Rozrywka.Lelum.pl > Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska
13.09.2023 19:49 Jolanta Kwaśniewska zalała się łzami. Przekazała o córce niespodziewany komunikat

Jolanta Kwaśniewska doczekała się tylko jednego dziecka. W niedawnym wywiadzie wprost przyznała, że ta doprowadziła ją do płaczu. Mało tego, palce we wszystkim maczał także jej zięć, Kuba Badach. Dlaczego była pierwsza dama zalała się łzami?

Jolanta Kwaśniewska
03.06.2023 16:12 Wielka radość w domu Jolanty Kwaśniewskiej. Komentarze napływają z całej Polski, dzisiaj w ich rodzinie święto

Jolanta Kwaśniewska to niezwykła persona, którą na stałe wpisała się w polską historię. Pełniła funkcję Pierwszej Damy u boku Aleksandra Kwaśniewskiego w latach 1995–2005, ale dla Polaków była kimś znacznie więcej. Wyszła naprzeciw obywatelom, odpowiadając na ich potrzeby. Jej działalność dobroczynna trwa do dziś, choć już dawno odeszła od polityki.Sylwetkę żony byłego prezydenta kojarzą wszyscy, zarówno starsze jak i młodsze pokolenia. Dla Polaków wciąż jest autorytetem, wzorem do naśladowania, a także ikoną stylu! Dzisiaj w domu Jolanty Kwaśniewskiej wielkie święto.

gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska
11.02.2022 13:03 Gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska z mężem? Prawda wyszła na jaw

Była para prezydencka dokonała zaskakującego wyboru nieruchomości. Zarówno apartament, jak i bajkowy dom na Mazurach robią wrażenie. Wiemy, gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska z mężem. Aleksander Kwaśniewski sprawował urząd prezydenta w latach 1995-2005. W tym czasie Polska przeszła przez wiele ważnych przemian — jedną z nich było wejście do Unii Europejskiej. Była para prezydencka dorobiła się aż dwóch nieruchomości. O dziwo, żadną z nich nie jest słynna „Willa Kwaśniewskich” w Kazimierzu. Niektórzy mogą być zaskoczeni tym, gdzie na co dzień mieszka Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem. Postawili na… apartament w bloku.

Jolanta Kwaśniewska
21.01.2022 16:57 Niepojęte, gdzie i w jakich warunkach mieszka Jolanta Kwaśniewska. Przecież była pierwszą damą

Mimo że Jolanta Kwaśniewska przestała pełnić funkcję pierwszej damy w 2005 roku, do dziś uznawana jest za najlepszą prezydentową w historii. Niewielu wie jednak, gdzie dziś, 16 lat po opuszczeniu Pałacu Prezydenckiego, mieszka małżeństwo Kwaśniewskich.

Agata Duda
15.01.2022 09:07 Cios dla Agaty Dudy? Internauci nie mieli wątpliwości głosując w ankiecie

Agata Duda bywa przez wielu nazywana „milczącą pierwszą damą” – od początku pierwszej kadencji swojego męża nie komentuje bowiem bieżących wydarzeń, ograniczając się głównie do pomniejszych aktywności. Nie dziwi więc, że w ankiecie – przygotowanej przez jeden z tabloidów – oceniona została niezwykle krytycznie.

Jolanta Kwaśniewska
23.10.2021 17:32 Jolanta Kwaśniewska apeluje przed placówką Straży Granicznej: „Musimy powiedzieć, że sprzeciwiamy się tej władzy”

Przed budynkiem Straży Granicznej w Michałowie odbył się protest, w którym wzięły udział aż trzy byłe prezydentowe: Jolanta Kwaśniewska, Anna Komorowska i Danuta Wałęsa. Wsparły protest o nazwie „Matki na granicę”. Wszyscy zamilkli, kiedy przemawiała Jolanta Kwaśniewska. Jej przemówienie chwyta za serce: – Musimy dać wyraz naszemu człowieczeństwu. Musimy powiedzieć, że sprzeciwiamy się tej władzy, która nie widzi ludzi, w osobach, które szukają dla siebie i bliskich lepszego życia. Danuta Wałęsa z powodu choroby nie mogła pojawić się w Michałowie osobiście, ale wsparła protest, a Kwaśniewska oraz Komorowska przeczytały ich wspólny apel.

Kwaśniewscy
04.04.2021 19:28 Święta w rodzinie Kwaśniewskich. Córka odwiedziła ich w Szwajcarii

Kwaśniewscy mimo obecnych okoliczności mają wielki powód do radości. W rozmowie z Faktem para – która obecnie przebywa w Szwajcarii – wyznała, że święta uda im się spędzić z córką i jej mężem. – Córka z mężem są już z nami od jakiegoś czasu, do wielkanocnego stołu zasiądziemy z nimi oraz z moją siostrą – zdradził Aleksander Kwaśniewski. Święta wielkanocne 2021 wyglądają podobnie do tych ubiegłorocznych. Pandemia koronawirusa niestety nie pozwoliła kolejny raz spotkać się w większym gronie polskim rodzinom. Niektórym jednak udało się zorganizować bezpieczne spotkanie z najbliższymi, wśród takich osób znajdują się szczęśliwi państwo Kwaśniewscy.

