Rozrywka.Lelum.pl > Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska
20.10.2023 14:03 Katarzyna Dowbor zaszokowana słowami Romanowskiej. Nie gryzła się w język, NIGDY by czegoś takiego nie zrobiła

Katarzyna Dowbor zakończyła przygodę z programem “Nasz Nowy Dom” niemal pół roku temu, jednak mimo upływu czasu jej fani wciąż nie pogodzili się z tym, że dostała zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. Od tego czasu dziennikarce kilkukrotnie zdarzyło się zabrać głos na temat swojej następczyni. To, co obecnie dzieje się w programie, nie wywołało aprobaty Dowbor. Szczerze powiedziała, co myśli o takim zachowaniu Romanowskiej.

Ela Romanowska ujawniła, co dzisiaj przekażą w „Nasz nowy dom”, fot. Instagram/elaromanowska
12.10.2023 17:33 „Będą łzy”. Ela Romanowska ujawniła, co dzisiaj przekażą w „Nasz nowy dom”

Najnowszy sezon programu „Nasz nowy dom” spotkało wiele zmian – najpierw Katarzynę Dowbor zastąpiła Ela Romanowska, później zmieniono także czołówkę formatu. Niezmienna pozostała jednak jego misja, która skupia się na pomocy potrzebującym rodzinom, których nie stać na wyremontowanie swoich domów. Budynki, w których żyją często nie tylko nie nadają się do mieszkania, ale także zagrażają swoim mieszkańcom.

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska
28.09.2023 22:39 "Nie wygryzłam pani Katarzyny Dowbor". Romanowska ujawnia, jak naprawdę wyglądało jej przejęcie programu "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak tak naprawdę wyglądało przejęcie przez nią roli prowadzącej program “Nasz Nowy Dom”. By poprowadzić show, musiała zmierzyć się z ogromnym hejtem, a także zarzutami o zabraniu stanowiska uwielbianej przez widzów Katarzynie Dowbor. W końcu wiadomo, jak naprawdę wyglądały kulisy tej sprawy.

Ela Romanowska zwróciła się z prośbą o pomoc, fot. AKPA
27.09.2023 09:09 Ela Romanowska błaga o pomoc. Doszło do nieoczekiwanych, dramatycznych wydarzeń. „Błagam, przeczytajcie”

Ela Romanowska dziś najczęściej trafia na nagłówki za sprawą jej udziału w programie „Nasz nowy dom”, gdzie zastąpiła w roli prowadzącej Katarzynę Dowbor. Aktorka znana także z licznych polskich seriali jest kojarzona również ze swoim wielkim sercem dla czworonogów i tego, że nie potrafi przejść obok ich krzywdy obojętnie.

Elżbieta Romanowska
22.09.2023 11:42 “Nie czekam na nowe odcinki”. Łzy napływają do oczu po tym, co spotkało Romanowską. “Nasz nowy dom” już nie taki sam

Do nowych odcinków programu “Nasz Nowy Dom” z Elą Romanowską widzowie byli dość sceptycznie nastawieni. Po emisji każdego kolejnego epizodu wytykali nowej prowadzącej każdą pomyłkę czy niestosowne, zdaniem internautów, zachowanie. Komentarze, które pojawiły się po premierze najnowszego odcinka, są wstrząsające. Widzowie chyba stracili już całkiem nadzieję…

Elżbieta Romanowska
09.09.2023 17:27 Po remoncie w premierowym odcinku sąsiedzi podeszli do Elżbiety Romanowskiej. Podsumowali ją bez owijania w bawełnę

7 września Elżbieta Romanowska zadebiutowała w roli prowadzącej program “Nasz nowy Dom”. Zaraz po premierze pierwszego odcinka z jej udziałem posypały się komentarze. Wielu widzów z rezerwą oceniło zachowanie aktorki, jednak jeden z głosów okazał się szczególnie zaskakujący. Kobieta zdradziła, jaka była reakcja sąsiadów rodziny biorącej udział w odcinku na zachowanie Elżbiety Romanowskiej. 

Pokazali czołówkę "Nasz nowy dom"
01.09.2023 17:35 Pokazali czołówkę "Nasz nowy dom" i się zaczęło... SKANDAL na całego, ludzie nie wytrzymali

Polsat w końcu ujawnił kolejny fakt dotyczący odmienionego programu “Nasz nowy dom”. Elżbieta Romanowska w roli prowadzącej to niejedyna nowość, jaka czeka na fanów kultowego show. Niestety całkowicie inna czołówka również nie przypadła widzom do gustu. Wszystko z powodu jednego szczegółu.

