Rozrywka.Lelum.pl > Kabaret

Kabaret

Zenon Laskowik
06.11.2023 21:38 Zenon Laskowik właśnie przekazał smutną informacje o wybitnym polskim artyście. Masowo płyną wyrazy wsparcia

Zenon Laskowik to legendarna postać w historii polskiej satyry. Artysta współtworzył przez lata kultowy dziś kabaret “Tey”. Całkiem niedawno reaktywował zresztą tę formację, ale niestety znów musiał zrezygnować z występów. To efekt stanu zdrowia jego kolegi z kabaretu.

Jerzy Kryszak
02.06.2023 19:38 Zaskakujące, kim jest zjawiskowo piękna żona Jerzego Kryszaka. Małżeństwo skrywa przed mediami swoją prywatność

Jerzy Kryszak zaznał szczęścia w miłości dopiero u boku trzeciej żony, Agnieszki. Para ceni swoją prywatność, przez co nie wiadomo o nich zbyt wiele. Od czasu do czasu jednak pojawiają się w mediach nowe doniesienia o szczegółach z ich związku.“Prywatność jest moja i całkiem prywatna. Reszta składa się z wątpliwości, rozterek, ciągłego sprawdzania siebie” - czytamy na stronie internetowej aktora. Mimo to uchylamy rąbka tajemnicy o tym, kim jest tajemnicza Agnieszka Kryszak.

Michał Wójcik
17.04.2023 19:46 Do sieci trafiło zdjęcie Michała Wójcika z ukochaną. Widać na nim jacy byli zakochani, "dom"

Michał Wójcik znany z kabaretu Ani Mru Mru przeżywa obecnie trudne chwile. Po ciężkiej walce z chorobą zmarła bowiem jego życiowa partnerka, Jani. Ich wspólne zdjęcie zamieszczone w sieci łamie serca. Widać, jak bardzo się kochali.Choć wspomniana fotografia była dodana kilka lat temu, już pojawiły się pod nią kondolencje. Fani rozpaczają razem z komikiem.

Krzysztof Ibisz
10.05.2020 13:39 Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Widzowie zaniemówili, historyczna decyzja

Polsat zaskoczył widzów w ostatniej chwili. Ta historyczna decyzja może na nowo zdefiniować wydarzenia kulturalne, które z powodu pandemii koronawirusa zostały odwołane. Telewizja pokaże na żywo koncert Polsat Festiwal Giganci w Sopocie oraz kabareton Sopocki Hit Kabaretowy w pustej Operze Leśnej w Sopocie. Tego jeszcze nie było!Polsat przygotował dla swoich widzów niezwykłą niespodziankę i postanowił zorganizować relacje na żywo dwóch dużych wydarzeń, które odbędą się w Operze Leśnej (powstałej w 1909 roku) w Sopocie bez udziału widowni.