Rozrywka.Lelum.pl > Fryzura

Fryzura

fryzura
25.03.2021 22:56 Lift bun – fryzura dająca efekt naturalnego liftingu. Dzięki niej będziesz wyglądała kilka lat młodziej

Fryzura, która odejmuje lat? Tak, to możliwe. W ostatnim czasie kobiety oszalały na punkcje lift bun – spięcia, które daje efekt naturalnego liftingu, poprzez odpowiednie związanie włosów gumką. W tej fryzurze każda kobieta będzie wyglądała zachwycająco. Kobiety marzą o tym, aby zachować młody wygląd na dłużej. Wiele z nas szuka sposobów na odmłodzenie swojego wyglądu, ale niewiele zdaje sobie sprawy, że jednym z nich może być odpowiednia fryzura. Lift bun zupełnie odmieni twoje oblicze.

kobieta
22.01.2021 23:14 Kobieta borykająca się z problemem cienkich włosów, całkowicie zmieniła swoją fryzurę, czego efekt był zadziwiający

Pewna kobieta postanowiła zwrócić się do salonu fryzjerskiego z problemem doboru odpowiedniej dla siebie fryzury. Z uwagi na bardzo cienkie włosy od dłuższego czasu chodziła z bobem, jednak ta fryzura nie utrzymywała odpowiedniej objętości i strasznie ją postarzała. Fryzjer doradził, by całkowicie zmieniła swój wizerunek, na co przystała. Efekt był zadziwiający. Cienkie włosy bardzo często potrafią sprawić problemy, a ich właścicielki wiedzą, że o dobraną i porządną fryzurę, jest bardzo trudno. Często warto jest zwrócić się z pomocą do specjalistów. Ta kobieta bez wątpienia nie żałowała swojej decyzji.

dziewczynka
02.02.2020 17:36 Włosy „niedające się uczesać”. Dziewczynka cierpi na rzadką chorobę

Włosy dziewczynki od zawsze zwracały uwagę wszystkich. Oprócz tego, że nie dawało ich się uczesać, wypadały w zawrotnym tempie. W pewnym momencie zaczęły też rosnąć ku górze! Stała się obiektem drwin i nieprzychylnych komentarzy ze strony społeczeństwa. Dopiero diagnoza lekarzy wyjawiła całą prawdę. Okazało się, że cierpi na rzadką chorobę. Inność w społeczeństwie niemalże od zawsze spotyka się z komentarzami i nieprzychylnymi opiniami. O ile dorośli ludzie są w stanie sobie z tym poradzić, tak dzieci wydają się w tej kwestii zupełnie bezradne. W przypadku tej dziewczynki każdy spacer czy wyjście do sklepu kończyło się dokładnie w taki sam sposób. Zdjęcia robione z ukrycia, dotykanie czy wyśmiewanie stało się codziennością. Jej życie przemieniło się w piekło.

fryzjer
26.01.2020 16:48 Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł

Siwe włosy, które zmuszona była nieustannie farbować, spędzały jej sen z powiek i były jej największym kompleksem. W obawie przed całkowitą utratą zmęczonych koloryzacją kosmyków zdecydowała się nosić chustkę, która je ukryje. Wiedziała jednak, że to nie jest wyjście z tej felernej sytuacji. Jak pozbyć się siwizny? Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł! Siwe włosy to zmartwienie, które dotyka nie tylko kobiety, ale również mężczyzn. Co ciekawe, wiek w tej kwestii nie gra żadnej roli. Co przyczynia się do powstawania siwizny? Stres, nadmiar obowiązków czy szybkie tempo życia tylko nieliczne powody, które pierwsze siwe kosmyki wywołać mogą jeszcze przed trzydziestką. Pewna przedstawicielka płci pięknej miała dość ciągłego farbowania swojej siwizny. Jej fryzjer zrobił coś niesamowitego!

płacz rozpacz
20.11.2019 12:59 Jej twarz spuchła tak, że nie dało się jej rozpoznać. Wszystko przez farbę do włosów

