Rozrywka.Lelum.pl > Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński chciał ominąć kolejkę do głosowania?, fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News
16.10.2023 22:43 Jarosław Kaczyński chciał ominąć kolejkę do głosowania. TAKIEJ reakcji ludzi nikt się nie spodziewał. "Pokazali mu..."

15 października Polacy tłumnie ruszyli do urn, by zagłosować na wybranego kandydata. Swoje głosy oddali nie tylko zwykli obywatele, ale również gwiazdy, celebryci i politycy. Także Jarosław Kaczyński udał się lokalu wyborczego.

Jarosław Kaczyński
15.10.2023 23:35 Nie wszyscy zwrócili uwagę, co powiedział na sam koniec. Zdumiewające słowa Jarosława Kaczyńskiego

Wstępne wyniki wyborów parlamentarnych 2023, które zostały ogłoszone 15 października po zamknięciu lokali wyborczych, okazały się wielkim zaskoczeniem. Nie tylko ze względu na liczbę mandatów do sejmu, jakie otrzymały poszczególne partie, ale również rekordową frekwencję. Przemówienia liderów Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej zelektryzowały opinię publiczną. Nie wszyscy jednak zwrócili uwagę, co na sam koniec powiedział Jarosław Kaczyński!

Jarosław Kaczyński
15.10.2023 22:14 Jarosław Kaczyński usłyszał wyniki i tymi słowami zwrócił się do Polaków. Morawiecki nie mógł się opanować

15 października o godzinie 21 lokale wyborcze zostały zamknięte. Chwilę później do wiadomości publicznej zostały podane wstępne wyniki wyborów parlamentarnych 2023. Jak zareagował na nie prezes partii Prawo i Sprawiedliwość, Jarosław Kaczyński?

Krzysztof Skiba ostro o polskim rządzie
31.08.2023 12:49 Krzysztof Skiba nie wytrzymał, zdradził, czego dowiedział się o polskim rządzie! Polacy się wściekną

Krzysztof Skiba już niejednokrotnie zaskoczył nas swoimi odważnymi opiniami na temat polityki, czy spraw społecznych, którymi dzieli się na swoim profilu na Instagramie. Wygląda na to, że nawet ślub nie ostudził jego bojowego nastawienia. Tym razem piosenkarz zwrócił się bezpośrednio do polskiego rządu.

TVP
09.11.2022 03:00 TVP pokazuje spot z Dorotą Wellman „potwierdzając” słowa Kaczyńskiego. Widzowie wiadomości przecierali oczy ze zdumienia

Telewizja Polska zaskoczyła telewidzów. W wieczornym wydaniu programu „Wiadomości” mogliśmy zobaczyć specjalny materiał, poświęcony sobotniej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości, w których nawiązał do młodych kobiet spożywających alkohol oraz wpływu tego na liczbę urodzeń w Polsce, wywołały prawdziwą burzę w sieci. Podejście polityka nie spodobało się sporej części internautów oraz wielu polskim gwiazdom, takim jak Agnieszka Woźniak-Starak, które postanowiły zabrać głos w sprawie. Teraz swoje stanowisko przedstawiła sama stacja TVP.

Jarosław Kaczyński
25.12.2021 16:56 Jak naprawdę nazywa się Jarosław Kaczyński? Niewiele osób wie o jego drugim imieniu

Jarosław Kaczyński jest jednym z tych polityków, których działania prasa śledzi bardzo uważnie. O jego życiu wiemy bardzo wiele – okazuje się jednak, że mało kto zdaje sobie sprawę, że Jarosław Kaczyński ma drugie imię. Kaczyński urodził się, jako jeden z dwójki słynnych bliźniaków, 18 czerwca 1949. Znamy historię jego rodziny i dzieciństwa oraz coraz prężniej rozwijającej się drogi do władzy. Wciąż jednak wiele faktów pozostaje nieznanych.

Jarosław Kaczyński
23.12.2021 19:38 Nagły apel Jarosława Kaczyńskiego. Nagranie błyskawicznie obiegło sieć, chodzi o Święta

W związku ze zbliżającymi się świętami słowa do Polaków postanowił skierować prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Partia opublikowała komunikat wicepremiera w mediach społecznościowych.

