Rozrywka.Lelum.pl > Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer ujawnia kulisy odejścia z TVN-u
31.08.2023 13:38 Ujawnił kulisy odejścia Filipa Chajzera z TVN. Został wrobiony? Lepiej usiądźcie

W środę Filip Chajzer zaskoczył wszystkich niecodziennym ogłoszeniem na swoim profilu na Instagramie. Fani “Dzień dobry TVN” od dłuższego czasu zastanawiali się, czy zobaczą go jeszcze w roli prowadzącego. Teraz dziennikarz wyznał, że pożegnał się ze stacją. Kulisy odejścia naprawdę szokują!

Filip Chajzer
31.08.2023 07:27 To koniec. Filip Chajzer wezwany "na dywanik". Odchodzi z TVN

Filip Chajzer kończy swoją działalność na antenie TVN po 12 latach współpracy. Okazuje się, że prezenter został wezwany “na dywanik” z powodu pewnego incydentu, którym złamał zasady umowy. Ta informacja wstrząsnęła mediami, a także wiernymi fanami Chajzera. Więcej nie zobaczą go w swoim ulubionym, porannym programie TVN.

Filip Chajzer zakochał się "nie w dziewczynie".
01.07.2023 14:19 FIlip Chajzer wyznaje: "Zakochałem się. Nie w dziewczynie". W sieci wielkie poruszenie

Filip Chajzer w ostatnich tygodniach zmagał się z problemami zdrowotnymi, przez które zniknął z anteny “Dzień dobry TVN”. Zgrało się w to czasie z falą zwolnień w tym programie i pojawiło się wiele teorii i pytań, czy stacja pożegnała się także z prezenterem. Zaprzeczył on jednak tym pogłoskom, ale przyznał, że zakłada inny biznes. Niedawno w mediach społecznościowych zaprezentował fanom swoją nową miłość.

Filip Chajzer
05.06.2023 07:46 Filip Chajzer pobladł, gdy dostał paragon na wczasach. Zamówił tylko jedną rzecz, spojrzał na kwotę i go zamurowało

Wzrost inflacji staje się coraz bardziej odczuwalny i doskwiera Polakom. Ceny niektórych usług czy produktów potrafią nieźle zaskoczyć, o czym przekonał się przebywający w popularnym uzdrowisku Filip Chajzer. Cena zakupionego przez niego gofra powala na łopatki. Ciężko jest sobie wyobrazić, że teraz tyle trzeba będzie zapłacić za nasz ulubiony nadmorski deser. Już zaczynamy oszczędzać…

Filip Chajzer
17.05.2023 11:34 Filip Chajzer w ostatniej chwili trafił w ręce lekarzy. Nie zobaczymy go w "Dzień dobry TVN" szybko

Filip Chajzer ma dla swoich fanów przykre wieści. W najnowszym poście na swoich mediach społecznościowych oznajmił, że musi na jakiś czas zniknąć z programu “Dzień Dobry TVN”. Powodem jest jego stan zdrowia.Poinformował, że w ręce lekarzy trafił w ostatniej chwili!

Filip Chajzer
09.03.2023 08:03 Syn Filipa Chajzera skończyłby właśnie 18 lat. Dziennikarz ze łzami w oczach przekazał smutny komunikat

Filip Chajzer niedawno został publicznie oskarżony o przywłaszczenie sobie części pieniędzy ze zbiórki. Zanim sprawa została wyjaśniona, wylało się na niego sporo krytyki. Nie przejmuje się nią jednak i chce pomagać dalej.Właśnie wziął na siebie organizację kolejnej zrzutki. Tym razem zależy mu na uratowaniu 18-letniego chłopaka.

None
11.02.2023 21:31 Filip Chajzer z partnerką niewpuszczeni do samolotu. Przykry powód

W środę - 8 lutego Filip Chajzer nie stawił się się na konferencji prasowej programu “Dzień Dobry TVN”. Wszystko z powodu jego planowanej wycieczki do Stanów Zjednoczonych. Plan jednak spalił na panewce. Chajzer miał udać się do Miami. Niestety nie mógł zrealizować swojego planu. W życiu prezentera wiele się dzieje. Jakiś czas temu miał wypadek, w którym rozciął sobie nogę.