Farba do włosów sprawiła, że kobiety nie dało się rozpoznać. Nie miała pojęcia, dlaczego tak strasznie spuchła jej twarz. W końcu wylądowała na pogotowiu. Producent farby do włosów twierdzi, że reakcje alergiczne na ich produkt są niezwykle rzadkie. Jej wygląd dosłownie ścina z nóg. Wiele z nas pomija wszelkie ostrzeżenia na kosmetykach, często pomijając na przykład wykonanie zalecanego testu na reakcję alergiczną. Jednak, jak się okazuje, nawet jeśli postępujemy zgodnie z użyciem wszystkich zalecanych środków ostrożności, farba do włosów może nam spłatać nieprzyjemną niespodziankę. Nikomu nie życzymy czegoś takiego.

dziewczyna
17.11.2019 18:56 Macocha nie cierpiała włosów przybranej córki. Siłą zmusiła ją do zmiany fryzury i pokazała wyjątkowo smutne zdjęcie

Macocha nie potrafiła się pogodzić z tym, że córka jej męża czuje się pewnie ze swoim wyglądem. Kobieta nie znosiła pięknych, kręconych włosów dziewczynki. Któregoś dnia wbrew woli dziecka zmieniła jej fryzurę. Chociaż według taty małej podobał się pomysł zmiany, wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia, żeby zrozumieć, że wcale tak nie było. Dziewczynka zawsze była dumna ze swojego wyglądu. Chociaż były osoby, które krytykowały jej fryzurę, ona wiedziała, że jej nieposkromione loki są cudowne i może być z nich dumna. Fryzura zapewniała jej również wiele możliwości, by spróbować swoich sił w modelingu. Jej macocha postanowiła dopasować dziewczynkę do swojego widzimisię.

fryzjer
16.10.2019 15:45 Mężczyzna zaczął płakać, gdy zobaczył swoją żonę. Wróciła od fryzjera jako inna osoba

Mężczyzna nie mógł powstrzymać łez na widok swojej żony. Kobieta była zupełnie odmieniona, ciężko ją poznać po tej przemianie. A była tylko u fryzjera. Czasami zdarza nam się zapomnieć, jak bardzo nasza fryzura zmienia wygląd twarzy. To przecież tylko włosy, tylko długość, tylko kolor. Ich zmiana może sprawić, że rysy naszej twarzy wydadzą się kompletnie inne. Włosy, ich wygląd i długość mają bardzo istotne znaczenie w wielu kulturach. W Europie i Stanach długie włosy to wciąż symbol kobiecości dlatego wiele kobiet przywiązuje do nich dużą uwagę. Jednak coraz popularniejsze stają się krótkie, wyraziste fryzury, zazwyczaj łatwiejsze w pielęgnacji i stylizacji. Jednakże niejeden mężczyzna załamałby się, gdyby jego partnerka drastycznie zmieniła fryzurę.

Fryzura ślubna
17.08.2019 12:58 Gdy goście zobaczyli fryzurę panny młodej, wszyscy zaniemówili

Fryzury ślubne to temat, który wielu przyszłym pannom młodym spędza sen z powiek. I w zasadzie nie ma w tym nic dziwnego! Każda z nas chciałby w tym dniu wyglądać zniewalająco. Jednak bohaterka naszego artykułu zdecydowanie przesadziła… Gdy goście zobaczyli jej fryzurę w kościele zapadła grobowa cisza. Jak się okazuje czasami, dobrze postawić jest na klasykę! Lato jest tym okresem, kiedy sezon ślubny trwa w pełni. W momencie, gdy decyzja o idealnej sukni już zapadła, przed kobietami, które za chwilę staną na ślubnym kobiercu kolejny trudny wybór. Mowa oczywiście o idealnej fryzurze, która będzie prawdziwą wisienką na torcie. W tej kwestii pomysłowość panien młodych nie ma granic. A niektóre z nich są w stanie zrobić wszystko, aby w tym dniu jak najbardziej wyróżniać się z tłumu…