Czy Jarosław Kaczyński odejdzie z rządu?
21.12.2021 19:05 Ważne wieści o Jarosławie Kaczyńskim. Nagły zwrot, poznaliśmy najbliższą przyszłość polityka

Czy Jarosław Kaczyński odejdzie z rządu? To pytanie zadaje sobie wiele osób od października – wtedy to prezes PiS ogłosił, że z początkiem 2022 roku opuści pełnione obecnie stanowiska i zajmie się pracą w partii. Jakie plany ma obecnie? Kaczyński jesienią tego roku udzielił wywiadu w RMF FM. Zaznaczył wtedy, że w 2022 roku zrzeknie się funkcji wicepremiera i szefa Komitetu Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa, a zajmie obowiązkami w swojej partii. Czy rzeczywiście to nastąpi?

Jarosław Kaczyński
16.12.2021 14:45 Uroczystość otwarcia obwodnicy Janowa Lubelskiego. Pojawił się Jarosław Kaczyński

Uroczystość otwarcia obwodnicy Janowa Lubelskiego oraz nadania nazwy drodze ekspresowej S19. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Jarosława Kaczyńskiego. Jarosław Kaczyński pojawił się na otwarciu nowego odcinka drogi ekspresowej i obwodnicy Janowa Lubelskiego.

Jarosław Kaczyński
21.11.2021 12:49 Były szofer Kaczyńskiego opowiedział o pracy u prezesa PiS

Po zatrzymaniu prawa jazdy część komentujących zasugerowała Donaldowi Tuskowi skorzystanie z usług szofera – wzorem Jarosława Kaczyńskiego, który od początku kariery politycznej korzysta z podobnego rozwiązania. Niewielu wie jednak, że Tadeusz Kopczyński – bo tak brzmiało imię i nazwisko kierowcy prezesa – opowiedział przed laty o szczegółach pracy z nim. Wywiad stał się częścią książki „Kaczyński – cała prawda”, wydanej przez Ringier Axel Springer.

jarosław kaczyński
10.11.2021 22:29 Jarosław Kaczyński na Placu Józefa Piłsudskiego

W Warszawie trwa uroczysty Capstrzyk Niepodległości, w przed dzień Narodowego Święta Niepodległości. Wzięli w nim udział między innymi minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak i Jarosław Kaczyński. Wygląd szefa PIS może budzić niepokój. Kaczyński wyraźnie utyka i jest blady. Wczoraj na specjalnym posiedzeniu sejmu, zwołanym z powodu zaogniającej się sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, prezes Prawa i Sprawiedliwości – a jednocześnie Przewodniczący Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych – był nieobecny.

Jarosław Kaczyński
10.11.2021 13:55 Jarosław Kaczyński zachorował

Od zadziwiających słów rozpoczęło się wystąpienie Mateusza Morawieckiego podczas nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu, zwołanego w związku z napiętą sytuacją na granicy polsko-białoruskiej. W pierwszej kolejności premier odniósł się bowiem do nieobecności Jarosława Kaczyńskiego – lidera partii rządzącej, wciąż sprawującego też funkcję wicepremiera do spraw bezpieczeństwa.

Jarosław Kaczyński
01.11.2021 22:49 W głowie się nie mieści, co zrobił Jarosław Kaczyński. Wszystko rzut beretem od cmentarza

1 listopada Jarosław Kaczyński – podobnie jak miliony Polaków – wybrał się na groby najbliższych. Tym razem jednak nekropolia na warszawskich Powązkach nie została otwarta tylko dla niego (jak miało to miejsce przed rokiem) – na cmentarnych alejkach prezesowi towarzyszyły bowiem dziesiątki warszawiaków.

Jarosław Kaczyński
01.11.2021 08:55 Happening Lotnej Brygady Opozycji pod domem Kaczyńskiego

Lotna Brygada Opozycji często urządza w Warszawie antyrządowe, dowcipne happeningi. Tym razem, z okazji Halloween, ich celem okazał się Jarosław Kaczyński i jego dom na Żoliborzu! Interweniowała policja. LBO, przebrana za duchy i Śmierć, przyszła na ulicę Mickiewicza i zamiast prosić prezesa PIS o cukierki, sprawiła mu psikus. Grupa przyszła przebrana za duchy, śpiewając piosenkę, i zostawiła Kaczyńskiemu „prezent” na płocie domu.

Jarosław Kaczyński
31.10.2021 23:00 Kaczyński mógłby być już po ślubie. Jego mama miała dla niego kandydatkę: „Jarek ją nawet bardzo lubił”

Życie uczuciowe prezesa PiS to temat, którego z uporem maniaka unikają jego współpracownicy. Powszechnie wiadomo jednak, że przewodniczący komitetu do spraw bezpieczeństwa jest kawalerem. Według relacji partyjnych działaczy powodem takiego stanu rzeczy jest poświęcenie polityce. Okazuje się jednak, że przed laty w życiu Jarosława Kaczyńskiego pojawiła się kobieta. Wbrew pozorom nie była to jednak jego matka – Jadwiga.