Kwaśniewscy
22.03.2021 10:28 Nowe informacje o stanie zdrowia Kwaśniewskich. „On jest naprawdę groźny”

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy poinformowali jakiś czas temu, że zmagają się z koronawirusem. Stan zdrowia byłej pary prezydenckiej nie napawał optymizmem i oboje wymagali hospitalizacji. Tymczasem były prezydent zdradził w rozmowie z Super Expressem, że wygrali walkę z COVID-19, jednak przestrzega przed jego konsekwencjami – On jest naprawdę groźny – powiedział Kwaśniewski. Kwaśniewscy wygrali walkę z koronawirusem, jednak w dalszym ciągu, podobnie jak każdy obywatel muszą przestrzegać reżimu sanitarnego i uważać na siebie. Przy okazji ostrzegają przed nim wszystkich ludzi.

aleksander kwaśniewski
18.02.2021 09:34 Jolanta i Aleksander Kwaśniewski czują się lepiej. Były prezydent udzielił wywiadu

Od kilkunastu dni para zmaga się z chorobą. Pierwsze informacje o ich zakażeniu pojawiły się 9 lutego. Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska przekazali najnowsze wieści dotyczące ich choroby. Były prezydent udzielił krótkiego wywiadu „Super Expressowi” i opowiedział o tym, jak para przeżywa koronawirusa. Jest już lepiej?

Jolanta Kwaśniewska
11.02.2021 18:34 Jolanta Kwasniewska zdeklasowała konkurencję. Polacy wciąż darzą ją wielką sympatią

Cudowne wiadomości płyną dla byłej pierwszej damy z portalu se.pl. Z rankingu przeprowadzonego przez Super Express wynika, że to właśnie Jolanta Kwaśniewska cieszy się największą sympatią wśród Polaków. Danuta Wałęsa i Anna Komorowska wypadły znaczniej słabiej. Na żonę Aleksandra Kwaśniewskiego wskazało 89 proc. biorących udział w ankiecie. To wynik godny pozazdroszczenia – czytamy. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Jolanta Kwaśniewska cieszy się ogólną sympatią Polaków, jednak teraz zostało to tylko potwierdzone. Kiedy była pierwsza dama dowie się o wynikach sondy Super Expressu bez wątpienia będzie bardzo zadowolona.

Pierwsza dama
03.12.2020 08:10 Którą pierwszą damę uważasz za najlepszą?

Pierwsza dama jest tytułem dzierżonym przez małżonkę panującego obecnie prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Na ten moment ten zaszczyt przypada Agacie Dudzie. Wcześniej w tej roli mogliśmy oglądać m.in. Annę Komorowską, Marię Kaczyńską, czy Jolantę Kwaśniewską. Która z nich twoim zdaniem spisywała się na tym stanowisku najlepiej? Pierwsza dama jest jedną z najbardziej rozchwytywanych osób w Polsce. Dziennikarze oraz paparazzi towarzyszą wizytom prezydentów i swoich małżonek na wszelkich wydarzeniach, gdzie dokładnie śledzą ruchy pierwszych dam. Jak sądzicie, która z nich prezentowała się dotychczas najlepiej?

Aleksander Kwaśniewski
10.08.2020 13:47 Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy przyłapani. Nikt nie może uwierzyć

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta zostali przyłapani. Fani nie mogą uwierzyć, była para prezydencka od lat pilnuje swojej prywatności i naprawdę mało wiadomo, o ich życiu prywatnym, a tu taka niespodzianka. Ciężko uwierzyć, gdzie ich przyłapano.Były prezydent wraz z żoną zostali przyłapani. Zrobiono im zdjęcia i wyjawiono szczegóły, o których większość nie miała pojęcia, o życiu prywatnym pary niewiele wiadomo. Od lat chronią swoją prywatność.

Andrzej Duda
16.06.2020 11:30 Która Polka nadawałaby się do roli Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej? Dajcie znać

Dokładnie 2 lata temu Polki świętowały 100 rocznicę uzyskania prawy wyborczych. Z upływem lat stałyśmy się coraz bardziej świadome i zaangażowane w życie polityczne naszego kraju, jednak nie zmieniło się jedno – na czele państwa, jak dotąd nie stanęła żadna kobieta. Dlaczego? Czy faktycznie żadna wybitna Polka nie nadawała się na ten urząd? A może znacie jakąś idealną kandydatkę?Niedługo czekają nas wybory prezydenckie, a wśród kandydatów znów nie ma żadnej kobiety. Kandydatką PO była Małgorzata Kidawa-Błońska, którą zastąpił Rafał Trzaskowski, czy ta decyzja była słuszna, a może zupełnie inna Polka waszym zdaniem powinna wystartować o fotel prezydenta? Wielu Polaków uważa, że Jolanta Kwaśniewska nadałaby się idealnie, a jakie jest wasze zdanie?

Jolanta Kwaśniewska
14.11.2019 16:38 Jolanta Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie. „Byłam matką samotnie wychowującą dziecko”

Jolanta Kwaśniewska to uwielbiana przez Polaków Pierwsza Dama. Po latach od końca prezydentury męża zdobyła się na szczere wyznanie. Zdradziła, jak wyglądało jej życie, gdy Ola była jeszcze małą dziewczynką. Byłam matką samotnie wychowującą dziecko – wyznała. Życie Jolanty Kwaśniewskiej wbrew pozorom nie zawsze było kolorowe. Obowiązki Pierwszej Damy musiała dzielić z wychowywaniem dziecka – w dodatku, jak się okazuje, zupełnie samotnie. Jej mąż był zbyt zajęty obowiązkami głowy państwa, Jolanta Kwaśniewska musiała więc sobie poradzić sama.