Rozrywka.Lelum.pl > Edyta Górniak

Edyta Górniak

Allan Krupa i Edyta Górniak
22.08.2023 16:01 Właśnie dotarły wieści o rozstaniu syna Edyta Górniak z piękną ukochaną. Smutny powód

Młodym osobom, które wchodzą w burzliwy świat show-biznesu, trudno jest stworzyć szczęśliwy, trwały i spokojny związek. Mimo wielu trudności Allanowi Krupie, który jest synem Edyty Górniak, długo się to udawało. Niestety, wszystko wskazuje na to, że miłosna sielanka się skończyła.

Edyta Górniak, Allan Krupa
20.08.2023 14:12 Edyta Górniak nie wytrzymała. PUBLICZNIE skomentowała przykry nałóg syna. Posypały się komentarze

Edyta Górniak samotnie wychowuje dorastające syna Allana. Wokalistka wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo jest dla niej sensem życia. Nic więc dziwnego w tym, że martwi się o zdrowie swojego jedynego dziecka. Edyta Górniak po raz kolejny publicznie skrytykowała nałóg Allana. Padło dosadne stwierdzenie.

Po niedawnej tragedii Górniak ma duszę na ramieniu
19.08.2023 20:43 Po niedawnej tragedii Edyta Górniak ma duszę na ramieniu, pojawił się powód. Jest matką, nie ma się co dziwić jej emocjom

Edyta Górniak chętnie opowiada o swoim synu, z którym ma wyjątkową więź. Allan Krupa jest co prawda dorosły i rozwija własną muzyczną karierę, ale dla swojej mamy na zawsze zostanie dzieckiem. Wokalistka nie może zapomnieć o jednym i przestać martwić się o swojego syna.

Edyta Górniak wystąpiła na koncercie dla wojskowych w Giżycku
13.08.2023 11:47 Niesłychane, co w Giżycku na koncercie dla wojskowych zrobiła Edyta Górniak. Poszło na żywo

Z okazji nadchodzącego Święta Wojska Polskiego TVP zorganizowała w Giżycku koncert „Silna Biało-Czerwona”. Jedną z gwiazd wydarzenia była Edyta Górniak, która często uświetnia swoją obecnością koncerty Telewizji Polskiej. Tradycji stała się zadość, a jej występ ponownie podzielił fanów. 

Syn Edyty Górniak
20.05.2023 14:36 Syn Edyty Górniak bez ogródek powiedział, co myśli o Dodzie. Stanął murem za mamą

Konflikt między Edytą Górniak a Dodą znów rozgorzał na dobre. Wszystko z powodu faktu, że autorka hitu “To nie ja” pominęła koleżankę po fachu przy witaniu gości na konferencji Polsatu. Teraz głos w sprawie zabrał jej syn - Allan Krupa.Młody wokalista stanął w obronie swojej mamy i przy okazji zdradził, co myśli na temat drugiej z piosenkarek. Jego słowa mogą szokować.

Syn Edyty Górniak
04.04.2023 18:31 Syn Edyty Górniak chętny na występy w "Tańcu z gwiazdami". Stawia warunki

Syn Edyty Górniak z dnia na dzień staje się coraz popularniejszy. Allan Krupa wyprowadził się już od matki i mieszka ze swoją dziewczyną, pomimo tego, że jeszcze jest nastolatkiem. Ostatnio wyraził gotowość wzięcia udziału w “Tańcu z gwiazdami”. Stawia jednak pewne warunki.Krupa zajmuje się rozkręcaniem muzycznych imprez w Warszawie, a niedawno z okazji 18. urodzin wydał swój pierwszy singiel i pracuje nad płytą. Muzycznie rozwija się coraz prężniej.

Edyta Górniak, Blanka Stajkow
09.03.2023 13:38 Po preselekcjach do Eurowizji podeszła do niej Górniak. Blanka dopiero teraz ujawniła, co usłyszała od polskiej diwy

Nie milkną echa polskich preselekcji do Eurowizji 2023. Wygrała je Blanka Stajkow, a wokół werdyktu narosło wiele kontrowersji. Przewodniczącą jury była Edyta Górniak i wielu fanów posądza ją o stronniczość. Wszystko dlatego, że zdaniem internautów Blanka dobrze zna się z Allanem Krupą - synem Edyty Górniak. Zdementował on jednak te plotki, a przewodnicząca jury oskarżyła fanów o nękanie i żąda od nich przeprosin.