Jarosław Kaczyński
31.10.2021 09:58 Jarosław Kaczyński osobiście posprzątał grób mamy

Jarosław Kaczyński wykazał się dużym rozsądkiem. Postanowił odwiedzić groby bliskich, zanim na cmentarzach zaroi się od tłumów – za sprzątanie grobów wziął się już wczoraj, 30 października. Na dodatek zajął się tym własnoręcznie! Cała Polska wie, jak bardzo upamiętnianie śmierci bliskich jest ważne dla Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PIS dba o to nie tylko na miesięcznicach – tym razem bez towarzystwa tłumów postanowił zadbać o groby najbliższych.

Jarosław Kaczyński
25.10.2021 15:04 Jarosław Kaczyński i Mariusz Błaszczak przedstawią założenia nowej ustawy o obronie ojczyzny

Wicepremier Jarosław Kaczyński, oraz minister obrony Narodowej Mariusz Błaszczak przedstawią założenia nowej ustawy o obronie ojczyzny – poinformował resort obrony.

Jarosław Kaczyński
21.10.2021 15:54 Sprawdzili ceny w sklepiku przy domu Kaczyńskiego. Chwilę później na jaw wyszły druzgocące fakty

Przed dekadą Jarosław Kaczyński w świetle fleszy dokonał zakupów w jednym z osiedlowych sklepów, położonych nieopodal jego żoliborskiego domu. Wizyta ta miała udowodnić, jak wysokie ceny funduje Polakom rządząca ówcześnie koalicja PO-PSL. Obecny stan rzeczy postanowili sprawdzić dziennikarze „Faktu”, odwiedzając jeden ze sklepów w pobliżu miejsca zamieszkania prezesa PiS.

beata kozidrak: brat
20.10.2021 21:00 Przed domem Jarosława Kaczyńskiego wprowadzono zmiany. Mieszkańcy komentują

Trwają prace pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Ostatnio na ulicy Mickiewicza na warszawskim Żoliborzu zauważono szereg słupków, które znajdują się dokładnie na środku drogi. Mieszkańcy narzekają na związane z tym utrudnienia. Sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego są oburzeni ustawionym przed domem prezesa PiS rzędem słupków, ograniczającym ruch drogowy.

Jarosław Kaczyński
16.10.2021 16:31 Emerytura Kaczyńskiego. Poznaliśmy kwotę

Jarosław Kaczyński od 2016 roku jest na emeryturze, jednak w dalszym ciągu pozostaje aktywny zawodowo. Wszystko to przekłada się na to, że już wkrótce będzie mógł wystąpić do ZUS-u o doliczenie do niej odprowadzonych składek. Już teraz co miesiąc inkasuje bardzo dużą sumę pieniędzy, a niedługo może wzrosnąć jeszcze bardziej. Roczna pensja prezesa PiS przyprawia o zawrót głowy, a jeśli doliczyć do tego emeryturę, to można śmiało nazwać go bardzo bogatym człowiekiem. Niejeden ciężko pracujący całe życie emeryt może mu pozazdrościć.

BENEDYKT XVI
13.10.2021 17:44 Jarosław Kaczyński zapowiedział odejście z rządu

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński zapowiedział, że od przyszłego roku nie będzie zasiadać w rządzie. „Super Express” dotarł do wiadomości, które przekazał PAP jeden z polityków PiS. Decyzja o podjęciu takiego kroku ma być spowodowana koniecznością większej kontroli nad partią. Jarosław Kaczyński piastuje stanowisko wicepremiera od 6 października 2020 roku. Jest odpowiedzialny za wykonywanie zadań przewodniczącego Komitetu Rady Ministrów ds. Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych. Wiele wskazuje na to, że to ostatki jego pracy w rządzie.

Jarosław Kaczyński
09.10.2021 17:11 Jarosław Kaczyński podczas konwencji: ”Sam diabeł nas nie zatrzyma”

Dzisiaj (9 października) w Przysusze zaczęła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Przedstawiono na niej nowy program, przygotowany dla polskich rolników. Jarosław Kaczyński wygłosił na nim bardzo osobliwą przemowę. Prezes PiS ogłosił podczas przemówienia, że jego partia chce być reprezentantem polskiej wsi i ma wobec niej wielki plan.

