Jeansy

21.12.2021 16:46 Najmodniejsze jeansy damskie do 99 zł. Te modele możesz nosić na różne sposoby!

Chociaż trendy w modzie damskiej zmieniają się z prędkością światła, są rzeczy, które nigdy nie tracą na popularności. Jeansy damskie, bo o nich mowa, to podstawa stylu większości z nas. Szukasz nowej pary równie ponadczasowej, jak klasyczne Levisy 501? Odkryj modele do 99 zł, które świetnie sprawdzą się w wielu różnych stylizacjach!

jeansy
09.01.2021 13:04 Do czego służy mała kieszonka w jeansach? Wszyscy byli w błędzie, prawda odbiera mowę

Mała kieszonka w spodniach wzbudza wiele wątpliwości. Na jaki mały przedmiot została stworzona? Dlaczego każda para jeansów ma tę kieszonkę, mimo że w zasadzie jej się nie używa? Okazuje się, że jest to pozostałość po dawnym zastosowaniu. Bowiem prekursorzy jeansów chowali do tej drobnej kieszeni… zegarek. Z tego artykułu dowiesz się: Dlaczego jeansy mają małą, dodatkową kieszonkę Czy dziś używamy kieszonki Jaka jest historia jeansów Mała kieszeń w spodniach miała kiedyś bardzo ważne przeznaczenie. Dziś zegarki nosimy na bransoletach, które zakładamy na nadgarstki. Kiedyś drobne tarcze zegarka noszono na łańcuszku i wkładano do kieszeni kamizelki, kurtki bądź spodni. Dlaczego więc wciąż szyje się spodnie według tego wzoru, skoro czasy się zmieniły i w zasadzie dodatkowej kieszonki nie potrzebujemy?

spodnie
27.12.2019 22:07 W PRL wszyscy chcieli mieć jeansy, była w nich mała kieszonka. Do dziś tylko niewielu zna jej prawdziwe zastosowanie

Spodnie skrywają niejedną tajemnicę! W PRL-u wszyscy marzyli o jeansach, jednak do dziś niewielu wie, po co właściwie jest w nich ta maleńka kieszonka. Do czego służy? Zapewne każdy z nas posiada w szafie spodnie ze specjalną, malutką kieszonką. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, do czego służy ten element, my znamy odpowiedź na wasze pytanie. Trzeba przyznać, że wiele osób nie ma o tym pojęcia!

jeansy
06.06.2018 13:22 Zastanawialiście się, po co jest ta mała kieszonka w jeansach? My wiemy!

Jeansy są modelem spodni, które cieszą się ogromną popularnością. Kobiety kochają je za to, że potrafią podkreślić każdą figurę, a do tego pasują dosłownie do wszystkiego. Zagadką od wielu lat jest mała kieszonka znajdująca się z przodu spodni. Wiecie, do czego służy? Choć jeansy od wielu lat są najczęściej wybieranym modelem spodni, to kiedyś były noszone jedynie przez klasę robotniczą. Dziś kobiety chętnie noszą ten uniwersalny model dosłownie do wszystkiego, a kiedyś cieszyły się zainteresowaniem tylko pośród mężczyzn pracujących fizycznie. Właśnie wtedy jeansy produkowane były z myślą o ich potrzebach, a ich kroje ewoluowały i większość zastosowań pozostała do dziś. Tak stało się w przypadku małej kieszonki.