Edyta Górniak
05.03.2023 14:19 Edyta Górniak ma dość hejtu po wyborze kandydata na Eurowizję. Odcina się od tematu

Edyta Górniak ma już dość hejtu z powodu wyników polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Teraz piosenkarka postanowiła kategorycznie odciąć się od tematyki tego wydarzenia.Gwiazda wypowiedziała się na temat niezadowolenia internautów i nawiązała również do występu Rafała Brzozowskiego sprzed dwóch lat, kiedy podobnie jak teraz, była krytykowana przez fanów.

Edyta Górniak
26.02.2023 22:37 Eurowizja 2023: doszło do incydentu. Edyta Górniak w centrum przykrej sytuacji

26 lutego odbyły się polskie preselekcje do tegorocznego konkursu Eurowizji. O zwycięstwie decydowali zarówno telewidzowie głosami SMS-ów, jak i jury, którego przewodniczącą była Edyta Górniak. Po ogłoszeniu wyników rozpętała się prawdziwa burza, a w sieci nie brakuje oskarżeń o ustawkę.Do finału polskich preselekcji dostali się Natasza, Maja Hyży, Ahlena, Kuba Szmajkowski, Jann, Blanka, Alicja Szemplińska, Jan Majewski, Dominik Dudek i Felivers. Co tak rozgniewało widzów dzisiejszego koncertu?

Edyta Górniak
09.06.2022 09:40 Wycieńczona Edyta Górniak zwróciła się do fanów: „Ledwo chodzę”. Wyznała, co zabiera jej ogrom energii

Edyta Górniak zamieściła zaskakujący filmik na swoim profilu na Instagramie. Piosenkarka zwierzyła się fanom ze swoich uczuć i wyznała, w jaki sposób spędza obecnie swój wolny czas. Wokalistka postanowiła udać się na relaksujący spacer na świeżym powietrzu. Zdradziła też, że obecnie ma poważne problemy z koncentracją.

Edyta Górniak
05.12.2021 19:52 Na scenę TVP wparowała Edyta Górniak. Niezwykłe, co zrobiła, wzruszający występ

Trwa koncert Telewizji Polskiej, zorganizowany przez Jacka Kurskiego, „Murem za polskim mundurem”. Wydarzenie ma być wyrazem wsparcia dla służb mundurowych, strzegących polskich granic. Jedną z wokalistek, występujących na scenie, była Edyta Górniak. Koncert, odbywa się na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim pod Warszawą. Górniak zaśpiewała utwór „Czerwone maki pod Monte Cassino”.

Edyta Górniak
27.11.2021 22:00 Edyta Górniak wesprze polskich żołnierzy? W sieci krążą informacje o specjalnym koncercie

Jacek Kurski, szef Telewizji Polskiej, ogłosił kilka dni temu, że 5 grudnia odbędzie się koncert „Murem za polskim mundurem”. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że jedną z gwiazd wydarzenia będzie Edyta Górniak. 5 grudnia o godzinie 18 TVP wyemituje specjalny koncert, który ma być gestem poparcia dla polskich służb pilnujących granicy z Białorusią. Na razie wydarzenie objęte jest tajemnicą, ale podobno jedną z gwiazd wieczoru ma być Górniak.

Michał Szpak Edyta Górniak
21.09.2020 00:39 Niewiarygodne sceny w TVP. Michał Szpak zaskoczył wszystkich, Edyta Górniak wściekła, padły mocne słowa

Michał Szpak zaskoczył wszystkich widzów swoją nieoczekiwaną decyzją. Jedna rzecz spowodowała, że Edyta Górniak była wściekła. Jurorzy programu TVP nie mogli uwierzyć własnym oczom, doszło do porażających scen. To wszystko stało się naprawdę.Nie tylko Michał Szpak i Edyta Górniak byli mocno zszokowani, kiedy się odwrócili. Pozostali sędziowie przecierali oczy ze zdumienia, to, co się stało, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Polska diwa nie kryła się ze swoimi emocjami.

Edyta Górniak
20.05.2018 14:36 Cała Polska mówi o tym, co Edyta Górniak zrobiła w „Pytaniu na śniadanie!”

Wszystkie media żyją ślubem księcia Harry’go i Meghan Markle, zapominając o naszych rodzimych gwiazdach. Edyta Górniak pojawiła się w sobotę w programie stacji TVP „Pytanie na śniadanie”. Zrobiła tam piorunujące wrażenie. Fani są zachwyceni występem piosenkarki w popularnym programie śniadaniowym emitowanym w TVP. Edyta Górniak wciąż jest gwiazdą ogromnego formatu. Jej piosenki znają wszyscy, udało jej się nawet zrobić karierę za granicą. Taki wyczyn udał się niewielu naszym rodzimym gwiazdom, choć wielu próbowało. Wciąż występuje na scenie, a także w programach telewizyjnych. Jednak gdy pojawiła się w studio telewizyjnym wszystkim opadły szczęki z wrażenia.