Elżbiecie Romanowskiej łamał sie głos na planie "Naszego nowego domu"
26.08.2023 18:17 Elżbiecie Romanowskiej łamał się głos. Jest trudniej, niż sądziła. Ujawniła prawdę o planie "Nasz nowy dom"

Dla nikogo nie jest już zaskoczeniem, że program “Nasz nowy dom” powróci w jesiennej ramówce Polsatu w całkiem nowej odsłonie - z odnowionym logo i debiutującą prowadzącą. Teraz Elżbieta Romanowska opowiedziała, jak odnalazła się na planie remontowego show. Aktorka nie była w stanie ukryć łamiącego się głosu.

Elżbieta Romanowska
20.08.2023 13:17 Bolesny dzień dla Elżbiety Romanowskiej. Był taki młody, już nie ma go wśród nas. Zdjęcie wywołuje łzy

Dla Elżbiety Romanowskiej 19 sierpnia to data, która źle się kojarzy. To właśnie w tym dniu zaledwie rok temu, musiała pożegnać serdecznego kolegę. Aktorka postanowiła uczcić jego pamięć. Właśnie opublikowała poruszające zdjęcie, które skłania do refleksji.

Ela Romanowska
14.08.2023 15:19 Przykre wieści o Eli Romanowskiej. Pertkiewicz i Kupczyk postanowili stanąć jej w obronie

Kilka miesięcy temu fanami programu „Nasz nowy dom” wstrząsnęła informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor ze stacji Polsat. Widzowie popularnego formatu o gruntownych remontach domów rodzin, które żyją w złych warunkach, początkowo byli oburzeni tą informacją, ponieważ ciężko było im zrozumieć powody decyzji Edwarda Miszczaka i pożegnać się z prowadzącą, która była związana z show od blisko dekady. 

Ela Romanowska zapoczątkowała oświadczyny na scenie Festiwalu Weselnych Przebojów
14.08.2023 12:10 Ela Romanowska odczytała wzruszający list. Nagle na scenę wparował Adam i oświadczył się swojej ukochanej! Widzowie Polsatu zaskoczeni

W weekend widzowie przed telewizorami mogli śledzić Festiwal Weselnych Przebojów, który po raz kolejny poprowadził duet w składzie Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. Na scenie wystąpiło wielu popularnych wykonawców, jednak prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że będzie świadkiem oświadczyn. 

Ela Romanowska nagle trafiła na SOR
13.08.2023 10:37 Ela Romanowska nagle trafiła na SOR. Porażające doniesienia, "nie wygląda to dobrze"

Ela Romanowska, która od nadchodzącego sezonu zastąpi Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej program „Nasz nowy dom” dała się poznać jako miłośniczka czworonogów. Jak ujawniła w jednym z wywiadów, swoje niewielkie mieszkanie dzieli z ukochanym i czterema zwierzakami – dwoma psami i dwoma kotami. To właśnie czworonogi sprawiły, że niedawno trafiła na SOR.

Ela Romanowska prowadzącą Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie
12.08.2023 10:41 Niesłychane, co wczoraj w Mrągowie na wizji Polsatu zrobiła Ela Romanowska. Przechodzi pojęcie, jak ludzie zareagowali

11 i 12 sierpnia odbywa się Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Wśród gwiazd na scenie zaprezentowali się między innymi Kajra i Sławomir, Helena Vondrackova i Marcin Miller, Zenek Martyniuk, zespół Playboys czy Olga Łasak. Serca widzów skradła jednak także prowadząca – Elżbieta Romanowska. 

Co Elżbieta Romanowska musiała zrobić, bo prowadzić „Nasz nowy dom”?
08.08.2023 08:29 Ela Romanowska musiała to zrobić, aby prowadzić „Nasz nowy dom”. Jak ona dała radę?

Elżbieta Romanowska od pewnego czasu cieszy się wyjątkową popularnością. Wszystko za sprawą przejęcia przez nią roli prowadzącej program „Nasz nowy dom”. Fanom chwilę zajęło przyzwyczajenie się do myśli, że nie w popularnym show nie zobaczą już Katarzyny Dowbor, a część z nich nadal sceptycznie podchodzi do aktorki w tej roli. Niedawno wyszło na jaw, co dokładnie musiała zrobić Elżbieta Romanowska, by dostać posadę. 

