Rozrywka.Lelum.pl > Higiena Menstruacyjna

Higiena Menstruacyjna

25.07.2022 13:42 Podróże i wyjazdy z Your Kaya

Wakacje wciąż trwają, a wiele z nas wciąż czeka na swój upragniony urlop, który może wiązać się z podróżami, wyjazdami czy intensywnym zwiedzaniem. Co w przypadku, kiedy na ten długo wyczekiwany czas wypadnie nam okres? Funkcjonowanie przez te kilka dni może być w nowych okolicznościach problematyczne. Na pomoc przychodzi jednak Your Kaya, która oferuje naturalne produkty menstruacyjne – absolutne niezbędniki podczas wszystkich podróży. W ofercie znajdują się: ekologiczny kubeczek menstruacyjny, płyn do higieny intymnej, chusteczki nawilżające, a także olejek intymny, łagodzący otarcia i zaczerwienienia.

kobiety
27.03.2021 21:47 Wspaniała wiadomość dla tysięcy kobiet. Będą mogły skorzystać z darmowych artykułów higieny menstruacyjnej

W ponad 200 placówkach oświatowych, w bursach i przy basenach, miasto Kraków zamontuje różowe skrzyneczki. Kobiety znajdą w środku darmowe artykuły do higieny menstruacyjnej. Oprócz szkół, basenów, burs, czy domów kultury, w akcje zaangażowało się Muzeum Krakowa. Różowe skrzyneczki pojawią się również w jego oddziałach. Kobiety będą się czuły bardziej zaopiekowane niż wcześniej. To piękny gest ze strony miasta.