.

Doda po nagraniu DDTVN
30.04.2023 19:21 Długo będzie się mówiło o ubiorze Dody. Tak dzisiaj wystylizowała się do "DDTVN"

Doda ostatnio zaskoczyła swoich fanów informacją, że pojawi się na kanapie śniadaniówki TVN. Przez dekadę wokalistka miała nieoficjalny ban na występowanie w programach stacji, w tym w „Dzień Dobry TVN”. Gdy wreszcie piosenkarka wystąpiła w programie, zrobiła prawdziwą furorę. Doda nie tylko udzieliła wywiadu, ale także zaśpiewała utwór „Zatańczę z aniołami”. Uwagę widzów przykuła również jej wyjątkowa stylizacja.

Marcin Prokop
26.04.2023 16:38 Marcin Prokop nie pokazał się u boku Wellman. Na profilu "Dzień dobry TVN" pojawiło się wyjaśnienie

Dorota Wellman i Marcin Prokop to zdecydowanie najbardziej ikoniczna para prowadzących programu “Dzień Dobry TVN”. Są nieodzownie kojarzeni jako partnerzy, dlatego za każdym razem, gdy jedno pojawia się bez drugiego, możemy śmiało mówić o sensacji.Do takiej doszło właśnie w ostatnim odcinku śniadaniówki. Dlaczego u boku Doroty zabrakło Marcina?

Anna Kalczyńska
19.03.2023 08:45 Anna Kalczyńska przyłapana na sobotniej imprezie. Gwiazda DDTVN poza telewizją jest zupełnie inną osobą

Anna Kalczyńska dała się poznać, jako telewizyjne uosobienie szyku. Zawsze z klasą i gracją, zdecydowanie zasługuje na miano Pierwszej Damy "Dzień dobry TVN". Okazuje się jednak, że lubiana prezenterka ma także drugie oblicze. Prawda wyszła na jaw, kiedy "przyłapano" ją podczas sobotniej imprezy. W sieci pojawiło się nagranie, na którym gwiazda TVN pokazuje swoją drugą, mało znaną twarz. 

Agnieszka Woźniak-Starak
18.03.2023 16:38 Agnieszka Woźniak-Starak wykłócała się jako klientka hotelu. Portier uciszył ją mądrymi słowami

Zaskakujące sceny na żywo w programie "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak wykłócała się jako klientka hotelu. Zachowanie portiera spodobało się wszystkim internautom.W pewnym momencie widzowie śniadaniówki TVN mieli okazję zobaczyć, w jaki sposób dwie prowadzące wykłócają się przy hotelowej recepcji. Padło kilka mocnych słów.

Małgorzata Ostrowska, DDTVN
14.03.2023 11:30 Małgorzata Ostrowska nie hamowała się w "DDTVN". Prowadzące musiały ratować sytuację

Wpadki czy zabawne sytuacje to standard programów śniadaniowych. Ostatnio na antenie programu “DDTVN” mocno wypowiedziała się Małgorzata Ostrowska. Prowadzące musiały naprawiać sytuację.Goszcząca w programie, ku zdumieniu prowadzących, postanowiła zignorować cenzurę. Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak musiały przez to wychodzić z kłopotliwej i nietypowej sytuacji. Tematem rozmowy była specyficzna lokalna mowa — gwara.

Damian Michałowski
02.03.2023 14:09 Damian Michałowski z "Dzień dobry TVN" prawie nigdy nie pokazuje żony. Ujawnił zdumiewający powód

Damian Michałowski jest prowadzącym „Dzień Dobry TVN”, ale nie sposób nazwać go celebrytą. Stroni od chwalenia się swoją prywatnością, dlatego w jego mediach społecznościowych raczej nie ma co szukać fotek żony i dzieci. Właśnie wyjaśnił dlaczego.Zrobił to przy okazji wyjątkowej publikacji. W końcu wrzucił zdjęcie z małżonką, sprytnie ją jednak „ukrył”.

Małgorzata Rozenek, Dzień dobry TVN
21.02.2023 16:15 Małgorzata Rozenek znowu oberwała po głowie. Po wpadce w "Dzień dobry TVN" nie dadzą jej żyć

Małgorzata Rozenek przechodzi ostatnio trudny czas. Niedawno zmarła jej teściowa, z którą miała bardzo dobre relacje. Kilka dni temu miał miejsce pogrzeb Haliny Majdan. Przez jakiś czas małżeństwo Majdanów nie było aktywne w mediach społecznościowych. Rozenek opublikowała jednak po krótkiej medialnej ciszy post. Nie spotkał się on z miłym odzewem internautów.