Elżbieta Romanowska o pierwszych chwilach na planie „Nasz nowy dom”
03.08.2023 19:18 Romanowska nagle przerwała milczenie. Na ramówce Polsatu ujawniła, jak czuła się przejmując "Nasz nowy dom"

3 września gwiazdy Polsatu zebrały się na uroczystym wydarzeniu, podczas którego ogłoszono jesienną ramówkę stacji. Wśród programów, które będą czekały na widzów w nadchodzących miesiącach nie zabraknie także „Naszego nowego domu”, który jest stałym punktem programu od blisko dekady. Nadchodzące odcinki nie będą już jednak takie jak dawniej – w roli prowadzącej nie zobaczymy już bowiem Katarzyny Dowbor, a Elżbietę Romanowską.

Elżbieta Romanowska podczas ramówki Polsatu
03.08.2023 17:31 Osamotniona Elżbieta Romanowska na ściance podczas ramówki Polsatu. Ekipa "Nasz nowy dom" pozowała osobno

W czwartkowe popołudnie odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu. Jak co roku, na uroczystej gali zebrały się gwiazdy stacji, które zaprezentowały się w wyjątkowych kreacjach. Wśród nich znajdują się także osoby, które w nadchodzących tygodniach będą debiutować w swoich rolach. Jedną z nich jest Elżbieta Romanowska, która już wkrótce da się poznać widzom jako nowa prowadząca program „Nasz nowy dom”.

Elżbieta Romanowska
31.07.2023 16:17 Elżbieta Romanowska zalała się łzami. Ujawniła, co naprawdę dzieje się na planie "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska co prawda nie zadebiutowała jeszcze na ekranach telewizorów w roli prowadzącej programu “Nasz nowy dom”, ale w praktyce już musiała się w tej roli odnaleźć. Nagrania nowego sezonu trwają od jakiegoś czasu i jak się okazuje, wzbudziły ogromne emocje.

Ela Romanowska ujawniła, jak ekipa „Naszego nowego domu” była traktowana przez sąsiadów rodziny
30.07.2023 11:17 "Nasz nowy dom": Ela Romanowska remontowała dom. Była w szoku po tym, jak zachowali się sąsiedzi. Co się działo?

Ela Romanowska wraz z ekipą remontową nagrywa materiał do odcinków nowego sezonu programu „Nasz nowy dom”. Aktorka znana między innymi z „Barw szczęścia”, „Rancza” czy „Pierwszej miłości” została nową prowadzącą formatu, po zwolnieniu przez stację Katarzyny Dowbor. Praca na planie i pomoc kolejnym rodzinom wydają się jej jednak sprawiać wyjątkową frajdę.

Ela Romanowska ujawniła, jak reagują na nią uczestnicy "Nasz nowy dom"
25.07.2023 12:13 "Nasz nowy dom": Ela Romanowska ujawniła, jak reagują na nią rodziny. Otwierają drzwi i dzieje się TO

Ela Romanowska świetnie odnajduje się w roli nowej prowadzącej show “Nasz nowy dom”. Teraz aktorka ujawniła, co sprawia jej najwięcej radości podczas pracy na planie programu Polsatu. Zdradziła też, jak reagują na jej przyjście uczestnicy, których dom ulegnie gruntownej przemianie.

Ela Romanowska
16.07.2023 20:51 Ela Romanowska tak chłodzi się w upały. Pokazała się w TAKIEJ odsłonie, a fani nie kryją emocji

Ostatni czas jest dla Eli Romanowskiej bardzo intensywny. Aktorka pracuje przy kilku produkcjach i nie ogranicza się do prowadzenia programu “Nasz nowy dom”. Aby szybciej się przemieszczać pomiędzy swoimi pracami, prezenterka lata nawet samolotem. Ostatnio narzekała, że upały mocno dają się we znaki jej ekipie, a teraz zaprezentowała jak sobie z nimi radzi w wolnym czasie. Na planie ten sposób raczej by się nie sprawdził, ale prywatnie jest on świetny.

Ela Romanowska o znaczeniu chwili dla siebie
13.07.2023 20:43 Ela Romanowska musiała przerwać. Wydała ważny komunikat: "chwila dla siebie jest obowiązkowa"

Elżbieta Romanowska ma w ostatnim czasie ręce pełne roboty. Intensywnie pracuje nad nadchodzącym sezonem programu „Nasz nowy dom”, w którym zadebiutuje jako prowadząca. Będzie musiała zastąpić w tej roli Katarzynę Dowbor, która była twarzą formatu przez blisko dziesięć lat. Poza tym aktorka grywa także w teatrze, a także w serialu „Barwy szczęścia”. 