Jarosław Kaczyński
07.10.2021 19:30 Kaczyński nie wytrzymał. Właśnie podczas konferencji na żywo przerwał milczenie ws. sytuacji na granicy

Wicepremier ds. bezpieczeństwa i prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński pojawił się na konferencji prasowej w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w Białymstoku. Sprawa dotyczy sytuacji, jaka ma miejsce na granicy polsko-białoruskiej. W mocnych słowach wypowiedział się na ten temat. Temat granicy polsko-białoruskiej robi się coraz bardziej napięty, a prezes PiS nie owija w bawełnę. Ma w tej sprawie jasne stanowisko, co przedstawił na właśnie trwającej konferencji prasowej.

Jarosław Kaczyński
14.09.2021 23:32 Hobby Kaczyńskiego: poznaliśmy mało znane fakty

Jarosław Kaczyński spotkał się z wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Ryszardem Czerneckim. Panowie rozmawiali m.in. o ćwierćfinale mistrzostw Europy w siatkówce, w którym Polacy podejmą Rosjan. Prezes PiS jest wielkim fanem tego sportu. Jarosław Kaczyński niejednokrotnie podkreślał, że kibicuje biało-czerwonym a siatkówka to jeden z jego ulubionych dyscyplin sportowych.

Jarosław Kaczyński
14.09.2021 15:28 Niebywałe wieści. Jarosław Kaczyński będzie wniebowzięty? Jedna informacja może teraz zmienić wszystko

Jarosław Kaczyński ma powód do radości. Po tym, jak z koalicji Zjednoczonej Prawicy odeszli posłowie Jarosława Gowina, przewaga partii PIS w sejmie zmalała. Teraz jednak na horyzoncie jest całkiem nowe ugrupowanie, na którego czele właśnie stanął Adam Bielan. Kaczyński nie ma ostatnio spokoju. Prawo i Sprawiedliwość zaczęło tracić w sondażach, trwa kryzys na polsko-białoruskiej granicy, a w sondażach prasowych respondenci domagają się jego ustąpienia z funkcji wicepremiera (więcej TUTAJ). Na dodatek Prawo i Sprawiedliwość straciło sprzymierzeńców w postaci posłów Porozumienia, kiedy Mateusz Morawiecki zdymisjonował ich lidera Jarosława Gowina z rządowych funkcji. Po tym Gowin nie żałował gorzkich słów wobec lidera PIS (więcej TUTAJ). Wygląda na to, że szczęście znowu uśmiechnęło się do wiceprezesa Rady Ministrów, a większość sejmowa jego partii nie zostanie zaburzona. Wszystko za sprawą Partii Republikańskiej.

Jarosław Kaczyński
13.09.2021 14:11 Przykre problemy Kaczyńskiego. Będzie musiał ustąpić?

Bardzo złe wiadomości dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński kiepsko wypadł w sondażu Rzeczpospolitej. Większość respondentów jest za tym, by ustąpił z funkcji wicepremiera. Czy polityk posłucha głosu wyborców? Kilka dni temu pisaliśmy TUTAJ o wynikach badań, z których wynikało, że Kaczyński jest politykiem, o którym najczęściej mówi się w polskim internecie. To jego nazwisko było najczęściej przywoływane na Twitterze ze wszystkich polskich polityków. Z sondażu dziennika Rzeczpospolita wynika jednak jasno, że nie zawsze „dużo” oznacza „dobrze”. Gazeta opublikowała wyniki sondy, które są bardzo złą wróżbą dla popularności szefa PIS.

Jarosław Kaczyński
11.09.2021 18:44 Jarosław Kaczyński rozzłościł się. Interweniowała policja

Mimo że – zgodnie z zapowiedziami prezesa obecnie rządzącej partii – 96. miesięcznica smoleńska (cykliczne wydarzenie, upamiętniające ofiary katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku) miała być ostatnią, wczoraj zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego zebrali się po raz 137. Jak zwykle, nie zabrakło również najważniejszych osób w państwie. Na Placu Piłsudskiego, gdzie znajduje się tak zwany pomnik smoleński pojawili się również członkowie Lotnej Brygady Opozycji. W pewnym momencie do akcji wkroczyły służby.

Jarosław Kaczyński
11.09.2021 11:45 Nagłe wieści o Jarosławie Kaczyńskim, ma ogromny powód do radości. Doniesienia nie pozostawiają wątpliwości

Jarosław Kaczyński nie ma konta w żadnym z mediów społecznościowych, nie udziela się w Internecie, a mimo to, zgodnie z obliczeniami Instytutu Przywództwa, jest politykiem, o którym mówi się w Internecie najczęściej. Instytut Przywództwa to firma skupiająca specjalistów, chcących wspierać liderów różnych organizacji i przywódców. Prowadzi też badania nad dynamiką rozwoju przywództwa w Polsce i na świecie.