Rozrywka.Lelum.pl > Edyta Zając

Edyta Zając

Taniec z gwiazdami
24.10.2020 00:08 Koniec ”Tańca z gwiazdami”, widzowie wybrali zwycięską parę. Emocje sięgnęły zenitu, kto się spodziewał?

Taniec z gwiazdami dobiegł końca. Tegoroczna edycja uwielbianego show, przyniosła nam wiele zaskoczeń. Najpierw program został wstrzymany, a w ostatnich dniach Polsat poinformował o nagłym przyśpieszeniu finałowego odcinka. Nic jednak nie może równać się z tym, co wydarzyło się na parkiecie właśnie dziś. Widzowie wybrali zwycięską parę, a emocje sięgnęły zenitu.Ostatni, finałowy odcinek jednego z najbardziej oglądalnych programów, jakim jest Taniec z gwiazdami, właśnie dobiegł końca. Przed ekranami telewizorów zebrały się miliony widzów, którzy już podjęli decyzję. Wiadomo, która z par zwyciężyła w walce o Kryształową Kulę. Zaskoczeni byli nawet sami wygrani.

taniec z gwiazdami
13.01.2020 21:47 „Taniec z Gwiazdami” ogłosił kolejną gwiazdę! Nowa edycja będzie przepełniona pięknościami

Taniec z Gwiazdami to format, który od lat nie traci na zainteresowaniu mediów i telewidzów. Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja tanecznego show. Poznaliśmy właśnie kolejną gwiazdę, którą będziemy mogli zobaczyć na parkiecie! Kto to będzie? Taniec z Gwiazdami to format, który od lat nie traci na zainteresowaniu mediów i telewidzów. Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja tanecznego show. Poznaliśmy właśnie kolejną gwiazdę, którą będziemy mogli zobaczyć na parkiecie! Kto to będzie? To będzie wyjątkowo mocna edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Dotychczasowa obsada programu robi wrażenie. Jakiś czas temu pojawiły się bowiem zarzuty, że brakuje już gwiazd, które byłyby chętne na występ w programie i to tancerze są sławniejsi od rzekomych gwiazd. Tegoroczna wiosenna odsłona programu i jej goście zadają kłam temu stwierdzeniu.