Rozrywka.Lelum.pl > Interia

Interia

lasy
23.04.2020 10:51 Lasy znów zostaną zamknięte? O wszystkim zdecydują najbliższe dwa, trzy dni

Lasy, które dopiero co zostały otwarte w ramach pierwszego etapu znoszenia obostrzeń związanych z COVID-19, znowu mogą zostać zamknięte. Jak informuje Instytut Badawczy Leśnictwa, kluczowe w spawie będą najbliższe doby. Jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie, leśnicy będą zmuszeni zakazać wstępu do lasów. 20 kwietnia, decyzją rządu, lasy ponownie zostały otwarte, aby każdy z nas mógł wybrać się do nich w celach rekreacyjnych. Tymczasem okazuje się, że wcale długo się tym nie nacieszymy. Jak dowiadujemy się z portalu Interia, leśnicy mogą ponownie zakazać wstępu do lasów, a o wszystkim zadecydują najbliższe dwa, trzy dni. Tym razem powód jest zupełnie inny.

X factor
03.03.2020 12:56 Stan Gienka Loski z X-Factor się nie polepsza. Przyjaciele błagają o pomoc

X-Factor to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych, podczas którego mieliśmy okazję oglądać Gienka Loskę. Uczestnik pierwszej edycji zachwycił widzów swoim talentem. Niestety, jego stan zdrowia się nie polepsza. Gienek Loska od 2018 roku zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, po tym jak dostał wylewu krwi do mózgu. W maju 2018 roku artysta wybrał się w odwiedziny do swojej matki, która obecnie mieszka na Białorusi. Niestety dzień przed powrotem do Polski artysta dostał wylewu krwi do mózgu.

nowotwór
03.02.2020 19:48 Nie żyje legenda muzyki. Odszedł po walce z nowotworem, miał 71 lat

Nowotwór zabrał światu kolejnego cenionego człowieka. Walkę z chorobą przegrał znany muzyk, rockowy gitarzysta, którzy działał artystycznie głównie w latach 70. i 80. Mężczyzna był rozpoznawany na całym świecie i współpracował z największymi gwiazdami swoich czasów. Będzie gorzko opłakiwany. To ogromna strata dla świata muzyki rockowej. Zmarła jej gwiazda, która w przed laty ściśle współpracowała z najważniejszymi i najbardziej rozpoznawalnymi muzykami i grupami muzycznymi w Stanach Zjednoczonych. Jego życie zakończył nowotwór.