Ela Romanowska
12.07.2023 13:17 Ela Romanowska przejęła "Nasz nowy dom", teraz ma powód do narzekania. " Jakby wiadro wody na głowę wylali"

Prace nad nową edycją programu “Nasz nowy dom” trwają już od długiego czasu. Zbliżający się sezon, będzie pierwszym w historii, którego nie poprowadzi Katarzyna Dowbor. Jej miejsce zajęła Ela Romanowska, która zdaniem innych członków obsady radzi sobie w nowej roli naprawdę nieźle. Prezenterka znalazła jednak kilka powodów do narzekania, które przedstawiła swoim fanom. Praca na planie show Polsatu ma swoje mankamenty.

Elżbieta Romanowska
08.07.2023 21:46 „Nasz nowy dom”: Ela Romanowska przekazała emocjonujące wieści. Nie ma wątpliwości

Ela Romanowska ma co świętować. Wiele wskazuje na to, że nowa prowadząca program “Nasz Nowy Dom” ma na swoim koncie kolejny udany remont. Aktorka nie zeszła jeszcze z planu, jak zwróciła się do fanów show. W szampańskim humorze i z uśmiechem na ustach ogłosiła emocjonujące wieści.

Wiesław Nowobilski szczerze o Eli Romanowskiej, fot.  KAPIF
01.07.2023 09:11 Wiesław Nowobilski ujawnił, co dzieje się na planie „Nasz nowy dom”. Zdradził, jak zachowuje się Ela Romanowska

Elżbieta Romanowska właśnie zadebiutowała w roli prowadzącej show “Nasz nowy dom”. Wiele osób zastanawiało się, jak następczyni Katarzyny Dowbor poradzi sobie na nowym stanowisku. Teraz głos zabrał Wiesław Nowobilski, który wyjawił prawdę na temat współpracy z aktorką.

Elżbieta Romanowska
22.06.2023 08:16 Koniec nagrywania odcinka „Nasz nowy dom”. Romanowska nie spodziewała się takiego finału

Choć emisja nowych odcinków “Nasz Nowy Dom” odbędzie się dopiero jesienią, ekipa programu nie próżnuje. Wspólnie przeprowadzili już pierwsze remonty. Jeden z nich odbył się w Piasecznie, w domu niepełnosprawnego artysty.Gdy dobiegł końca, Elżbieta Romanowska została nietypowo pożegnana. Nie spodziewała się, że właśnie taki finał będzie miał jeden z pierwszych przeprowadzonych przez nią remontów. 

Elżbieta Romanowska
21.06.2023 21:55 Tak Elżbieta Romanowska potraktowała uczestnika "Nasz nowy dom". Pierwszy raz stało się coś takiego w programie

Przed miesiącem w mediach gruchnęła wiadomość o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska. Choć odcinki z jej udziałem zadebiutują na antenie Polsatu dopiero jesienią, nowa prowadząca ma już pierwsze remonty na koncie. Niedawno odwiedziła Piaseczno, gdzie odmieniła życie niepełnosprawnego artysty.

Elżbieta Romanowska
19.06.2023 15:46 Są przecieki z planu "Nasz nowy dom". Architekt Marta ujawniła, komu teraz pomagają, ciężkie zadanie przed ekipą Elżbiety Romanowskiej

Elżbieta Romanowska wróciła już z urlopu i znów w pocie czoła pracuje na planie programu “Nasz nowy dom”. Wiadomo, ze nagrania jednego z odcinków odbywają się w podwarszawskim Piasecznie. Jedna z lokalnych gazet dotarła do ekipy produkcyjnej.Remontowi zostanie poddany dom Pana Zbigniewa i jego syna. Ekipa ma na to 5 dni, a wszystkimi pracami dowodzi Wiesław Nowobilski, a za projekt odpowiedzialna jest architekt Marta Kołdej.

Relacja Eli Romanowskiej
19.06.2023 11:49 Elżbieta Romanowska nie ukrywa, co ją dzisiaj czeka na planie "Nasz nowy dom". O 6 rano zwróciła się do fanów

Elżbieta Romanowska w ostatnim czasie długo przebywała na urlopie w Stanach Zjednoczonych. Teraz wróciła do pracy po przerwie. Czeka ją bardzo intensywny dzień, czym podzieliła się z fanami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.Jako aktorka i prowadząca ma ręce pełne roboty. Często wygląda to tak, że jedzie od razu z jednej pracy do drugiej i tak też będzie tym razem. Z pewnością Elżbieta Romanowska na nudę narzekać nie może.

  • 1
  • 2