Dzień Dobry TVN
20.01.2023 00:03 „Dzień Dobry TVN” znika na chwilę z ramówki. Wszystko przez ważne wydarzenie. Wellman i Prokop przekazali informację

Produkcja programu „Dzień Dobry TVN” nie ma najlepszych informacji dla swoich telewidzów. Śniadaniówka na krótki czas znika z anteny, a to wszystko z powodu pewnego ważnego wydarzenia sportowego. Dorota Wellman i Marcin Prokop właśnie przekazali smutne wieści dla wszystkich wiernych fanów porannego show. Program nie zostanie wyemitowany w najbliższy piątek i sobotę.

Krzysztof Skórzyński Dzień Dobry TVN
13.11.2022 10:51 Krzysztof Skórzyński trafił do „Dzień Dobry TVN” w niezwykłych okolicznościach. Tak wyglądał jego pierwszy występ przed kamerą

Krzysztof Skórzyński niejednokrotnie udowodnił, że skrywa wiele tajemnic. Jego pierwsza przygoda z „Dzień Dobry TVN” odbyła się w dość osobliwych okolicznościach. Jako młody reporter, został podsłuchany przez ekipę śniadaniówki. Od początku września już nieraz mogliśmy się przekonać, że partner Małgorzaty Rozenek z „Dzień Dobry TVN” jest bardziej tajemniczy, niż mogliśmy przypuszczać. Widzowie oniemieli kiedy w ostatnim odcinku ujawnił wielki, muzyczny talent. Mało kto wie, że to właśnie ta pasja po raz pierwszy przywiodła go do śniadaniówki.

Dzień DObry TVN
05.11.2022 05:00 Internauci oburzeni działaniami na profilu „Dzień Dobry TVN”. Padły mocne zarzuty, porównali ich do konkurencji

W mediach społecznościowych programu „Dzień Dobry TVN” pojawiły się poważne zarzuty pd adresem show. Niektórzy internauci twierdzą, że produkcja nie jest całkowicie szczera z telewidzami i wręcz stara się ich celowo zagłuszać. Mało tego, pojawiły się nawet porównania do konkurencyjnej stacji, która według wielu też czasem stosuje podobne zabiegi, które jedna nie zostały jednoznacznie udowodnione. O co dokładnie chodzi?

Dzień Dobry TVN
14.10.2022 22:15 „Dzień Dobry TVN”: Prokop i Drzyzga znaleźli się na podłodze. „To się tak nie robi, człowieku”

Program „Dzień Dobry TVN” obfituje w masę nieoczekiwanych zwrotów akcji i zabawnych sytuacji z udziałem prowadzących. Teraz na oficjalnym profilu śniadaniówki na Instagramie znalazło się nagranie zza kulis show, które rozbawiło wszystkich internautów. Gospodarzami ostatniego wydania programu TVN byli Ewa Drzyzga i Marcin Prokop. Duet prowadzących zadbał o dobrą atmosferę w studiu i masę świetnej zabawy. Teraz do sieci przeniknął filmik, na którym widzimy, co działo się za kulisami produkcji.

Dzień Dobry TVN
28.09.2022 22:05 „Dzień dobry TVN”: Rozenek odezwała się po programie, a ekipa zaczęła się śmiać. Wydało się, co zrobiła

W „Dzień dobry TVN” Małgorzata Rozenek każdą chwilę poza zasięgiem kamer wykorzystywała w osobliwy sposób. Po programie została przyłapana w niecodziennej sytuacji. Gwiazda odezwała się, a wszyscy wokół wybuchnęli śmiechem. Ten odcinek „Dzień dobry TVN” upłynął Małgorzacie Rozenek na jednej, szczególnej czynności. Gwiazda poprowadziła dziś kilka ważnych, emocjonujących rozmów, a poza zasięgiem kamer natychmiast pojawiała się w jednym miejscu. Kiedy została przyłapana w niecodziennej sytuacji, obecni nie mogli opanować śmiechu.