Filip Chajzer
23.02.2022 09:10 Niecodzienne sceny w „Dzień dobry TVN”. Nagle zaczęli się bić, Filip Chajzer porządnie oberwał

Podczas emisji programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN” doszło do walki na poduszki między zaproszonym gościem a prowadzącą, Małgorzatą Ohme. W pewnym momencie do starcia dołączył sam Filip Chajzer. Dzień dobry TVN to codzienny program poranny, który stawia na nogi miliony Polaków podczas wczesnych obowiązków. W śniadaniówce pojawiają się goście związani z show-biznesem, którzy rozmawiają z prowadzącymi o interesujących sprawach. Oprawa programu często urozmaicona jest występami muzycznymi oraz kulinarnymi popisami. Na antenie Dzień dobry TVN nie raz dochodziło do nieoczywistych sytuacji. Program emitowany jest w czasie rzeczywistym, dlatego prowadzący oraz produkcja muszą być przygotowani na nagłą improwizację. Podczas ostatniego odcinka popularnego programu doszło do walki na poduszki pomiędzy zaproszonym gościem a prowadzącymi, Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme.

dzien dobry tvn
28.03.2021 13:14 Policja wkroczyła do studia ,,Dzień Dobry TVN”. Chajzer w pośpiechu zapowiedział przerwę i wyszedł z funkcjonariuszkami

Podczas niedzielnego wydania porannego programu Dzień Dobry TVN nagle wkroczyła policja. Filip Chajzer i Małgorzata Ohme w pośpiechu zapowiedzieli reklamy i opuścili studio. Nagranie trafiło do sieci. Program Dzień Dobry TVN cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Para prowadzących – Małgorzata Ohme i Filip Chajzer pracują razem na planie od 2019 roku. Są jednym z najbardziej lubianych duetów. Podczas ostatniej emisji zostali zatrzymani przez policję.

Marzena Rogalska
12.03.2021 10:36 Marzena Rogalska zajmie miejsce Filipa Chajzera? Miałaby stworzyć duet ze znaną dziennikarką

Odkąd Marzena Rogalska opuściła szeregi Telewizji Polskiej nie milkną echa na temat jej angażu w innej stacji telewizyjnej. Według doniesień Pudelka popularna dziennikarka właśnie rozpoczęła rozmowy na temat objęcia posady prowadzącej program Dzień Dobry TVN. Miałaby zastąpić Filipa Chajzera, który nie cieszy się dobrą opinią u wielu telewidzów. Wszystko wskazuje na to, że Marzena Rogalska wróci na ekrany telewidzów, jednak tym razem w roli prezenterki śniadaniówki TVN-u. W programie szykują sie diametralne zmiany.

filip chajzer
02.08.2020 10:29 Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość

Filip Chajzer znów zaliczył wpadkę. Dziennikarz znany jest z tego, że mówi dokładnie to, co w danej chwili przyjdzie mu na myśl, nie bacząc, że pewne żarty i komentarze nie pasują do formuły danego programu i jego licznych widzów. Najnowsza gafa została wypowiedziana w śniadaniówce TVN, fani byli zażenowani.Filip Chajzer mimo licznych wpadek na antenie wciąż pozostaje jednym z najbardziej lubianych prowadzących Dzień dobry TVN. Jego chaotyczny i pełen energii sposób bycia sprawia, że widzowie, a także szefowie stacji wiele mu wybaczają. Tylko czy tym razem nie za bardzo przesadził?

Chajzer wydepilował jądra
30.03.2018 19:49 Chajzer wydepilował JĄDRA na żywo!

Filip Chajzer postanowił rozwijać swoje umiejętności showmana na YouTube. Założył kanał, na którym poddaje się różnym testom. Ostatnia publikacja prezentera wzbudziła niemałą sensację, ponieważ dał sobie wydepilować woskiem jadra, oczywiście wszystko przed kamerą. Jesteście ciekawi? Prezenter TVN jeszcze niedawno, również przed kamerami dał sobie zrobić botoks. Nie był zbytnio zadowolony z zabiegu. Tuż po o strzyknięciu swojego czoła uznał, że wygląda ” jakby dostał wpie*dol”. Pisaliśmy o tym tutaj.